باتری سایر خودرو ها

باتری فولکس گل

باتری فولکس گل

مشخصات باتری فولکس گل

باتری 60 آمپر قالب L3 باتری فابریک خوردروی فولکس گل است. از باتری های 66 , 74 آمپر قالب L3 نیز بدلیل یکسان بودن ابعاد می توان استفاده کرد. باتوجه به ابعاد قالب باتری فولکس گل از باتری 74 آمپر می توان استفاده کرد.اما باید توجه داشت که بیشتر از این آمپراژ بدلیل سایز و همچنین عدم پاسخگویی دینام توصیه نمی شود.

ارسال و نصب باتری فولکس گل

نمایندگی فروش باتری های سپاهان باتری، باتری خودرو را به محل مورد نظر شما بصورت رایگان ارسال می نماید. همچنین نصب این باتری بر روی خودروی شما نیز رایگان انجام می گیرد. در میان کارخانجات باتری سازی در ایران، سپاهان باتری یکی از بهترین کارخانه های باتری سازی است و مطابق استاندارد های بین المللی فعالیت دارد. این شرکت همچنین صادرکننده باتری خودرو به کشور های همسایه می باشد. شما می توانید از طریق سایت یکی از برند های باتری اوربیتال پریمیوم، باتری اوربیتال سیلور و باتری سوزوکی را انتخاب نموده و باتری مناسب خودروی خود را از بین آن ها سفارش دهید.

تعویض باتری فولکس گل

تعویض باتری فولکس گل توسط نمایندگی های سپاهان باتری و خبره ترین کارشناسان بصورت رایگان انجام میگیرد. بعد از ثبت سفارش کارشناسان در اسرع وقت در محل موردنظر شما حضور پیدا کرده و باتری را تعویض می کنن توجه به تاریخ باتری بسیار حائز اهمیت است چا که باتری ای که در شرایط بد آب و هوایی و برای مدت طولانی در انبار نگهداری شده، کیفت و قدرت خود را از دست می دهد. درنتیجه بهتر است باتری مناسب خودروی خود را از نمایندگی معتبر تهیه نمایید. معمولا طول عمر باتری های فابرییک در خودرو ها براساس میزان تردد، آب و هوا و شرایط نگهداری متغیر و درحدود 4 سال است. باتری های جایگزین نیز براساس شرایط و کیفیت محصولات شرکت سازنده بین 1 تا 3 سال عمر می کنند.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

تحویل داغی هنگام تعویض باتری ضروری است. درصورت نداشتن داغی لازم است به ازای هر آمپر مبلغی را بپردازید.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی باتری های سپاهان باتری دارای گارانتی هستند. برای استفاده از این گارانتی لازم است به نمایندگی های سپاهان مراجعه نمایید.

تست باتری فولکس گل

تست باتری توسط دستگاه کنترل تست انجام می گیرد. این تست قبل از نصب باتری برای اطمینان از خرابی باتری ماشین صورت می گیرد.

باتری با کیفیتباتری فولکس گل با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری فولکس گل با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری فولکس گل با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری فولکس گل با خدمات پس از فروش

برق دزدی باتری فولکس گل چگونه رخ می دهد؟

کشش انگلی که به آن برق دزدی باتری فولکس گل نیز گفته می شود، جریان الکتریکی است که در هنگام ایست و پس از خاموش شدن موتور از یک وسیله نقلیه گرفته می شود. آیا می دانید ممکن است که شما فراموش کنید چراغ های جلو خودرو خود را خاموش کنید و به دنبال آن ماشین شما روز بعد روشن نشود؟ خوب ، این یک نمونه تخلیه انگلی باتری فولکس گل است. خودرو شما ممکن است مجهز به تعداد زیادی قظعات الکتریکی باشد، این بدان معناست که عملیات متعددی با استفاده از برق در وسایل نقلیه شما در حال رخ دادن است، حتی زمانی که موتور کار نمی کند و دینام غیر فعال است.

پس از خاموش شدن موتور ، اکثر سیستم های الکتریکی خودرو وارد حالت خواب می شوند و میزان برق دزدی باتری گل کاهش می یابد. زنگ هشدار ، سیستم های استریو ، ساعت ، چراغ های داخلی ، کامپیوترهای مدیریت موتور ، GPS ، کابل های شارژ ، ماژول های گرمایش صندلی و … ، تنها چند مورد هستند که در صورت روشن ماندن بعد از خاموش شدن موتور خودرو، می توانند باتری گل را در حالی که موتور خاموش است خالی کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری پیکانتو

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *