باتری سایر خودرو ها

باتری فولکس پاسات

باتری فولکس پاسات

 مشخصات باتری فولکس پاسات

باتری 74 آمپر، باتری مناسب خودروی فولکس تیگوان است. این باتری در قالب L3 تولید می شود و شما می توانید از سایر باتری های این قالب استفاده کنید. لازم به ذکر است باتوجه به اینکه استفاده از باتری فابریک برای خودرو مناسب تر است؛ و همچنین باتری 74 آمپر بیشترین آمپر را در بین باتری های قالب L3 دارد، بهتر است از این باتری استفاده کنید.

باتری های شرکت سپاهان باتری بصورت رایگان به محل موردنظر مشتری ارسال می گردد. همچنین نصب باتری و تست دینام نیز رایگان انجام می گردد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای تهیه باتری فولکس تیگوان می توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی از میان برند های این شرکت باتری خود را انتخاب نمایید. باتری اوربیتال پریمیوم، باتری اوربیتال سیلور و باتری سوزوکی باتری های مناسب برای خودروی فولکس تیگوان است.

تعویض باتری فولکس پاسات

باتری های شرکت سپاهان توسط کارشناسان ماهر تعویض می شوند. این تعویض بصورت رایگان در محل مورد درخواست شما صورت می گیرد.

توجه به تاریخ باتری هایی که تهیه می کنید بسیار مهم است. نگهداری از باتری ها برای مدت طولانی و در شرایط نامناسب باعث می شود که این باتری ها کیفیت و قدرت خود را از دست بدهند. درنتیجه بهتر است باتری های خود را از مکانی تهبه نمایید که باتری سالم را تحویل شما بدهد. سپاهان باتری مفتخر است که باتری هایی با تاریخ روز را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طول عمر باتری فولکس پاسات

درصورت ایده آل بودن شریط آب و هوایی و رعایت اصول نگهداری و تردد باتری های جایگزین باتری فابریک بین 1 تا 3 سال عمر می کنند. همچنین توجه به سالم بودن سیستم برقی خودرو نیز حائز اهمیت است.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله؛ لازم است بدانید که تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است. درصورتی که داغی باتری را تحویل ندهید باید مبلغ بیشتری را به ازای هر آمپر باتری تهبه نمایید.

گارانتی باتری خودرو:

تمامی محصولات سپاهان باتری دارای گارانتی می باشند. این گارانتی براساس شرایط باتری و نوع ساخت آن توسط کارخانه سازنده تعیین شده است.

بهترین راه تست باتری استفاده از دستگاه تست کنترل سلامت باتری است. همکاران ما در نمایندگی های سپاهان باتری قبل از نصب تست سلامت باتری را برای باتری شما انجام خواهند داد.

باتری با کیفیتباتری فولکس پاسات با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ماشین پاسات با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری پاسات با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری پاسات با خدمات پس از فروش

ظرفیت ذخیره باتری فولکس پاسات چیست؟

ظرفیت ذخیره باتری فولکس پاسات ، مدت زمانی است که باتری می تواند به طور مداوم حداقل ولتاژ لازم را برای راه اندازی اتومبیل شما در صورت خرابی تسمه دینام را فراهم کند. در صورتی که دینام از کار بیفتد، خودروی شما برای ادامه ی حیات به باتری فولکس پاسات با ظرفیت ذخیره مناسب متکی است.

به سادگی باتری پاسات خود را با طولانی ترین ظرفیت ذخیره ای که می توانید انتخاب نکنید. دفترچه راهنمای ماشین خود را مطالعه کنید تا میزان ظرفیت ذخیره توصیه شده برای مدل ماشین  خود را بیاموزید. فقط باتری را برای فولکس پاسات انتخاب کنید که درجه RC آنها در محدوده توصیه شده در کتابچه راهنمای خودرو شما باشد.

اگر نمیتوانید رتبه RC را روی برچسب باتری فولکس پاستات بیابید، از طریق تماس با کارشناسان از یک دستیار شرکت امداد باتری کهن بخواهید شما را راهنمایی کند. دستیاران ما با تجاربی که دارند می توانند اطلاعات شما را در این باره افزایش دهند.

باتری سایر خودرو ها : باتری هایما S7

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *