باتری سایر خودرو ها

باتری فولکس تیگوان

باتری فولکس تیگوان

مشخصات باتری فولکس تیگوان

باتری 74 آمپر، باتری مناسب خودروی فولکس تیگوان است. این باتری در قالب L3 تولید می شود و شما می توانید از سایر باتری های این قالب استفاده کنید. لازم به ذکر است باتوجه به اینکه استفاده از باتری فابریک برای خودرو مناسب تر است؛ و همچنین باتری 74 آمپر بیشترین آمپر را در بین باتری های قالب L3 دارد، بهتر است از این باتری استفاده کنید.

باتری های شرکت سپاهان باتری بصورت رایگان به محل موردنظر مشتری ارسال می گردد. همچنین نصب باتری و تست دینام نیز رایگان انجام می گردد.

برای تهیه باتری فولکس تیگوان می توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی از میان برند های این شرکت باتری خود را انتخاب نمایید. باتری اوربیتال پریمیوم، باتری اوربیتال سیلور و باتری سوزوکی باتری های مناسب برای خودروی فولکس تیگوان است.

تعویض باتری فولکس تیگوان

باتری های شرکت سپاهان توسط کارشناسان ماهر تعویض می شوند. این تعویض بصورت رایگان در محل مورد درخواست شما صورت می گیرد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

توجه به تاریخ باتری هایی که تهیه می کنید بسیار مهم است. نگهداری از باتری ها برای مدت طولانی و در شرایط نامناسب باعث می شود که این باتری ها کیفیت و قدرت خود را از دست بدهند. درنتیجه بهتر است باتری های خود را از مکانی تهبه نمایید که باتری سالم را تحویل شما بدهد. سپاهان باتری مفتخر است که باتری هایی با تاریخ روز را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طول عمر باتری فولکس تیگوان

درصورت ایده آل بودن شریط آب و هوایی و رعایت اصول نگهداری و تردد باتری های جایگزین باتری فابریک بین 1 تا 3 سال عمر می کنند. همچنین توجه به سالم بودن سیستم برقی خودرو نیز حائز اهمیت است.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله؛ لازم است بدانید که تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است. درصورتی که داغی باتری را تحویل ندهید باید مبلغ بیشتری را به ازای هر آمپر باتری تهبه نمایید.

گارانتی باتری خودرو

تمامی محصولات سپاهان باتری دارای گارانتی می باشند. این گارانتی براساس شرایط باتری و نوع ساخت آن توسط کارخانه سازنده تعیین شده است.

تست باتری فولکس تیگوان

بهترین راه تست باتری استفاده از دستگاه تست کنترل سلامت باتری است. همکاران ما در نمایندگی های سپاهان باتری قبل از نصب تست سلامت باتری را برای باتری شما انجام خواهند داد.

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

کیفیت بالا برای باتری ماشین تیگوان

باتری فولکس تیگوان با گارانتی معتبر

باتری فولکس تیگوان با ارسال شبانه روزی

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

باتری تیگوان با خدمات پس از فروش

علت ضعف باتری تیگوان در زمستان چیست؟

یک تصور غلط رایج این است که هوای سرد باتری تیگوان را از بین می برد اما این کاملاً درست نیست. باتری فولکس تیگوان برای روشن شدن موتور در ماه های زمستان باید انرژی بیشتری مصرف کند، اما دلیل این که بسیاری از آنها در زمستان خراب می شوند بیشتر به دلیل صدماتی است که در گرمای تابستان قبل متحمل شده اند.

گرمای شدید برای باتری تیگوان بسیار طاقت فرسا است زیرا میزان تبخیر آب از سلول های باتری را حتی در باتری های آب بندی شده یا همان سیلد اسید افزایش می دهد. سرما سپس نواقص باتری تیگوان ضعیف تر را آشکار می کند، زیرا دمای پایین تر باعث می شود تا باتری انرژی بیشتری را به خودرو عرضه کند و تحت فشار قرار بگیرد.

پس چه کار می توانید بکنید؟ خوب، اساساً به هر چیزی که می توانید برای کاهش درجه حرارت محیط اطراف باتری تیگوان کمک کند، فکر کنید. پارک کردن خودرو در سایه تا آنجا که ممکن استپ ایده خوبی است، همچنین می توانید روکش عایق را برای کمک به عایق سازی باتری تیگوان در برابر گرمای تولید شده در محفظه موتور استفاده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری آلفا رومئو جولیتا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *