باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا سی اچ ار

باتری تویوتا سی اچ ار

مشخصات باتری تویوتا سی اچ ار

باتری تویوتا CHR باتری 50 آمپر است که در قالب L1 تولید می شود. باتری 50 آمپر اوربیتال EFB را می توانید از بین محصولات سپاهان باتری موجود در شرکت امداد باتری کهن خریداری کنید و با ارسال و نصب رایگان در میدان انقلاب ، نارمک ، پونک و سایر محله های تهران ، درب منزل تحویل بگیرید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

یکی از واضح‌ترین نشانه‌هایی که نشان می‌دهد ممکن است باتری شما معیوب یا فرسوده شده باشد، این است که در راه‌اندازی ماشین خود با مشکل مواجه هستید. با گذشت زمان، اجزای داخل باتری تویوتا chr فرسوده شده و کارایی آن کاهش می یابد. وقتی این اتفاق می‌افتد، شارژ باتری توسط دینام بیشتر و بیشتر طول می‌کشد، این یعنی چند ثانیه بیشتر باید منتظر بمانید تا موتور بچرخد. شما نمی خواهید قبل از تعویض آن منتظر بمانید تا باتری خود کاملاً از بین برود، زیرا ممکن است به راحتی با یک موتور که راه اندازی نمی شود، گیر بیفتید. اگر متوجه شروع آهسته یا استارت ضعیف می‌شوید، به احتمال زیاد باتری سی اچ آر شما در حال از بین رفتن است. اگر زمانی که می‌خواهید موتور را راه اندازی کنید صدای کلیک می‌شنوید، احتمالاً باتری شما قبلاً تمام شده است. به محض اینکه متوجه مشکل در راه اندازی موتور خود شدید، حتماً ماشین خود را نزد مکانیک محل خود ببرید.

 

تست باتری تویوتا سی اچ ار

تست باتری تویوتا CHR بدلیل اهمیتی که در کنترل سلامت آن دارد بسیار حائز اهمیت است.باتری از منابع اصلی تولید برق و انرژی در خودرو محسوب می شود که توجه به سلامت آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن خواهد شد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای تست باتری یکسری اقدامات وجود دارد که اگر این اقدامات بصورت مداوم انجام گیرد از بروز مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله این اقدامات است. انجام تست باتری تویوتا سی اچ آر به صورت دقیق نیاز به تجهیزات مناسب دارد و بهتر است بدست متخصص این کار سپرده شود.

 

باتري اوربيتال سيلور مناسب سی اچ آر
خريد باتري سپاهان مناسب chr

خرید باتری تویوتا سی اچ ار

در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 1 الی 3 سال عمر می کنند و بعد از این مدت نیاز به خرید باتری تویوتا سی اچ آر جدید پیدا می کنید، البته با توجه به شرایط، تغییر این مدت زمان ممکن است. طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها زمانی که موتور خودرو خاموش است، می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت و خرید باتری تویوتا CHR به تعویق خواهد افتاد.

 

فروش باتری رانا با قیمت کارخانه

تعویض باتری تویوتا CHR

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری تویوتا chr دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را در مواقع مورد نیاز روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری chr کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکل از کارشناسان امداد باتری کهن کمک بگیرید. همچنین بهتر است ابتدا تست باتری تویوتا سی اچ آر را انجام دهید تا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.

باتری با کیفیتباتری chr با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری chr با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری chr با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری chr با خدمات پس از فروش

در باتری CHR اسیدی چگونه با کاهش سطح الکترولیت مقابله کنیم؟

آب الکترولیت موجود در باتری CHR از نوع اسیدی به احتمال زیاد در طول ماه های گرم تابستان تبخیر می شود، بنابراین مهم است که آن را دائماً چک کنید تا  سطح الکترولیت باتری CHRشما از حد استاندارد کمتر نشود. کاهش سطح الکترولیت بر عملکرد باتری CHR تأثیر منفی می‌گذارد و شما هرگز نمی‌خواهید در حالی که صفحات در معرض تماس با هوا قرار دارند، رانندگی کنید چرا که با این کار باتری خود را به سمت فرسوده شدن هل می دهید.

پر کردن سلول های باتری CHR با آب مقطر زمانی که سطح الکترولیت کم می‌شود به شما کمک می‌کند، اما مهم است که بدانیم محلول چقدر قوی یا ضعیف است. یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌هایی که نشان می‌دهد باتری CHR در حال مرگ است، این است که باتری دیگر هیچ شارژی را نمی‌پذیرد و خود را بازنشسته می کند.

باتری سایر خودرو ها :  باتری سوناتا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

اندیکیتور در باتری CHR چه کاربردی دارد؟

باتری CHR سیلد اسیدی دارای نشانگر سطح آب است که به آن اندیکیتور گفته می شود و به شما می گوید باتری CHR شما با چه میزان تبخیر مواجه شده است. در حالی که باتری شما مهر و موم شده است و نمی توانید آن را دوباره پر کنید، دانستن کم آب بودن باتری CHR می تواند به شما کمک کند تا با توجه به کمتر قرار گرفتن در معرض گرما، طول عمر باتری CHR را افزایش دهید. همچنین می تواند به شما این امکان را بدهد که قبل از اینکه با باتری مرده ماشین سرگردان شوید، باتری CHR را جایگزین کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری MVM 110

 

برق دزدی باتری CHR چه تعریفی دارد؟

برق دزدی، جریان الکتریکی است که در هنگام ایست و پس از خاموش شدن موتور از یک وسیله نقلیه گرفته می شود. ممکن است اگر شما فراموش کنید چراغ های جلو خودرو خود را خاموش کنید و به دنبال آن ماشین شما روز بعد روشن نشود، این یک نمونه تخلیه انگلی باتری CHR است. اتومبیل های مدرن می توانند به راحتی مجهز به تعداد زیادی سیستم الکترونیکی داخلی باشند و این بدان معناست که عملیات متعددی با استفاده از برق در وسایل نقلیه شما در حال انجام گرفتن است، حتی زمانی که موتور کار نمی کند. پس از خاموش شدن موتور خودرو ، اکثر سیستم های رایانه ای خودروها وارد حالت خواب می شوند و میزان برق دزدی را به کمترین میزان کاهش می دهند. سیستم هشدار ضد سرقت ، ساعت ، چراغ های داخلی ، GPS ، ماژول های گرمایش صندلی و موارد دیگر تنها چند مورد است که می تواند باعث برق دزدی باتری CHR در حالی که موتور خاموش است شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

زمانی که از مسافرت برگشتم با باتری CHR دشارژ شده مواجه شدم، علت چیست؟

شاید ندانید اما باتری های خودروهای پارک شده برای مدت طولانی، به طور طبیعی خود تخلیه می شوند. به همین خاطر توصیه می شود اگر قرار نیست مدتی از ماشین استفاده کنید، باتری chr خود را از ماشین جدا کرده و آن را به طور کلی از ماشین خارج کنید. همچنین ، این که اجازه دهید چندین بار باتری ماشین شما به طور کامل خالی شود، می تواند طول عمر باتری را کاهش دهد. اطمینان حاصل کنید که چراغ های جلو و چراغ های داخلی خودرو شما همیشه هنگام خروج از خودرو خاموش هستند و هنگام خاموش بودن خودرو از استفاده از وسایل الکترونیکی خودرو (کولر ، رادیو و غیره) خودداری کنید تا شارژ باتری chr خود را حفظ کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری رونیز

 

1 دیدگاه در “باتری تویوتا سی اچ ار

  1. amir گفت:

    سلام ماشین من chr هستش که روی ان فابریک 50 امپر نصب هستش من میخام باتری مو تعویض کنم و 2 تا داغی دارم یکیشون هم امر هستش و اون یکی امپر
    بالاتر هستش میخام بدونم اگر این دوتا باتری داغی رو به شما بدم و بخام یک باتری سالم بگیرم ازتون چقد باید روش اضافه بشه یا اصلا میشه اینکارو کرد ؟
    من سوالم این بود اگر بشه شما بهم بگید که این دوتا باتری chr که دارم و داغی هستن قیمت این دوتا چقد میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *