باتری خودرو های رنو

باتری ساندرو

باتری ساندرو

مشخصات باتری ساندرو

باتری ساندرو به صورت فابریک باتری 60 آمپر است که این باتری در قالب L2 تولید شده است، اما از باتری های 66 و 74 آمپر قالب L3 نیز می توان در این خودرو استفاده کرد. باتری هایی خودرویی قابلیت دشارژ مجدد دارند، یعنی باتری شما با استفاده مجدد از انرژی ایجاد شده از دینام در زمان رانندگی شارژ می شود. اگر ماشین شما برای مدت طولانی پارک شده باشد ، خطر از بین رفتن شارژ باتری ساندرو به مرور زمان ، شما را تهدید می کند. به طور مشابه، انجام بسیاری از سفرهای کوتاه که اجازه شارژ مجدد باتری را نمی دهد، می تواند باتری را تحت فشار قرار دهد و اگر در این مورد باتری شما ضعیف باشد، حتی ممکن است باتری ساندرو از بین برود و نیاز به تعویض باتری پیدا کنید. برای انجام این فرایند ، می توانید باتری 60 آمپر اوربیتال EFB ، باتری 66 آمپر سوزوکی و باتری 74 آمپر سیلور را از امداد باتری کهن خریداری کرده و در اقصی نقاط تهران از جمله ظفر ، سید خندان ، پونک و تهران پارس ، با ارسال و نصب رایگان تحویل بگیرید.

141001 ف ف: تمامی باتری های خودرویی و باتری ساندرو 12 ولت می باشند و در برند های مختلف دارای مدت زمان گارانتی متفاوتی می باشند. باتری ها دارای شش سلول بوده که در هر کدامیک از این سلول ها 2.2 ولت برق تولید می شود. اسید سولفوریک و آب مقطر باتری، هر کدام به ترتیب 30 درصد و 70 در صد در باتری می باشند. این درصد ها مناسب ترین حالت باتری خودروی شما را نشان می دهند. باتری های اتمیک مهر و موم شده اند و اما باتری های اسیدی دارای شش پیچ هستند که می توان به آن ها محلول اضافه کرد. سعی کنید این کار را انجام ندهید تا به باتری آسیبی وارد نشود. این قطعه از قالب ها و اندازه های مختلف و همینطور آمپر های مختلف تولید می شود که هر کدام از آن ها قیمت های متفاوتی نیز دارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

باتری مناسب ساندرو

برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مواد اولیه و قدرت با هم متفاوتند. سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند.از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند. توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود.بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله ایناقدامات است.همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد.نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد.تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

خرید باتری سوزوکی رنو ساندرو
ارسال و نصب رایگان باتری ساندرو در تهران

قیمت باتری ساندرو

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند.از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است.همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛

که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار است.ازز آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر دارد؛پس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیمو از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم.باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است.درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نمایید.کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند.این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند.گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد.گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد.از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد.گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.

برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهیدحمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.

طول عمر باتری ساندرو

در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است.اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد.اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

281001 ف ف:   طول عمر باتری ساندرو به بسته به عادات و نحوه رانندگی شما قابل افزایش و یا کاهش است. به طور مثال تا می توانید از پیمودن مسافت های کوتاه مدت خودداری کنید. با خاموش روشن کردن زود به زود خودروی خود، به باتری فرصت برای شارژ شدن بصورت کامل را نمی دهید. در نتیجه طول عمر آن کاهش خواهد یافت. همچنین شما می بایست به هنگام خامشو کردن خوردو ترک آن، حتما از خاموش بودن تمامی سیستم های الکتریسیته خودرو نظیر: سیستم های گرمایشی سرمایشی، چراغهای جلویی و حتی چراغ کوچک داخل اتاقک خودرو اطمینان کامل حاصل کنید. در غیر این صورت باتری دشارژ خواهد شد و دشارژ شدن مکرر آن سبب کاهش طول عمر این قطعه می شود.

طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد.عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند.در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

خرید باتری mvm 530

تعویض باتری ساندرو

14010819    :   اگر متوجه خرابی باتری خودرو ساندرو شده اید و قصد تعویض باتری خودرو خود را دارید و اگر ساکن شهر تهران هستید، خبر خوبی برای شما عزیزان داریم. ارسال و نصب باتری خودرو شما در سطح شهر تهران، توسط کارشناسان امداد باتری کهن به صورت رایگان انجام می شود.

کارشناسان فنی و آموزش دیده ما با تجهیزات کامل به محل شما می آیند و علاوه بر تعویض صحیح باتری خودرو شما، تست دینام و تست برق دزدی خودروتان را نیز انجام می دهند که از اهمیت فراوانی برخوردار است، تصور کنید هزینه کرده اید و باتری جدید برای خودرو خود خریداری کرده اید و دینام خودروتان خراب است، این اتفاق باعث می شود تا کمتر از 24 ساعت بعد مجدد با روشن نشدن خودرو خود مواجه شوید.

02091401 : اگر می خواهید تعویض باتری ساندرو را خودتان در منزل انجام دهید، نیاز به ابزار ئ لوازم ایمنی دارید، اولین قدم پوشیدن دستکش های عایق به جریان برق است، تا اگر مرتکب خطا شدید و اتصال کوتاه رخ داد، دستتان آسیب نبیند. مرحله بعدی باز کردن باتری قدیمی و نصب باتری جدید است که نکته مهم به هنگام نصب باتری جدید، بست های نگهدارنده باتری هستند که باید به درستی و محکم بسته شوند تا باتری در جای خود تکان نخورد و سرب صفحات آن ریزش پیدا نکند. همچنین بهتر است همان طور که گفته شد تست دینام را هم انجام دهید اما انجام این کار نیاز به دستگاه دارد و شما نمی توانید به راحتی این کار را انجام دهید و باید خودرو خود را به یک مکانیکی ببرید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری با کیفیتباتری ساندرو با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ساندرو با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ساندرو با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ساندرو با خدمات پس از فروش

طول عمر باتری ساندرو به چه صورت است؟

مانند مردم، باتری‌ ساندرو نیز با گذشت زمان کهنه می‌شود و طول عمر محدودی دارد. حتی در شرایط ایده آل، باتری ها به تدریج و به طور طبیعی خراب می شوند تا جایی که دیگر نمی توانند قدرت کافی برای راه اندازی موتور را تامین کنند.

الگوهای استفاده از خودرو نیز به پیر شدن باتری ساندرو کمک می کند. خودروهایی که عمدتاً در سفرهای کوتاه رانده می‌شوند ممکن است اجازه ندهند ساندرو کارا کاملاً شارژ شود و باتری‌ خودروهایی که برای مدت طولانی پارک شده‌اند به طور طبیعی خود تخلیه می‌شوند. در هر دوی این شرایط، استفاده از یک شارژر مناسب، باتری ساندرو ی شما را کاملاً شارژ نگه می دارد و عمر مفید آن را افزایش می دهد.

آخرین عامل کلیدی موثر در طول عمر باتری ساندرو لرزش است که باعث خرابی فیزیکی قطعات داخلی باتری می شود. برای به حداقل رساندن اثرات لرزش، سخت‌افزار مخصوص نگه‌داشتن باتری‌ را در جای خود محکم کنید و از حرکت باتری ساندرو در جای خود جلوگیری کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چه عواملی بر طول عمر باتری ساندرو موثر اند؟

ممکن است علائم هشداردهنده متداول ضعیف بودن باتری ساندرو مانند راه اندازی آهسته موتور،  بدنه باطری شکسته و بد شکل را مشاهده کنید، اما اگر علائم هشدار دهنده ای را مشاهده نکردید چه؟

کار عاقلانه این است که شما باید هر سه سال یکبار باتری ساندرو خود را تعویض کنیدچرا که عوامل زیادی می توانند بر طول عمر آن تأثیر بگذارند. بسته به آب و هوای محل زندگی و عادات رانندگی، ممکن است قبل از سه سال به باتری ساندرو جدید نیاز داشته باشید. دمای شدید بر عمر باتری تأثیر می گذارد. هوای گرم و سرد می تواند بر باتری شما تأثیر منفی بگذارد. وقتی در یک روز فوق العاده گرم بیرون می روید، در معرض کم آبی هستید. همین امر در مورد باتری ساندرو شما نیز صادق است. مانند بدن ما، باتری خودروها برای ادامه حرکت به مایعات متکی هستند. گرمای شدید تابستان می تواند منجر به تبخیر آب در اسید باتری ساندرو شما شود، در نتیجه عملکرد آن را کاهش می دهد و طول عمر آن را کوتاه می کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری مورانو

 باتری ساندرو چرا دشارژ می شود؟ چگونه عمل می کند؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث از بین رفتن یا دشارژ باتری ساندرو شما شود. از علل شایع مواجه شدن با باتری دشارژ شده می‌توان به روشن ماندن چراغ‌های جلو یا چراغ‌های داخلی، خرابی سیستم شارژ، خوردگی یا فقط پارک کردن خودرو برای مدت طولانی اشاره کرد. هنگامی که موتور خودرو خود را از طریق کلید یا استارت فشاری روشن می کنید، اتفاقی که می افتد این است که به باتری ساندرو سیگنال می دهد که یک واکنش شیمیایی سرب-اسید را آغاز کند. به دنبال آن با ساندرو شما انرژی الکتریکی ایجاد می کند و استارت را قادر می سازد تا موتور خودرو را راه اندازی کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا می توانید بگویید که باتری ساندرو به طور دقیق چه مدت برای شما کار خواهد کرد؟

باتری ساندرو شما مانند بسیاری از چیزها، برای همیشه دوام نمی‌آورد و در برخی مواقع نیاز به تعویض دارد.  هر سال، مشکلات باتری خودرو یکی از دلایل اصلی تماس های امداد جاده ای است. یک باتری ساندرو غیرقابل اعتماد، همیشه باعث ناراحتی است و گاهی اوقات ایمنی را به خطر می اندازد و می تواند دردسر ساز باشد.

اغلب، دلیل خرابی باتری ساندرو این است که خیلی قدیمی است و دیگر مطابق با کاری که برای آن طراحی شده است عمل نمی کنذ. اگر اینطور باشد، متأسفانه  شارژ مجدد مداوم یا باتری به باتری کردن مشکل را حل نمی کند. به عنوان یک راهنما، عمر باتری یک خودروی معمولی زمانی که به درستی از آن مراقبت شود، معمولاً بین سه تا چهار سال است، اما حتی این به چندین عامل مهم بستگی دارد. بنابراین نمی توان به طور دقیق گفت که طول عمر باتری ساندرو چقدر است.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پرادو

300901 ف ف: با چه روشی می توانیم از باتری ساندرو در مقابل سرما محافظت نماییم؟

سرما ممکن است به باتری خودرو نیز آسیباتی وارد کند، اما همیشه روش هایی وجود دارد که ممکن است کمی کمک کند تا مانع این آسیبات شود پس حتما آن ها را در نظر بگیرید. به طور مثال؛

نگهداری و مراقبت پیشگیرانه: اگر متوجه شوید که باتری خودروی شما خورده شده یا انتهای ترمینال معیوب دارد، بیشتر در معرض اثرات نامطلوب هوای سرد خواهد بود. در واقع این شرایط می تواند باعث شود باتری شما در هر زمان ممکن و در هر فصلی از کار بیفتد. همچنین می توانید باتری، سیستم استارت و سیستم شارژ خود را توسط یک مکانیک محلی تست کنید. این سرویس ها می توانند از باتری شما محافظت کنند و به آن اجازه می دهند در آب و هوای سخت دوام بیاورند.

12 دیدگاه در “باتری ساندرو

 1. نمازی گفت:

  سلام وقت بخیر ماشین من ساندرو هستش و باتری ساندرو تو سایتتون 60 امپر زدیدو 66 امپر هم هستش میخام بدونم که اگه باتری ساندرو 60 و 66 امپر به خودروی ساندروی من میخوره
  بس میشه که باتری ساندرو 50 و 55 امپر هم بخوره یعنی امکانش هست ؟

 2. Ali گفت:

  سلام خسته نباشید دوست عزیز
  ماشین من ساندرو هستش که باتری ساندرو پرمیوم داره. وقتی ماشین باتری خالی میکنه اگه با باتری ساندرو یه ماشین دیگه باتری به باتری انجام بدم دیگه تا چند وقت کار میکنه برام؟ یا باید سریعا با یه باتری ساندرو جدید دیگه تعویض کنم؟

 3. Farshad گفت:

  سلام ما خانوادگی به یک مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم داشتیم بجای اجاره ی ویلا در مازندران یک جای خوب مثل جنگل پیدا کنیم و در اونجا کمپ بزنیم. برای چند روز ما استفاده های زیادی از برق خودرو میکنیم مثل آهنگ گوش کردن با ضبط ماشین یا چراغ وصل کردن از طریق باتری برای روشنایی در شب. من برای اینکه باتری ساندرو جوابگوی این استفاده ها باشه باید چکار انجام بدم؟ باتری با آمپر بالاتر نصب ماشین کنم کافیه؟

 4. admin گفت:

  سلام. باتری فابریک خودروی ساندرو 60 آمپر می باشد . شما برای استفاده بیشتر از وسیله های الکتریکی می توانید باتری با آمپر بالاتر برای برخی خودرو ها نصب کنید . خودروی ساندرو نیز شامل آن ها می باشد. می توانید از باتری ساندرو 74 آمپر نیز بر روی خودروی خود نصب نمایید تا آمپر بالاتر نیاز های خودروی شما را برطرف کند و بتوانید بدون مشکل و با خیال راحت سفر کنید.

 5. حدادی گفت:

  سلام خدمت شما . من با ماشین داشتم پارک دوبل میزدم و کنار کوچه یک مقدار سر بالایی بود. وقتی در حین پارک کردن بودم ماشین خاموش شد. دیگه هر چقدر استارت میزدم موتور روشن نمیشد. منم با هل دادن بزور پارکش کردم. الان بنظر شما باتری ساندرو دشارژ شده و باید شارژ بشه؟

 6. admin گفت:

  با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفتید، ممکنه باطری ساندرو شما دچار مشکل شده باشه اما شما تا زمانی که باتری را تست نکنید نمی توانید نظر قطعی بدید، برای تست باتری نیاز هست که ولتاژ باتری سنجیده بشه و برای این کار شما باید به نمایندگی های خدمات پس از فروش مراجعه کنید. اگر تشخیص دادند که باتری خرابه باید باتری جایگزین بخرید اگر هم گفتند مشکل باتری میزان شارژش بوده، با شارژ مجدد حل میشه . ممکن هم هست که کلاً مشکل از باتری نباشه و شما برای پیدا کردن علت این اتفاق نیاز پیدا کنید دنبال مقصر دیگه بگردید.

 7. مسیحا گفت:

  اقا من تازه باتری ماشینم رو عوض کردم . دو سه ماه پیش چون باتری ساندرو فرسوده شده بود. بنظرم دمای بالای هوا باعث شد که باتری ماشینم خراب شه. خلاصه که الان که داره زمستون میشه و هوا قراره سرد بشه و استرس خراب شدن دوباره باتری ماشینم رو دارم. میترسم سرمای هوا هم باتری رو فرسوده کنه. آیا شما میتونید به من توضیحی بدید که در برابر سرما چه مراقبت هایی از ماشینم باید انجام بدم؟؟؟

 8. admin گفت:

  وقتی وارد فصول سرد سال می شویم، باید حواسمون بیشتر از قبل به باتری ماشین باشه مخصوصا اگر باطری ساندرو شما فشار زیادی را در تابستان گذشته تحمل کرده باشه. بهترین راه حل اینه که قبل از ورود به زمستان و سرما باطری ماشین رو تست کنید تا اگه ظرفیت کارکردن در فصل سرما را نداشت آن را تعویض کنید و از طرفی در طول زمستان سعی کنید ماشین رو در محیطی با دمای متعادل پارک کنید تا از سفت شدن روغن موتور و کاهش سرعت واکنش های شیمیایی درون باتری جلوگیری کنید.

 9. مسعودی گفت:

  هفته گذشته رفته بودیم بازرسی ، یکی از مناطق دور افتاده تهران بود و جاده کاملا خاکی بود هرچقدر سعی کردم که آروم و آهسته رانندگی کنم تا ماشین خیلی تکون نخوره نشد و الان بی نهایت نگران سلامت باتری ساندرو هستم چون میدونم رانندگی کردن در چنین جاده هایی برای سلامت باتری ضرر دارد . حالا می خوام بدونم چه جوری وضعیت باتری را بررسی کنم و چه مواردی را باید چک کنم که خیالم راحت باشه باتری در سلامت کامل به سر می بره و آسیبی بهش نرسیده؟

 10. admin گفت:

  برای بررسی کردن اینکه رانندگی کردن در جاده ناهموار باتری رنو ساندرو شما را تحت فشار قرار داده یا نه لازمه که کاپوت ماشین رو باز کنید و چک کنید که بست نگهدارنده باطری محکم سرجاش قرار داره یا نه و اتصالات باتری به خوبی سرجایشان محکم شده اند یا نه. در ضمن چک کنید که باتری دچار شکستگی نشده باشه ، اگر هیچ کدام از این موارد پیش نیامده بود خوشبختانه باتری در اثر رانندگی در چنین شرایطی آسیب ندیده.

 11. صدیق گفت:

  لطفاً به من بگید اگر قرار باشه خرید باطری ساندرو را از سایت شما انجام بدم مبلغی که باید پرداخت کنم رو باید به صورت آنلاین و در درگاه اینترنتی برای شما پرداخت کنم یا اینکه بعد از خرید باتری و تحویلش هزینه را باید به شما به صورت نقدی پرداخت کنم؟ لطفاً تعیین کنید که پرداخت هزینه باتری باید به چه صورت باشه تا من بدونم اگر قرار بر این هستش که من به صورت اینترنتی هزینه رو پرداخت کنم برم رمز دوم بگیریم.

 12. admin گفت:

  زمانی که شما خرید باتری ماشین را از سایت ما انجام میدهید مبلغ معادل با قیمت باطری و قیمتی که در فاکتور شما قید شده است را بعد از نصب باتری بر روی خودرو پرداخت خواهید کرد و نیاز نیستش که هنگام ثبت سفارش باطری ساندرو هزینه باتری را در درگاه اینترنتی پرداخت کنید این یک مزیت بزرگ است که بسیاری از همشهریان عزیز استقبال چشمگیری از این آپشن کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *