باتری خودروهای هیوندا

باتری سانتافه

باتری هیوندا سانتافه

مشخصات باتری سانتافه

باتری سانتافه شما خراب شده و نیاز به تعویض باتری دارید؟ مراحل زیر را دنبال کنید :

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک باتری مناسب برای خودرو تهیه کنید، می توانید باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم را از امداد باتری کهن خریداری کرده و با ارسال و نصب رایگان درب منزل در زعفرانیه ، طالقانی ، شهران و سهروردی تحویل بگیرید.

باتری قدیمی را پیدا کرده و آن را جدا کنید. شما باید بدانید که باتری قدیمی در کجا نگهداری شده است، همانطور که باتری جدید را در کجا نگه می دارید. ابتدا باید ترمینال منفی باتری و سپس ترمینال مثبت را جدا کنید، این برای محافظت از ترمینال در برابر اتصال کوتاه است. می توانید ترمینال را فقط با یک آچار جدا کنید. به یاد داشته باشید که پیوند را به خوبی علامت گذاری می کنید، وگرنه ممکن است کل ساختار الکتریکی خود را مختل کنید.

کار بعدی که باید انجام دهید این است که باتری سانتافه قدیمی را با خیال راحت از سوکت باتری خارج کنید. بهترین کار این است که هنگام بلند کردن بسیار مراقب باشید زیرا وزن باتری زیاد است.
پایانه ها و پیوندهای باتری جدید را به درستی تمیز کنید. باتری هیوندا سانتافه جدید را در جای تعبیه شده قرار دهید و آن را تعویض کنید. مطمئن شوید که ترمینال با کابل ها مطابقت دارد. این بار، ابتدا پایانه مثبت و سپس پایانه منفی را وصل کنید. روغن گریس باتری را به پایانه ها بمالید. اکنون شما کار خود را کامل کرده اید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

4010803  :   توجه داشته باشید، مشخصاتی که شما در رابطه با باتری های سیلد اسید دارید، متفاوت از باتری های اسیدی قدیمی است و این امر ایجاب می کند تا نگهداری از یان دو نوع باتر نیز متفاوت باشد، به عنوان مثال برای نگهداری از باتری های منسوخ اسیدی، باید به صورت هفتگی میزان الکترولیت باتری را بررسی کرد تا در صورت نیاز به آن آب مقطر اضافه شود، اما در باتری های سیلد اسید هرگز نیازی به بررسی کردن و اضافه کردن الکترولیت نیست، هرچند که هرگز امکان پذیر نمی باشد، زیرا درب باتری سانتافه در نوع سیلد اسید، مهر و موم شده است و امکان باز کردن درب باتری وجود ندارد.

 

باتری مناسب سانتافه

شرکت سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی در خاورمیانه است. این کارخانه برحسب نیاز مشتری و کارکرد خودرو ها، برند هایی را تولید کرده است که تفاوت اصلی شان در مواد سازنده و قدرتشان است و شما می توانید باتری مناسب هیوندا سانتافه را از بین این محصولات متنوع خریداری کنید. چهار برند باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB از معروف ترین برند هایی هستند که این کارخانه بر حسب نیاز مردم و وضعیت کشور تولید کرده است.

باتری اوربیتال سیلور و اوربیتال پرمیوم از باتری های مقرون به صرفه برای مشتریان است، چراکه این باتری ها در عین قیمت مناسبی که نسبت به دیگر باتری ها دارند از کیفیت بالایی برخوردارند.  باتری سوزوکی، محصول با کیفیت شرکت سپاهان باتری است که زیر نظر شرکت ژاپنی تولید شده است و بدلیل کیفیت بالای آن به کشور های همسایه صادر می شود. در ساخت این باتری از فناوری های روز دنیا استفاده و مطابق استاندارد های اروپایی تولید شده است. باتری اوربیتال EFB نیز از جدیدترین نسل باتری های الکترولیت مایع است. این باتری ها غالبا در خودرو های الکتریکی استفاده می شوند و نسبت به باتری های دیگر طول عمر بالاتری دارند و همچنین برای مصارف الکتریکی بالای خودرو ها طراحی شده است.

همانطور که پیشتر گفته شد ظرفیت و آمپراژ باتری نیز در هنگام خرید باتری مناسب سانتافه اهمیت بالایی دارد. قالب های باتری باید اندازه مشخصی داشته باشند تا در محفظه باتری ماشین جای گیرند، چراکه محفظه های باتری در اندازه مشخصی ساخته می شوند. همچنین میزان ظرفیت باتری نیز مشخص است، بهترین ظرفیت برای یک باتری خودرو، ظرفیت باتری فابریک آن است، اما چنانچه باتری پایین تر از ظرفیت باتری فابریک قرار داده شود ممکن است نتواند عملکرد مورد انتظار را ارائه نماید، درنتیجه باید به ظرفیت باتری نیز توجه کرد. در ادامه می توانید از میان برند های مختلف سپاهان باتری و با توجه به ظرفیت و قالب آن، باتری موردنظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

 

 

ارسال و نصب رایگان باتری مناسب سانتافه در تهران
خرید باتری اوربیتال EFB هیوندا سانتافه

خرید باتری هیوندا سانتافه

باتری اتومبیل اصلی ترین بخش تامین کننده برق خودرو است و درواقع مانند قلب و روح ماشین است و درصورت خرابی آن حتی موتور خودرو نیز کار نخواهد کرد. باتری خودرو شاید از نظر اندازه کوچک باشد اما قدرت آن بسیار بالا است و مسئولیت بزرگی را در خودرو برعهده دارد. بدون قدرت باتری سانتافه ، خودرو شما روشن نخواهد شد. هدف اولیه باتری، استارت زدن، تثبیت انرژی و تهیه نیروی کافی جهت راه افتادن مصرف کننده ها در صورت عدم فعالیت دینام است. هنگامی که خودرو را روشن می کنید درواقع انرژی شیمیایی به الکتریکی تبدیل شده و ولتاژ را به استارت می رساند و این امر موجب می شود باتری شما انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین کند تا موتور کار کند. در چنین شرایطی که روشن شدن ماشین بستگی به کارکرد باتری دارد، پرواضح است که باید بصورت مداوم اقدامات و تست هایی بر روی باتری انجام گیرد تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. هر زمان که نیاز به خرید باتری هیوندا سانتافه جدید داشته باشید، باید در اولین فرصت اقدام به انجام این فرایند کنید. برای خرید باتری سانتافه می توانید بر روی راهنمایی های کارشناسان امداد باتری کهن حساب ویژه باز کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

25081401  :  به هنگام خرید باتری هیوندا سانتافه خود باید توجه فراوانی به برند باتری داشته باشید، زیرا برند باتری به عنوان شناسنامه آن معتبر است. به این شکل که برند باتری می تواند ویژگی های باتری را به شما بیان کند، به عنوان مثال باتری اوربیتال سیلور، تولید کارخانه سپاهان باتری است، دارای 15 ماه گارانتی تعویض است و از ویژگی 4 آمپر پلاس برخوردار است.در نتیجه شما اگر با ویژگی های این برند آشنا باشید، دیگر با شنیدن نام آن، تمام ویژگی های آن به ذهنتان می رسد و تصمیم میگیرید که آیا آن را بخرم یا خیر. اما اگر نام یک برند متفرقه بشنوید که تا به حال با آن آشنا نبوده اید، برای خرید آن شک می کنید.

 

خرید باتری سووکی ریو با قیمت کارخانه

تعویض باتری سانتافه

آیا می دانید چگونه می توان بررسی کرد که آیا باتری خودرو خوب است یا نیاز به تعویض باتری هیوندا سانتافه دارید؟ در اینجا مواردی است که باید در نظر بگیرید:

هنگام استارت زدن به نحوه واکنش خودرو خود توجه کنید. اگر بدون مشکل شروع شود، این نشانه ی خوبی است. اگر چراغ های داشبورد در لحظه استارت کم نور هستند، می تواند به این معنا باشد که باتری شما خوب نیست اما با این حال باید بیشتر بررسی گردد چراکه مشکل از هرجایی می تواند باشد. بررسی کنید تا مطمئن شوید چراغ ها، رادیو و پنجره های اتوماتیک شما خاموش هستند. سپس دوباره ماشین را روشن کنید. ماشین خود را سریع راه اندازی کنید اگر کار می کند، اما پس از مدتی رانندگی نمی توانید دوباره موتور خود را روشن کنید، احتمالاً باتری مرده دارید و باید فوراً اقدام به تعویض باتری سانتافه کنید. مکانیک های آموزش دیده می دانند که چگونه باتری ماشین را بررسی کنند. ماشین خود را به نزدیکترین تعمیرگاه خودرو ببرید و اجازه دهید تست عملکرد باتری را برای شما انجام دهد.

هر چند وقت یکبار باید تعویض باتری هیوندا سانتافه را اعمال کنید؟

اگر بیشتر در شرایط ایده آل با دمای متوسط ​​و رطوبت کمی رانندگی می کنید، باتری شما ممکن است تا سه یا چهار سال دوام بیاورد، اما معمولا در دو سالگی، شما باید به دنبال علائم پیری باشید. شما می خواهید مشکل را زودتر برطرف کنید قبل از اینکه فرصتی برای ایجاد دردسر برایپ شما ایجاد شود. بنابراین، هر چند وقت یکبار باید باتری هیوندا سانتافه را تعویض کنید؟ حدودا پس از دو تا سه سال؛ این یک برآورد منطقی است اما پاسخ بهتر این است که وقتی شواهدی را مشاهده می کنید که نشان می دهد شارژ باتری ضعیف شده است، باتری را چک کنید و درصورت نیاز آن را تعویض نمایید. به یاد داشته باشید ، مهم این نیست که چه زمانی است، در نهایت باتری ماشین شما باید تعویض شود. اگر در آب و هوای معمولی که نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد، زندگی می کنید و با ماشین خود رفتار خوبی دارید، باتری شما ممکن است سه سال یا حتی چهار سال دوام بیاورد اما این ها فقط تخمین است. پس از دومین سالروز تولد باتری، بهترین رویکرد این است که برای هر یک از شاخص هایی که در بالا ذکر کردیم چشم انداز داشته باشید.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری ماشین سانتافه

گارانتی

باتری هیوندا سانتافه با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری هیوندا سانتافه با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری هیوندا سانتافه با خدمات پس از فروش

چگونه از دشارژ شدن باتری سانتافه جلوگیری کنیم؟

باتری سانتافه خود را اغلب آزمایش کنید، وقتی می خواهید عمر باتری خودرو را افزایش دهید، آگاهی از وضعیت باتری خودرو مهم است. سطح ولتاژ خروجی باتری خود را با دستگاه تستر باتری  آزمایش کنید تا بتوانید میزان توانایی نگهداری انرژی آن را بررسی کنید و در صورت نیاز به یک باتری سانتافه جدید، بتوانید آن را تهیه نمایید.برای این که انرژی باتری سانتافه خود را بیش از حد تخلیه نکنید، در حالت بیکاری خودرو از وسایل الکترونیکی استفاده نکنید. وقتی موتور شما کار نمی کند، عملکرد هایی مانند رادیو یا کولر را خاموش کنید تا فرسودگی باتری سانتافه کمتر شود. همچنین دقت داشته باشید مدت زمان طولانی بیکاری باتری سانتافه  نیز می تواند باعث خالی شدن آن شود چرا که در این صورت دینام باتری سانتافه شما را شارژ نمی کند و از طرفی اجزائی مثل ECU در خودرو انرژی ذخیره شده ی باتری را نیز مصرف می کند.

باتری سایر خودرو ها : باتری اسکالا

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

 

چرا باتری سانتافه به دمای بالا حساس است؟

آسیب ناشی از گرمای تابستان تا مدت ها پس از خنک شدن هوا در باتری سانتافه شما باقی می ماند. در واقع، گرمای تابستان اغلب مسئول خرابی باتری سانتافه در زمستان است. بسیاری از باتری‌های خودرو در زمستان می‌میرند و رانندگان به اشتباه هوای سرد را مقصر می‌دانند اما دمای سرد در واقع به باتری شما آسیب نمی رساند. اگر بخواهیم منصف باشیم، سرما باعث می شود باتری ماشین شما با کند کردن فرآیند الکتروشیمیایی خود، با مقداری کاهش قدرت مواجه شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری تویوتا راو4

 

چگونه ممکن است با وجود دینام، باتری سانتافه تخلیه شود؟

080901 : یک دینام به موتور متصل است. دینام توسط موتور می چرخد ​​و با چرخش آن برق تولید می کند. این برای شارژ مجدد به باتری سانتافه بازگردانده می شود. در حالی که موتور در حال کار است، دینام باتری را دوباره شارژ می کند، اما انرژی الکتریکی مواردی مانند سیستم روشنایی و موسیقی را نیز تامین می کند. زمانی که تقاضا برای برق بیشتر از چیزی باشد که دینام می تواند تامین کند، باتری نیروی اضافی را تامین می کند که دوباره باتری را تخلیه می کند. اگر موتور خاموش باشد، دینام چرخش و شارژ مجدد باتری را متوقف می کند، بنابراین باتری تا زمانی که تمام شود، برق کامل را تامین می کند. در این مرحله باتری نمی تواند الکتریسیته کافی برای روشن کردن موتور را تامین کند، بنابراین باید ماشین را به سرعت روشن کنیم.

 

استفاده های معمولی از باتری سانتافه ، مانند روشن کردن رادیو یا چراغ های سقفی در حالی که موتور خاموش است، از باتری سانتافه شما انرژی می گیرد اما دفعه بعد که ماشین خود را روشن می کنید به طور طبیعی دوباره شارژ می شود. با افزایش دور موتور، توانایی دینام برای تولید برق نیز افزایش می‌یابد و هر نیرویی که توسط لوازم جانبی مانند چراغ‌های جلوی شما استفاده نمی‌شود، برای شارژ باتری سانتافه در دسترس است.

طرف دیگر این است که، در برخی موارد، دینام شما ممکن است نتواند برق کافی برای راه اندازی تمام لوازم جانبی شما را تامین کند. به عنوان مثال، اگر تهویه مطبوع، برف پاک کن ها، چراغ های جلو، رادیو و سایر لوازم جانبی خود را در هنگام خاموش بودن خودرو در پشت چراغ قرمز روشن نگه دارید، نیروی ذخیره‌شده در باتری سانتافه شما تخلیه می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری اف جی کروز

 

چگونه از دشارژ شدن باتری سانتافه جلوگیری کنیم؟

اگر خودروی شما برای چند روز، مانند تعطیلات نوروز، بلااستفاده باقی بماند، ممکن است در تلاش بعدی برای راه اندازی موتور، باتری سانتافه آنقدر شارژ نداشته باشد که بتواند خودرو را روشن کند. بنابراین برای جلوگیری از خالی شدن باتری ، باتری را از روی خودرو باز کنید و در یک محیط مناسب نگه داری کنید.

علاوه بر این، اگر اکثر استفاده شما به طور مکرر خودرو خود را در طول روز خاموش و روشن می کنید، دینام خودرو شما فرصت کافی برای شارژ کامل باتری سانتافه را ندارد. برای مقابله با این مشکل، هر چند وقت یکبار یک مسافت طولانی تر را با ماشین طی کنید تا بتوانید از دشارژ شدن باتری سانتافه جلوگیری کنید.

021201 ف ف:   سعی کنید زمانی که در خودرو به انتظار نشسته اید زمان خود را صرف گوش کردن موزیک به وسیله ی سیستم صوت خودرو نکنید. در صورتی که شما از سیستم های برقی خودرو ی خود به هنگام غیر فعال بودن موتور خودرو و دینام استفاده می کنید می تواند به باتری سانتافه آسیب برساند. زیرا در این موقع باتری شما به سرعت شروع به تخلیه شدن می کند. دشارژ شدن بر طول عمر باتری خودرویی تاثیر منفی ای می گذارد. در این صورت ما برای بهره بردن از این قطعه در خودروی خود می بایست حداقل کاری که از دستمان بر می آید را انجام دهیم.

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 323

 

نمی دانم برای نگهداری از باتری سانتافه باید چه کاری انجام دهم، پیشنهاد شما چیست؟

1- آلودگی و خوردگی را از قطب های باتری سانتافه دور نگه دارید. تجمع خوردگی و کثیفی روی باتری خودرو می تواند باتری شما را تحت تاثیر قرار دهد. به طور معمول باتری را از نظر کثیفی بررسی کنید و فوراً هرگونه تجمعی را پاک کنید تا بتوانید طول عمر باتری سانتافه خود را حفظ کنید.

2- دمای بالای هوا در تابستان به معنای افزایش گرما در موتور وسیله نقلیه شماست. این گرمای زیاد می تواند باعث فراهم شدن شرایط برای ایجاد خوردگی در داخل باتری سانتافه شما شود که می تواند منجر به مهار انتقال جریان در باتری شود. بنابراین فراموش نکنید باتری خود را به طور منظم برای پیدا کردن علائم خوردگی بررسی کنید و هر گونه خوردگی را سریعاً با آب جوش تمیز کنید.

220901 ف ف: از استفاده از لوازم الکتریکی خودرو در حین خاموشی موتور آن پرهیز کنید. هنگامی که موتور خودرو خاموش است، دینام نیز خاموش است. دینام زمانی فعال می شود که موتور نیز روشن باشد. پس در حالتی که موتور خودرو خاموش است باتری سانتافه شارژری ندارد تا برق آن را تامین سازد. پس روشن ماندن یک ابزار جانبی به طور مثال: چراغ سقفی و یا چراغ های جلویی خودرو به تنهایی می توانند باتری را تخلیه کنند. اگر به صورت مکرر این تخلیه ها صورت بگیرد نتیجه آن است که باتری زودتر از موعد خراب می شود. پس این مورد را در نظر بگیرید و رعایت نمایید تا به خوبی از باتری خودرو محافظت کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ولاستر

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا باتری سانتافه توانایی شارژ کردن موبایل را دارد؟

14010815    :    برخی افراد هستند که موبایل خود را به وسیله شارژر فندکی در خودرو خود شارژ می کنند و فکر می کنند انرژی مورد نیاز شارژ موبایل، به وسیله باتری تامین می شود، در صورتی که تا زمانی که موتور خودرو روشن است، برق مورد نیاز توسط دینام تامین می شود. اما هنگامی که خودرو خاموش است و شما شارژر فندکی را برای شارژ موبایل خود متصل می کنید، تمام انرژی از باتری گرفته می شود و از آنجایی که باتری خودرو نوعی منبع انرژی محدود است، تخلیه می شود و دیگر توانایی روشن کردن خودرو شما را نخواهد داشت، در نتیجه بهتر است برای شارژ موبایل خود، از دینام کمک بگیرید و یا هنگامی که خودروتان خاموش هستن، شارژر فندکی را به خودرو متصل نکنید و از روش های دیگری برای شارژ موبایل خود استفاده کنید.

201001 ف ف:  تست باتری سانتافه را چگونه انجام دهیم؟

میزان شارژ آن را با روشن کردن چراغ های جلو مشخص کنید. برای انجام تست باتری یکی از روش های ساده همین است. اگر که روشنایی چراغ ها نرمال باشد و نسبت به قبل نور کمی نداشته باشند، نتیجه آن است که باتری از شارژ کاملی برخوردار است. با استفاده از ولت متر ولتاژ را اندازه گیری کنید. اگر باتری کاملا شارژ شده باشد باید حدود 12.6 ولت باشد. ولتاژ اگر کتر از این مقدار باشد نشان می دهد که باتری شما نیاز به شارژ مجدد به وسیله شارژر و یا تعویض مجدد دارد.

10 دیدگاه در “باتری سانتافه

 1. پریوش گفت:

  سلام من امروز ماشینم استارت نمیخوره. کلید رو که گذاشتم و چرخوندم و بجای اینکه استارت بخوره یک صدای تق تق داد و بعد صدا قطع شد، روشن هم نشد. چیکار باید کرد؟ اگر باتری سانتافه خراب شده باشه باید باهاتون تماس بگیرم و باتری رو تعویض کنم یا اینکه طور دیگه ای هم میشه مشکل رو برطرف کرد؟

 2. admin گفت:

  سلام. هر زمان متوجه شدید که خودروی شما استارت نمی خورد باید بدانید که به احتمال خیلی زیاد مشکل از باتری سانتافه می باشد. ممکن است مشکل از قطعات دیگر نیز باشد ولی از آنجایی که نقش اصلی یک باتری خودرویی در استارت زدن خودرو می باشد ، اول به چک کردن سلامت باتری بپردازید. بعد از اطمینان از خرابی باتری خودرو ، با نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کرده و باتری را ارسال و نصب رایگان نماییم.

 3. سپیده گفت:

  خودروی من سانتافه هست و من هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با باتری سانتافه ندارم. اگر شما وقت کردید ممنون میشم یک توضیح مختصری در رابطه با اینکه یک باتری خودرویی شامل چه موادی در خودش میشه؟ من شنیدم محلول الکترولیت داره ولی نمیدونم این محلول چی هست و شامل چه موادی میشه. ممنون میشم اگر تونستید یکم اطلاعات به من بدید مرسی.

 4. admin گفت:

  دوست عزیز باتری سانتافه شما از تعدادی صفحات سربی، الکترولیت و بدنه پلاستیکی تشکیل شده که در کنار هم قرار می‌گیرند و طی انجام یک سری واکنش های شیمیایی انرژی لازم برای راه اندازی موتور خودرو را در اختیار شما قرار می دهند. محلول الکترولیتی که در باتری خودرو ای استفاده میشه آب و اسید سولفوریک هستش که این محلول نقش مهمی در انجام فرایندهای شیمیایی درون باتری بر عهده داره. درقدیم شما می توانستید با اضافه کردن آب مقطر به محلول الکترولیت باتری برای مدتی باتری رو مجددا احیا کنید ، اما امروزه با توجه به مهر و موم شدن باتری های خودرویی این امکان وجود ندارد.

 5. صانعی گفت:

  ماشین من که سانتافه هست چراغ مه شکن هاش کار نمیکنن و من در جایی زندگی میکنم که اکثرا هوا مه ای هست و این چراغها خیلی لازم میشن و کمک میکنن که بتونیم در مه غلیظ رانندگی کنیم و جلو رو خوب ببینیم. اینکه این چراغها کار نکنن و روشن نشن نشان دهنده ی فرسودگی باتری سانتافه میتونه باشه؟

 6. admin گفت:

  اگر اختلالی که در عملکرد چراغ های مه شکن خودرو شما به وجود آمده محدود به زمانی که در حال رانندگی با خودرو هستید و دور موتور بالاست و دینام داره انرژی ماشین رو تامین میکنه، احتمالاً باتری نقشی نداره در این اتفاق اما اگر مربوط به زمانی باشه که موتور خودرو خاموش باشه یا دینام برق کافی و تولید نکنه احتمال اینکه باتری سانتافه در این مورد نقشی داشته باشه بیشتره، پس باید حتماً دینام و باطری خودرو را تست کنید تا به نتیجه درست برسید.

 7. مهدیان گفت:

  شما اینجا نوشتید که گرمای تابستان به باطری سانتافه آسیب وارد می کنه ، پس یعنی ما چیکار کنیم تابستون با ماشین نریم بیرون ؟ آخه مگه میشه بلاخره سه ماه سال رو ما تو گرمای زیاد هستیم دیگه چه جوری از باتری ماشین نگهداری کنیم تو این گرمای شدید؟ راهکار معرفی کنید در رابطه با اینکه از آسیب دیدن باتری ماشین در برابر گرمای تابستان جلوگیری کنیم و بگید که چه جوری ازش نگهداری کنیم چون من واقعا توی شرایط آب و هوایی بسیار گرمی هستم و لازمه که بدونم این نکته رو.

 8. admin گفت:

  کسی به شما نمیگه که سه ماه تابستان را از ماشین استفاده نکنید تا باتری سانتافه سالم بمونه، در واقع منظور این هستش که در این زمان ها بیشتر از همیشه مراقب سلامت باتری ماشین باشید و به این فکر باشید که نگهداری از باتری در شرایط خوب بتوکید طول عمرش رو حفظ کنید. مثلاً سعی کنید تا حد امکان خودرو را در پارکینگ مسقف با دمای مناسب پارک کنید یا اگر دسترسی به پارکینگ ندارید حداقل خودرو را در سایه درخت پارک کنید که کمتر در معرض تابش نور خورشید و گرمای آن قرار بگیرد.

 9. bahri گفت:

  وقتی داشتم از دانشگاه به سمت خونه میومدم متوجه شدم که تعداد استارت هایی که باید بزنم تا خودرو روشن بشه بیشتر از حد معموله و بابت این موضوع نگران شدم، یکی از همکلاسی ها که همراه من تو ماشین بود گفت بریم تست باتری سانتافه انجام بدیم . تو اینترنت داشتم جستجو میکردم که یه نمایندگی معتبر برای انجام این کار پیدا کنم که به سایت شما برخورد کردم، می خوام بدونم چه ساعتی از روز میتونم مراجعه کنم بهتون تا برای من تست باطری انجام بدید؟

 10. admin گفت:

  شما هر زمانی که نیاز به تست باتری سانتافه پیدا کردید می‌توانید به آدرسی که در سایت قرار داده شده مراجعه کنید ، ساعاتی که می توانید برای این کار به نمایندگی بروید از ۸ صبح تا ۱۰ شب میباشد. نتیجه این تست به قدری دقیق و قابل اطمینان است که شما را از گمراهی نجات میدهد و کمک می کند تا بتوانید شک خود نسبت به سلامت باتری ماشین را برطرف کنید و در صورت نیاز به تعویض باتری کارشناسان این کار را برای شما انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *