باتری خودروهای سانگ یانگ

باتری سانگ یانگ رکستون

باتری رکستون

مشخصات باتری رکستون

باتری 90 آمپر پایه بلند باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است.

حداکثر آمپر مورد استفاده رکستون

این آمپراژ تنها آمپراژی است که می توان در این خودرو استفاده نمود. همچنین خوب است بدانید که باتری های هم قالب می توانند بدلیل هم اندازه بودن ابعاد به جای هم استفاده شوند. می توان از باتری با آمپر بالاتر در خودرو استفاده کرد که باعث کارکرد بهتر تجهیزات برقی می شود. اما از باتری با آمپر پایین تر در همان قالب بهتر است استفاده نشود. همچنین ذکر این نکته ضروری است که باتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسب ترین باتری برای آن است. و تمام نیازهای برقی خودرو را پاسخ می دهد.

باتری مناسب سانگ یانگ رکستون

برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مواد اولیه و قدرت با هم متفاوتند. سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند. از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری رکستون

باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند. توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود. برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله این اقدامات است. همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد. نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد. تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری سانگ یانگ رکستون

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند. از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است. همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛ که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند. در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

باتری رکستون با تاریخ جدید

درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار است. ازز آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر دارد؛ پس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیم و از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم. باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند. همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است. درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نمایید.

گارانتی باتری رکستون

کارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند. این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند. گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد. گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد. از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد. گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است. برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید. این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید. مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید

ارسال و نصب باتری سانگ یانگ رکستون

حمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد. همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.

طول عمر باتری سانگ یانگ رکستون

در حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است. اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد. اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد. طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد. عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند. در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری رکستون

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید. نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود. همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد. کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای سانگ یانگ رکستون باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند. هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است. اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است. چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله . قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری توسط شرکت تعیین شده است. در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید. همچنین از آن جایی که باتری مواد خطرناکی را در خود قرار داده که برای محیط زیست خطرناک است، بهتر است آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا باتری را بازیافت کنند و آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

کیفیت بالا

کیفیت بالا برای باتری رکستون

گارانتی

باتری سانگ یانگ رکستون با گارانتی معتبر

 ارسال شبانه روزی

باتری رکستون با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش

باتری رکستون با خدمات پس از فروش

چه مواردی می تواند بر روی عملکرد باتری رکستون موثر باشد؟

مشکلاتی مانند خوردگی یا شل شدن پایانه‌های باتری رکستون و کابل‌ها آن می‌تواند باعث بروز مشکل در عملکرد باتری شود. در این صورت، راه حل این است که مشکل را ریشه یابی کرده و سعی کنید از دست آن خود را رها کنید، اتصالات باتری رکستون را تمیز و سفت کنید و سپس باتری را به طور کامل شارژ کنید.هوای سرد نیز می‌تواند باعث بروز مشکل شود، زیرا دمای بیش از حد پایین توانایی باتری رکستون سیلد اسیدی را برای ذخیره و تحویل نیرو کاهش می‌دهد. اگر بعد از پارک کردن یک شبه بیرون از خانه به موقعیتی برخورد کردید که ماشین شما نیاز به باتری به باتری کردن برای تامین انرژی استارت دارد، اما بعد از اینکه تمام روز در حین کار در پارکینگ محل کارتان پارک شده بود مشکلی برای راه اندازی بعدی نداشت، احتمالاً تاثیر سرما بر روی عملکرد باتری رکستون آن چیزی است که با آن سر و کار دارید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آب و هوا چه تاثیری بر باتری سانگ یانگ رکستون دارد؟

هنگامی که گرما در زیر کاپوت افزایش می یابد، میزان تخریب شیمیایی در باتری نیز افزایش می یابد و به مراتب تعویض باتری سانگ یانگ رکستون شما را جلو می اندازد. برخی از وسایل نقلیه برای مقابله با این گرما، یک محافظ حرارتی روی باتری قرار می دهند. برخی از خودروها از قبل دارای محافظ حرارتی هستند، بنابراین مطمئن شوید که به درستی نصب شده است و اگر نیاز به تعویض دارد این کار را در اولین فرصت انجام دهید. این محافظ ها باتری رکستون شما را از تغییرات دمای شدید حفظ می کنند و از کاهش طول عمر باتری در اثر آب و هوای نامناسب جلوگیری می کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری کارنز

چگونه تشخیص دهیم نیاز به برسی کردن باتری رکستون داریم؟

اگر باتری رکستون شما از کار بیفتد، نمی‌تواند قطعات الکتریکی خودروی شما را در زمانی که دینام غیر فعال است، تامین کند. اگر چراغ‌های جلوی شما زمانی که در حال استفاده از نیروی باتری رکستون هستند به‌طور غیرمعمول کم‌نور و ضعیف به نظر می‌رسند، مخصوصاً هنگام روشن کردن موتور، ممکن است به این معنی باشد که باتری شما در حال مرگ است و به زودی نیاز به تعویض باتری رکستون دارید.

چراغ‌های داخلی نیز ممکن است کم نور تر از حد معمول به نظر برسند یا ممکن است در هنگام استارت زدن خودرو شروع به سوسو زدن کنند. هرگونه عملکرد غیرمعمول چراغ‌های خودروی شما زمانی که از انرژی باتری استفاده می کنید می‌تواند خطرناک باشد، بنابراین برای حفظ شرایط رانندگی ایمن، فوراً خودرو خود را چک کنید و در صورت نیاز به تعویض باتری رکستون در اولین فرصت این کار را انجام دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری النترا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *