باتری خودروهای پارس خودرو

باتری نیسان رونیز

باتری رونیز

مشخصات باتری نیسان رونیز

در این خودرو از باتری 70 آمپر پایه بلند قالب D26 استفاده شده است.این باتری توسط شرکت سازنده این خودرو بر روی آن نصب شده است.باتری های 66 و 74 آمپر قالب L3 را نیز می توان بر روی این خودرو نصب کرد اما این باتری ها به سختی بر روی این خودرو نصب می شوند و بهتر است از باتری فابریک استفاده کرد.باتری های هم قالب از نظر ابعادی، یکسان هستند و تنها تفاوتشان در آمپراژ آن هاست؛ پس می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در برخی خودرو ها نیز جای باتری بزرگتری برای باتری تعبیه شده است که این امر موجب می شود از قالب های دیگر نیز بتوان در این خودرو استفاده کرد.استفاده از باتری با آمپر بالاتر از باتری فابریک در خودرو ها می تواند به عملکر بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن کمک کند و کارایی خودرو را بالا ببرد.همچنین برای افرادی که در فصل گرما از کولر به طور مداوم استفاده می کنند، نصب باتری با آمپراژ بالاتر انتخاب خوبی است.به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند در صورت امکان از باتری با آمپراژ بالا استفاده کنند.هرچند باتری های فابریک در خودرو ها به گونه ای تعبیه شده اند که پاسخگوی نیازهای برقی خودرو باشند و باتری مناسبی برای ماشین است.

باتری مناسب نیسان رونیز

شما می توانید باتری مناسب خودروی خود را از میان برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB سپاهان باتری انتخاب نمایید.سپاهان باتری به عنوان معتبرترین شرکت های باتری سازی در ایران و خاورمیانه است که بسیاری از برند های خود را به خارج از کشور صادر می کند.برند سوزوکی محصول مشترک سپاهان باتری و ژاپن است و باتری های EFB نسل جدید باتری هستند که از پیشرفته ترین انواع باتری های الکترولیت مایع است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باتری های EFB برای خودرو هایی که به عنوان راه حلی برای کاهش مصرف سوخت و نشر دی اکسید کربن برای تامین نیاز خودرو ها تولید شده، طراحی شده است.این باتری ها دارای طول عمر بالاتر نسبت به باتری های متداول هستند و برای خودرو هایی با مصرف الکتریکی زیاد مناسب است.شما می توانید برای تهیه باتری مناسب خودروی ود از بین باتری هایپیشنهاد شده، باتری موردنظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی سایت ما ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری رونیز

باتری خودرو عهده دار تامین جریان برقی است که منجر به روشن شدن موتور خودرو می شود.باتری نقش مدیریتی و محافظت کننده در شرایطی را دارد که دینا به دلیل عفت بار های الکتریکی کارایی صحیح خود را از دست می دهد.این حالت در شرایطی پیش می آید که ما در حال رانندگی هستیم.چنین عملکرد های ثمربخشی از طرف باتری خودرو نشان دهنده سالم بودن آن است و اینکه به اندازه کافی شارژ شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

درصورتی که باتری به اندازه کافی شارژ نشود لازم است آن را شارژ کرده و یا تعمیر کنیم و اگر هیچ یک از این دو روش پاسخگو نبود اقدام به تعویض باتری نمایید و باتری سالم و نو را جایگزین آن کنید.در چنین شرایطی کنترل و تست باتری خودرو به صورت مداوم سبب کارکرد بهتر آن شده و از ایجاد مشکلات ناگهانی جلوگیری می کند.برای این کار بهتر است از تجهیزات مخصوص استفاده کرده و ترجیحا برای جلوگیری از آسیب دیدن خودرو این کار را به دست متخصص آن بسپاریم.بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله اقداماتی است که برای تست سلامت باتری لازم است.نمایندگی سپاهان باتری پیش از تعویض باتری خودروی شما، کنترل های لازم را بصورت رایگان برای شما انجام می دهد تا هزینه های اضافی از روی دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری رونیز

قیمت باتری خودرو از مواردی است که باید براساس عواملی همچون نوع باتری، نوع خودرو، مقدار آمپراژ باتری و … توسط کارخانه تعیین شود.همچنین باید توجه داشت که کارخانه قیمت را براساس دریافت باتری فرسوده مشتریان محاسبه کرده است و اگر فرسوده توسط مشتری تحویل داده نشود؛ قیمت باتری افزایش می یابد.حمل و نقل، نگهداری در انبار تا توزیع آن و عوامل دیگری نیز وجود دارند که در این امر می توانند تاثیر گذار باشند.در انتها شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری مناسب خودروی خود از میان برند های سپاهان باتری، به سایت مراجعه کرده و یا با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری خودرو با تاریخ جدید قدرت و کارایی بیشتری نسبت به باتری هایی دارد که زمان زیادی از تاریخ آن ها گذشته است.در همین راستا باید توجه داشته باشید که هنگام تهیه باتری، از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است جلوگیری کنید زیرا قدرت و کیفیت اولیه را نخواهد داشت.همچنین در هنگام تهیه باتری باید به زمان شروع گارانتی آن نیز توجه کرد که این موضوع نیز به تاریخ تولید باتری وابسته است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

مدت زمان گارانتی باتری از مواردی است که به سیاست های کارخانه تولید کننده بستگی دارد و بر اساس عواملی همچون نوع و برند باتری، نوع خودرو و … تعیین می گردد.گارانتی باتری های سپاهان باتری شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری، عمر کمتری کرده باشند.در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بر حسب نوع باتری بین 12 تا 21 ماه است.شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید.همچنین از آن جایی که گارانتی باتری های سپاهان باتری شرکتی است، نیاز است برای استفاده از خدمات آن به نمایندگی ها مراجعه نمایید.همچنین لازم است هنگام خرید به تاریخ شروع گارانتی توجه نمایید.همه ی باتری های سپاهان باتری برای شما به صورت رایگان ارسال می شود.همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز رایگان است.

طول عمر باتری نیسان رونیز

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد .

فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 2 سال عمر می کنند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است.هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد.عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعداد تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری رونیز

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری رونیز با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری رونیز با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری رونیز با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری رونیز با خدمات پس از فروش

عوامل موثر بر طول عمر باتری رونیز چیست؟

تغییرات دما می تواند باتری رونیز شما را سریعتر از آنچه انتظار می رود خالی کند. افزایش دما باعث تبخیر آب الکترولیت باتری می شود که می تواند به اجزای باتری آسیب برساند. در دمای سرد ، روغن موتور تمایل به سفت شدن دارد ، که می تواند باعث فشار آمدن به باتری رونیز جهت روشن کردن موتور شود.

برخی از باتری ها ممکن است در اطراف پایانه های خود دچار خوردگی شوند، هنگامی که خوردگی حتی در یک تکه کوچک سفید یا آبی در اطراف اتصالات قابل مشاهده باشد ، ممکن است آسیب درون صفحالت رخ داده باشد.

تلاش برای از بین بردن خوردگی از پایانه ها می تواند راه خوبی برای افزایش طول عمر باتری رونیز شما باشد. استفاده از مخلوط آب و جوش شیرین یکی از روش هایی است که برخی منابع توصیه می کنند. البته راه ساده تری هم برای این امر وجود دارد و آن هم استفاده از آب جوش با درجه ی بالا است. با ریختن آب جوش بر روی سولفاته ها بدون هیچ امکانات دیگری می توانید باتری نیسان رونیز خود را عاری از سولفاته کنید و به افزایش طول عمر باتری خود کمک کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه از باتری رونیز نگهداری کنیم؟

باتری رونیز یکی از ضروری ترین اجزای آن است. وظیفه راه اندازی موتور را بر عهده دارد و بدون آن، خودرو هرگز نمی تواند روشن شود اما صاحبان خودروها به سختی از آن مراقبت می کنند. در طول زندگی، باتری رونیز در معرض مراحل مداوم شارژ و تخلیه و همچنین محیط هایی با گرمای بالا است. از آنجا که آنها به هدف اصلی راه اندازی موتور کمک می کنند، هنگامی که در واقع خراب می شوند، می توانند خودرو را گیر انداخته و مشکل بزرگی برای راننده ایجاد کنند. بنابراین، باید در نظر داشته باشید تست و برسی منظم باتری رونیز را در برنامه ی خود قرار دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری سانتافه

چگونه از ایجاد خوردگی در باتری رونیز جلوگیری کنیم؟

آلودگی و زباله را از بالای باتری رونیز دور نگه دارید. تجمع چربی و کثیفی می تواند انرژی باتری رونیز شما را تخلیه کند. به طور معمول باتری را از نظر کثیفی بررسی کنید و فوراً هرگونه تجمعی را پاک کنید. این کار اگر به موقع انجام شود می تواند شما را از خرید باتری رونیز جدید نجات دهد.

دمای بالای تابستان به معنای افزایش گرما در موتور وسیله نقلیه شماست. این گرمای افزایش یافته می تواند باعث خوردگی داخل باتری رونیز شما شود که می تواند منجر به مهار انتقال جریان شود. باتری خود را به طور منظم برای علائم خوردگی بررسی کنید. خوردگی را معمولا با مقداری آب جوش می توانید تمیز کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

چگونه تشخیص دهیم با مشکل باتری رونیز مواجه هستیم یا با مشکل استارت؟

اگر هنگام چرخاندن سوییچ در استارت فقط صدای کلیک می شنوید، این نیز می تواند نشانه ای از خرابی استارت شما باشد. اگر حتی زمانی که سعی می کنید ماشین خود را با شوک الکترونیکی روشن کنید، همچنان فقط صدای کلیک را می شنوید، ممکن است مشکل باتری رونیز را نداشته باشید. گاهی اوقات استارت‌ها قبل از اینکه کاملاً از ین بروند، برای مدتی متناوب کار می‌کنند، بنابراین تلاش‌های مکرر برای چرخاندن سوییچ می‌تواند به شما در فهمیدن این موضوع کمک کند. یک استارت ممکن است پس از پنج یا شش بار شروع به کار کند، در حالی که باتری رونیز که تخلیه شده قطعاً این کار را نخواهد کرد.

باتری سایر خودرو ها : باتری تارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *