باتری خودرو های رنو

باتری رنو کپچر

باتری رنو کپچر

مشخصات باتری رنو کپچر

باتری کپچر شما باتری 74 آمپر است که توسط شرکت سازنده بر روی آن سوار شده است. قالب باتری 74 آمپر اوربیتال سیلور ، قالب L3 است. لازم است بدانید که باتری فابریک خودرو ها به راحتی می تواند برق مورد نیاز ماشین را تامین کند، بنابراین نیاز به نصب باتری کپچر با آمپر بالاتر بر روی خودرو نیست.

در کل توجه داشته باشید که استفاده از باتری فابریک رنو کپچر مناسب ترین انتخاب است. شرکت سپاهان یکی از قوی ترین کارخانجات تولید باتری در خاورمیانه است. 4 برند باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB با ویژگی های متفاوت توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است. برند های این خودرو بسیار با کیفیت در بازار قرار دارند.

 

انتخاب باتری مناسب کپچر برای شما برای یک سواری مطمئن و طولانی مدت ضروری است. بدون باتری سالم، عملکرد صحیح وسیله نقلیه غیرممکن است، زیرا باتری شما جزء کلیدی در کمک به روشن شدن موتور و روشن نگه داشتن تمام وسایل الکترونیکی در زمان خاموش بودن دینام است و همچنین به شما امکان می دهد تلفن خود را شارژ کنید، لوازم جانبی ایمنی را اجرا کنید و موسیقی خود را پخش کنید، حتی زمانی که موتور خاموش است. برای این که باتری مناسب خودرو را تهیه کنید، می توانید با کارشناسان امداد باتری کهن تماس برقرار کنید و باتری مناسب رنو کپچر خود را با ارسال رایگان در هروی ، کامرانیه ، سیمون بولیوار و سایر مناطق تهران ، درب منزل تحویل بگیرید.

 

باتری مناسب رنو کپچر

برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB برند های تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری است و با کیفیت بالا در بازار عرضه شده اند. این شرکت از بهترین شرکت های تولید باتری در خاورمیانه است. بنابراین باتری مناسب رنو کپچر را می توانید از بین محصولات سپاهان باتری تهیه کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

بسیاری از این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که برخوردارند به کشور های همسایه صادر می شوند. باتری سوزوکی از جمله این محصولات صادراتی است و بصورت مشترک با ژاپن تولید شده است و باتری 60 آمپر را تولید کرده است. شما می توانید باتری مناسب خودروی خود را از میان برند های سپاهان باتری انتخاب نمایید، تفاوت برند ها در نوع مواد اولیه سازنده و قدرت آن ها است. این باتری ها در قسمت پایین صفحه در ذیل بخش توضیحات برای شما آورده شده است.

 

ارسال و نصب رایگان باتری سوناتا در تهران

تست باتری رنو کپچر

همه اجزای خودرو به نگهداری و مراقبت مناسب احتیاج دارند، درواقع تست و آزمایش مداوم، به شما اطمینان خاطر بیشتری خواهد داد. از آن جایی که باتری خودرو تامین کننده برق است و تاثیر زیادی در سلامت آن دارد،لازم است هر چند وقت یکبار سلامت آن کنترل شود و شما به عنوان مالک خودرو ، تست باتری کپچر را در برنامه خود قرار دهید. تست کنترل سلامت باتری در عملکرد باتری بسیار تاثیر گذار است، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات ناگهانی در خودرو بهتر است اقدامات پیشگیرانه ای در این زمینه انجام شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

باطری سالم شارژ می‌ شود و شارژ را نگه می‌دارد و می‌‌ تواند شدت جریانی نزدیک به آمپری که روی آن نوشته شده است تولید کند.ی کی از موارد لازم برای تست باتری کپچر، تست ولتاژ آن است. این کار بوسیله ولت متر یا مولتی متر امکان پذیر است. اگر باتری ولتاژ 12 یا بیشتر را نشان دهد به این معنی است که باتری شما سالم است. بعد از بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام همه برای نگهداری‌های پیشگیرانه یک باتری لازم است.

بهتر است برسی این موارد را بدست یک متخصص بسپارید. سلامت باتری رنو کپچر شما بسیار اهمیت دارد و کیفیت و قدرت باتری را بالا می برد. همچنین لازم است بدانید که باتری در مناطق گرمسیر و پر ترافیک زودتر کیفیت خود را از دست می دهد که باید به این موضوع توجه کرد و تست باتری کپچر را در این شرایط خاص، طی بازه های زمانی نزدیک تر انجام داد.

 

خرید باتری کپچر با قیمت کارخانه
فروش باتری اوربیتال وان قرمز رنو کپچر

خرید باتری رنو کپچر

290901ف ف :  باتری رنو کپچر شما یک وسیله ذخیره سازی برای انرژی الکتریکی است که برای روشن کردن خودرو و کار با لوازم جانبی آن نیاز دارید. اگر باتری خودروی شما آنطور که باید کار نمی کند، ممکن است نتوانید به درستی استارت بزنید و یا حین رانندگی شارژ نشود. به هنگام خرید باتری جدید نکاتی را در نظر بگیرید:

1.اندازه و سایز مناسب باتری خود را بیابید.

2.مقدار ولتاژ و آمپر باتری در نظر بگیرید.

3.برند با کیفیت و نیز مدت زمان گارانتی را در نظر بگیرید.

باتری کپچر به عنوان مهمترین بخش تامین انرژی در خودرو است. اهمیت باتری آنقدر بالاست که سلامتی آن در کیفیت راندمان و کارکرد اجزای خودرو تاثیر گذار است. یکی از مواردی که در هنگام خرید باتری رنو کپچر باید به آن توجه کرد، تاریخ تولید باتری است.

باید توجه داشت که از تاریخ تولید باتری بیش از 6 ماه نگذشته باشد، چراکه این باتری ها قدرت و کیفیت اولیه شان را از دست داده اند. باتری های ایرانی نسبت به باتری های وارداتی از این نظر بهتر هستند که میزان نگهداری شان در انبارها کمتر است و زودتر به دست مشتری می رسند، در نتیجه کیفیت و قدرت بالاتری دارند. تمامی باتری های ساخت ایران دارای گارانتی هستند، باتری های شرکت سپاهان باتری نیز دارای گارانتی معتبر است. برای استفاده از خدمات گارانتی باتری خودروی خود لازم است به نمایندگی ها مراجعه کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

تعویض باتری رنو کپچر

تعویض باتری رنو کپچر در عین آسانی اگر به درستی انجام نگیرد خسارات زیادی را به خودرو وارد می کند. اگر هنگام تعویض اتصال کوتاه برقرار شود موجب آسیب دیدن باتری می شود، به همین دلیل لازم است از متخصص این کار برای تعویض باتری کمک گرفت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین ضروری است که ابتدا مطمئن شوید که باتری شما به تعویض نیاز دارد تا وقت و هزینه اضافی برای تعویض باتری کپچر صرف نکنید. تست دینام نیز از کار های ضروری است و بعد از کنترل همه این موارد اقدام به تعویض باتری نمایید.

باتری ها در دو نوع اسیدی و سیلد اسید تولید می شوند. امروزه مسیر باتری سازی به سمت تولید باتری های سیلد اسید رفته است، چراکه این باتری ها آلودگی کمتری ایجاد می کنند و همچنین به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند. این نوع باتری طول عمر بیشتری نیز دارد. هرچند هردو باتری خوبی هستند و بر روی این خودرو قابل نصب اند،اما شما می توانی بر اساس نیاز خود باتری مناسب را تهیه نمایید.

 

باتری با کیفیتباتری کپچر با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری کپچر با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری کپچر با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری کپچر با خدمات پس از فروش

 

باتری کپچر چه عملکردی در خودرو دارد؟

باتری کپچر در واقع قلب و روح خودروی شماست. باتری کپچر برق لازم جهت تامین قطعات الکتریکی خودرو در زمان خاموش بودن خودرو و انرژی لازم برای راه اندازی موتور خودرو را فراهم می کند. در واقع درباره ی مسئولیت بسیار بزرگی صحبت می کنیم، بدون قدرت باتری کپچر، اتومبیل شما، روشن نمی شود. باتری خودرو ممکن است کوچک باشد ، اما مسئولیت بسیار مهم و بزرگی را بر عهده دارد.

در حقیقت باتری کپچر انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی لازم برای تغذیه ماشین تبدیل می کند و ولتاژ را به استارت می رساند. در نهایت باتری کپچر شما نه تنها انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین می کند، بلکه باعث تثبیت ولتاژ در زمان فعالیت موتور می شود. از آن جایی که باتری کپچر مهمترین بخش خودرو است، تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد.

باتری سایر خودرو ها : باتری لیفان X60

 باتری کپچر چه اهمیتی در خودرو دارد و چگونه متوجه خرابی آن شویم؟

باتری کپچر فقط تامین انرژی مورد نیاز برای راه اندازی موتور را بر عهده ندارند، بلکه در صورت غیر فعال بودن دینام انرژی موردنیاز برای فعالیت تمام اجزای الکتریکی خودروی شما نیز تامین می کند. شیشه‌های برقی، رادیو، برف پاک‌کن‌های شیشه جلو، چراغ‌های داشبورد، صندلی‌های برقی، چراغ‌های جلو و … ، همه این موارد به یک باتری کپچر شارژ شده مناسب نیاز دارند تا در صورت از بین رفتن دینام یا خاموش بودن آن، کارایی خود را حفظ کنند. اگر ماشین شما برای روشن شدن مشکل دارد، سعی کنید چراغ‌های جلو را روشن کنید. اگر با روشنایی معمولی روشن شوند، مشکل می تواند مربوط به مشکلات سیستم شارژ، استارت بد یا سیم کشی ضعیف باشد. اگر چراغ‌ها اصلاً کار نمی‌کنند یا بسیار کم‌ نور تر از حد معمول هستند، این نشانه مشکلی در باتری کپچر و توانایی آن در تأمین انرژی اجزای الکتریکی است.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری کوییک

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

طول عمر باتری کپچر به چه عواملی بستگی دارد؟

عمر باتری کپچر بین دو تا سه سال متغیر است. اولین عامل برای عمر کوتاه تر باتری کپچر ، زمانی است که از خودرو فقط گاه به گاه و برای مسافت های کوتاه استفاده می شود. در حقیقت، باتری کپجر هنگامی که به طور مداوم توسط دینام شارژ نمی شوند، به آرامی تخلیه می شوند.
مراقب دمای پایین باشید! دومین عامل منفی برای باتری کپچر مدت زمانی است که در اتومبیل هایی که دائماً در فضای باز هستند، بخصوص در زمستان و در شرایط نامساعد محیطی مانند دمای پایین یا رطوبت زیاد، باقی مانده است. این امر بسیار برای سلامت باتری کپچر مضر است، بنابراین باید نسبت به دمایی که باتری کپچر در آن قرار دارد، حساس باشید

باتری سایر خودرو ها : باتری هاوال h2

اهمیت بالای باتری کپچر در خودرو چه علتی می تواند داشته باشد؟

باتری کپچر شما برای راه‌اندازی ماشین شما ضروری است، بعد از راه اندازی خودرو و در زمانی که دینام فعال است، به عنوان تنظیم کننده ولتاژ عمل می‌کند و لوازم جانبی مانند رادیو را در حین استفاده در زمان خاموش بودن دینام روشن نگه می‌دارد. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید باتری کپچر شما در بهترین حالت نگهداری می شود. افزایش طول عمر باتری و جلوگیری از خراب شدن آن با تعمیر و نگهداری صحیح میسر می شود. برای نگهداری از باتری خودرو چراغ های جلو و چراغ های داخلی را قبل از خروج از خودرو خاموش کنید و از استفاده از لوازم جانبی دیگر در زمانی که موتور روشن نیست خودداری کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری لیفان 620

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چرا نمایندگان به تحویل باتری فرسوده کپچر اهمیت می دهند؟

14010818     :   دور انداختن باتری های خودرو در سطل زباله برای محیط زیست ایمن نیست. در عوض، باتری ها باید به مراکز بازیافت تایید شده برده شوند، جایی که می توان آنها را درمان کرد و اغلب دوباره استفاده کرد. اگر در حال تعویض باتری خودروی خود هستید، ممکن است لازم باشد در هنگام خرید باتری جدید، باتری قدیمی را تعویض کنید، در غیر این صورت، باید ترتیبی دهید که باتری را به مرکز بازیافتی که باتری می‌پذیرد برده شود.

ما به عنوان نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری، از سمت کارخانه موظف هستیم تا باتری فرسوده را جمع آوری کنیم و آن ها را به جهت بازیافت صحیح به کارخانه تحویل دهید، در واقع تحویل باتری فرسوده مورد اهمیت کارخانه هست، زیرا کارخانه با بازیافت صحیح باتری فرسوده می تواند در هزینه های تولید مجدد باتری صرفه جویی کند و به عنوان مثال از فلز سرب باتری فرسوده استفاده کند و آن را به چرخه تولید بازگرداند. ارزش دیگری که بازیافت باتری فرسوده کپچر دارد، این است که با انجام این کار می تواند کمک بزرگی به محیط زیست کرد.

131001 ف ف:   چگونه قدرت باتری کپچر را بسنجیم؟

در زمان بروز مشکلات در خودروی شما، برای اینکه مطمئن شوید باتری شما منبع بروز آمدن این مشکلات است، ولتاژ باتری را با استفاده از مولتی متر تست کنید. مولتی متر مشکی را روی کابل منفی و مولتی متر قرمز را بر روی کابل مثبت باتری قرار داده ، اگر ولتاژ 12.45 یا بیشتر باشد، باتری شما شارژ کاملی را دارد. اگر باتری شما کمتر باشد، باتری را کاملا شارژ کنید و آزمایش بار انجام دهید تا مشخص شود که آیا شارژ می شود یا خیر. باتری هایی که شارژ پذیر نباشند به این معناست که دیگر فرسوده شده و سودی برای خودرو ندارد.

 

12 دیدگاه در “باتری رنو کپچر

 1. احسان فردان گفت:

  سلام وقت شما بخیر جناب ماشین من رنو کپچر هستش و باتری رنو کپچر من مناسب خودروی من نیست چون ماشین من زود زود خاموش میشه
  و این حتما مربوط به باتری رنو کپچر هستش ایا نظر شما هم همینه ؟

 2. صادق گفت:

  سلام باتری رنو کپچر آقا تو سایت شما یه قیمته یه سایت دیگه یه قیمت دیگه چجوریه هر سایت باتری رنو کپچر قیمت ها متفاوته مگ میشه اینجوری اصلا ؟

 3. بلوری گفت:

  سلام باتری کپچر خودروی من خراب شده و باید تعویض بشه. داغی باتری ماشینم ۷۴ آمپره. میتونم باتری با آمپر بالاتر برای ماشینم بگیرم؟ اگر بخوام از برند اوربیتال سیلور خرید کنم چه تفاوتی در قیمت ها به دلیل هم آمپر نبودن داغی و باتری جدید ایجاد میشه؟ لطفا جواب بنده رو بدید تا قبل از ثبت سفارش از تمام شرایط آگاه باشم مرسی

 4. admin گفت:

  سلام. خیر شما نمی توانید باتری کپچر را با قالب بزرگتر نصب کنید ، چون قالب بزرگتر بر روی سینی خودروی شما قرار نمی گیرد. و نمی توانید آن را روی خودرو نصب کنید ولی باتری قالب کوچکتر روی خودرو قرار می گیرد. در صورتی که شما بخواهید از آمپر پایین تر استفاده کنید به ازای هر آمپر از قیمت باتری خودروی شما کاسته می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در سایت اطلاعات لازم را از کارشناسان ما جویا شوید.

 5. خاتمی گفت:

  سلام خسته نباشید جناب
  میشه به من بگید باتری های پایه بلند با باتری های پایه کوتاه چه تفاوتی باهم دیگه دارند؟ باتری کپچر من شنیدم پایه کوتاه هست و میخوام فرق این دو مدل باتری رو باهم بدونم. ممنون از پاسخگویی هاتون.

 6. admin گفت:

  ابعاد و قالب باتری های پایه بلند با ابعاد و قالب باتری های پایه کوتاه مثل باتری رنو کپچر شما کاملاً متفاوت هستند و معمولاً نمیشه که به جای هم دیگه به کار برن . شما اگر می‌خواهید باتری ماشینتون رو تعویض کنید باید در قالب L3 دنبال باتری مناسب خودرو تون باشید این قالب دو باتری در ۲ آمپر ۶۶ و ۷۴ داره که شما مختارید هر کدام رو که میخواید روی ماشین نصب کنید اما توصیه کارشناسان به شما استفاده از باطری ۷۴ آمپر این قالب هستش. برای تهیه باتری میتواند با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید.

 7. داریوش گفت:

  سلام. من تعریف باتری های خودرویی برند کارخانه سپاهان باتری رو خیلی شنیدم و معلومه طرفداران زیادی هم دارند. از اونجایی که باتری کپچر لازم دارم و باید یک دونه برای ماشینم بخرم، میخوام از شما بپرسم که اگر از این برند بخوام خریداری کنم، باتری باید با چه آمپری برای خودروی کپچر بخرم؟

 8. admin گفت:

  شما برای تعویض باتری رنو کپچر می‌توانید باتری ۷۴ آمپر پایه کوتاه را از بین محصولات متنوع و باکیفیت شرکت سپاهان باتری انتخاب و خریداری کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد برندهای شرکت سپاهان باتری دارید می توانید با شماره تلفنی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان فروش شرکت در میان بگذارید تا هر اطلاعاتی که در زمینه محصولات سپاهان باتری نیاز دارید در اختیار شما قرار بدن و شما را در انتخاب گزینه ای مناسب برای خودرو راهنمایی کنند و بتوانید یک خرید عالی را تجربه کنید.

 9. شکیلا گفت:

  من نمیدونم برای تعویض باتری رنو کپچر از باتری ۶۶ آمپر استفاده کنم یا از باتری ۷۴ آمپر؟ البته میدونم که هر دوی این باتری ها برای ماشین من مناسب هستند و میشه از همشون روی ماشین استفاده کرد ولی می خوام گزینه را انتخاب کنم که بتونم مدت بیشتری ازش استفاده کنم و خیالم راحت تر باشه بابت اینکه باطری ماشینم خوب و سالمه و به دردم میخوره، حالا از شما می خوام بپرسم ببینم که کدوم از این باتری ها طبق این توضیحاتی که خدمتتون عرض کردم برای من بهتر و مناسب تر هستند؟

 10. admin گفت:

  باتری فابریک رنو کپچر شما باطری ۷۰ آمپر پایه کوتاه هستش که در بازار موجود نیست و کارشناسان توصیه می کنند در بین باتری هایی که در این قالب تولید می شوند شما از باتری ۷۴ آمپر روی خود استفاده کنید تا خیالتون راحت باشه که میتونید عملکرد مناسبی از این باتری روی ماشین دریافت کنید و این باتری طول عمر مناسبی رو به شما ارائه میده. برای خرید این باتری میتونید با شماره تلفن کارشناسان شرکت سپاهان باتری تماس بگیرید و ثبت سفارش رو برای تهران انجام بدید.

 11. سنگی گفت:

  من تقریباً سه بار توی امسال برای ماشینم تعویض باتری انجام دادم و هر سه بار باتری خارجی برای تعویض باتری کپچر انتخاب کردم ولی نمیدونم چرا طول عمر این باتری ها روی ماشین من خیلی کمه و زود خراب میشن! این دفعه گفتم به جای باطری خارجی بیام یه باطری ایرانی بخرم و بعد از تحقیقاتی که کردم متوجه شدم محصولات سپاهان باتری کیفیت مطلوبی رو دارند و میتونن طول عمر مناسبی را هم ارائه بدن. پیشنهاد شما استفاده از کدام محصول سپاهان باطری برای من هست؟

 12. admin گفت:

  استفاده از محصولات سپاهان باطری قطعاً انتخاب خیلی خوبی برای تعویض باتری کپچر خواهد بود اما اینکه باتری بر روی خودرو شما طول عمر تا این حد پایین داره و نمیتونید حتی یک سال از باتری روی خودرو استفاده کنید و در عرض یکسال ۳ عدد باطری برای خود را تعویض کرده اید به این معنی است که شما باید با یک مکانیک در این باره مشورت کنید و خودرو را حتماً به ایشان نشان دهید تا ایراد را پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *