باتری خودرو های رنو

باتری رنو تالیسمان

باتری رنو تالیسمان

مشخصات باتری رنو تالیسمان

باتری 74 آمپر باتری فابریکی است که کارخانه سازنده بر روی این خودرو نصب کرده است. این باتری در قالب L3 تولید شده است.حداکثر آمپر مورد استفاده رنو تالیسماناین آمپراژ تنها آمپراژی است که می توان در این خودرو استفاده نمود.همچنین خوب است بدانید که باتری های هم قالب می توانند بدلیل هم اندازه بودن ابعاد به جای هم استفاده شوند.می توان از باتری با آمپر بالاتر در خودرو استفاده کرد که باعث کارکرد بهتر تجهیزات برقی می شود.اما از باتری با آمپر پایین تر در همان قالب بهتر است استفاده نشود.همچنین ذکر این نکته ضروری است که باتری فابریک نصب شده بر روی خودرو مناسب ترین باتری برای آن است.و تمام نیازهای برقی خودرو را پاسخ می دهد.

باتری مناسب رنو تالیسمان

برند های متفاوت باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB توسط شرکت سپاهان باتری اصفهان تولید شده است که این باتری ها از نظر مواد اولیه و قدرت با هم متفاوتند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سپاهان باتری از معتبر ترین شرکت های باتری سازی است که علاوه بر بازار ایران، باتری های خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کند.

از میان باتری های عرضه شده ی مناسب خودروی خود، می توانید باتری مورد نظر را انتخاب نموده و درصورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

تست باتری رنو تالیسمان

باتری ها از مهمترین منابع تولید برق در خودرو هستند. توجه به سلامت باتری و تست آن باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو و تجهیزات آن می شود. برای این کار می توانید اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهید تا از بوجود آمدن مشکلات ناگهانی جلوگیری شود. بررسی وضعیت ولتاژ باتری، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام از جمله این اقدامات است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین لازم است بدانید که بهتر است این اقدامات بوسیله تجهیزات مناسب و توسط کارشناس متخصص انجام گیرد. نمایندگی سپاهان باتری مفتخر است که قبل از تعویض باتری شما تمامی این کنترل ها را توسط متخصص و با تجهیزات مناسب و بصورت رایگان انجام می دهد. تا بار هزینه های اضافی از دوش شما برداشته شود.

قیمت باتری رنو تالیسمان

باتری ها بر اساس عواملی توسط کارخانه سازنده آن ها قیمت گذاری می شوند.از جمله این عوامل نوع برند، میزان آمپراژ و … است.همچنین عوامل دیگری چون نگهداری در انبار ها نیز بر قیمت نهایی باتری تاثیر می گذارد؛که باتری های ایرانی بدلیل اینکه بلافاصله بعد از تولید در اختیار خریداران قرار می گیرند از لحاظ قیمت، قیمت مناسبتری دارند.در نهایت شما می توانید برای اطلاع از قیمت به سایت سپاهان باتری مراجعه کرده و یا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.

باتری رنو تالیسمان با تاریخ جدید

درنظر داشته باشید که تاریخ تولید باتری در سلامت باتری بسیار تاثیر گذار است.ازز آنجایی که می دانیم سلامت باتری در کارکرد خودرو نیز تاثیر داردپس لازم است هنگام خرید به تاریخ تولید باتری توجه کنیمو از خرید باتری های که بیش از یک سال از تاریخ آن گذشته است خودداری کنیم.

باتری های اینچنینی قدرت و کیفیت اولیه را ندارند و در کارکرد خودرو تاثیر منفی می گذارند.همچنین خوب است بدانید که باتری هایی که زمان زیادی از تولید آن ها گذشته است در زمان گارانتی آن ها نیز تاثیر گذار است.درنتیجه در هنگام خرید به تاریخ باتری توجه نماییدکارخانه های تولید کننده باتری مانند سایر تولید کنندگان برای محصولات خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر می گیرند.این مدت زمان برای تعویض محصولاتی است که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط کارکرد صحیح از عمر کمتری برخوردار باشند.گارانتی باتری شامل تعویض باتری با باتری نو بوده و تعمیری روی محصول صورت نمی گیرد.گارانتی باتری ها بر اساس عوامل متفاوتی توسط کارخانه سازنده تعیین می گردد.از جمله عوامل تاثیر گذار در مدت گارانتی برند باتری،نوع خودرو و باتری می باشد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

گارانتی باتری های سپاهان باتری بین 12 تا 21 ماه است.برای فعالسازی گارانتی بارکد مربوط به محصول را به شماره تماس های درج شده بر روی ضمانت نامه ارسال فرمایید.این امر ضمن فعال کردن گارانتی، این وظیفه را بر دوش شرکت سازنده می افتد که در صورت بروز هر مشکلی، طبق قوانین ضمانت نامه، در صدد رفع آن برآید.مشتریان گرامی هنگام خرید باتری به تاریخ شروع ضمانت دقت فرمایید و از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید

ارسال و نصب باتری رنو تالیسمان

حمل باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان برای شما در تهران انجام می گیرد.همچنین نصب باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری به صورت رایگان است.طول عمر باتری رنو تالیسماندر حالت کلی و شرایط استفاده ایده آل از باتری ها، هر نوع باتری با طول عمر مشخص طراحی شده است.اما معمولا میانگین عمر باطری خودرو حدود 1 الی 3 سال می باشد.اما با توجه به شرایط امکان تغییر این مدت وجود دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

طول عمر باطری ها علاوه بر کیفیت ساخت باتری و عمر طراحی شده آن، کاملا بستگی به مصرف کننده آنها دارد.عواملی مانند نحوه استفاده از آنها، نگهداری، شرایط اقلیمی و شدت گرما و سرما، تعداد تجهیزات برقی اضافی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها  می تواند بر عمر باطری ها تاثیرگذار باشند.در صورت استاندارد نبودن هرکدام از عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

تعویض باتری رنو تالیسمان

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

برای رنو تالیسمان باتری سیلد اسید بهتر است یا باتری اسیدی؟

باتری های خودرویی به دو دسته سیلد اسید (اتمی) و اسیدی تقسیم بندی می شوند.هردو نوع باتری های اسیدی و سیلد اسید باتری های مناسبی هستند که بر روی خودروی شما قابل نصب است.اما امروزه مسیر باتری سازی به سمت ساخت باتری های سیلد اسید رفته است.چراکه این باتری ها آلودگی کمتری دارند و به مراقبت و نگهداری نیاز ندارند.شما می توانید بر اساس نیاز خود باتری مورد نظر خود را تهیه نمایید.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله قیمت باتری ها با احتساب تحویل داغی باتری توسط شرکت تعیین شده است.در صورت نبود داغی، به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت نمایید.همچنین از آن جایی که باتری مواد خطرناکی را در خود قرار داده که برای محیط زیست خطرناک است،بهتر است آن را به دست افراد متخصص در این کار بسپارید تا باتری را بازیافت کنند و آسیب کمتری به طبیعت وارد شود.

باتری با کیفیتباتری تالیسمان با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری تالیسمان با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری تالیسمان با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری تالیسمان با خدمات پس از فروش

 

باتری تالیسمان چه عملکردی در خودرو دارد؟

باتری تالیسمان در واقع قلب و روح خودروی شماست. باتری تالیسمان برق لازم جهت تامین نیروی مورد نیاز برای تامین قطعات الکتریکی خودرو را در زمان خاموش بودن موتور خودرو فراهم می کند. در واقع درباره ی مسئولیت بسیار بزرگی صحبت می کنیم. بدون قدرت باتری، اتومبیل شما، روشن نمی شود.

باتری تالیسمان ممکن است کوچک باشد، اما قدرت آن بسیار زیاد است. در حقیقت باتری انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی لازم برای تغذیه ماشین تبدیل می کند و ولتاژ را به استارت می رساند. در نهایت باتری تالیسمان نه تنها انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین می کند، بلکه باعث تثبیت ولتاژ می شود تا خودرو شما بدون مشکل در حال کار باشد.

از آن جایی که باتری تالیسمان مهمترین بخش خودرو است، تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد.  هنگامی که باتری تالیسمان به اندازه کافی شارژ نشود باید آن را شارژ کنیم و چرا که شارژ ناکافی و نامناسب باتری تالیسمان بر روی کاهش طول عمر باتری موثر است.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ولاستر

افزایش دما چه تاثیری بر باتری تالیسمان می گذارد؟

باتری تالیسمان در آب و هوای متعادل بهترین عملکرد را دارد، بنابراین افزایش بیش از حد درجه حرارت می تواند مشکلی برای عملکرد باتری شما ایجاد کند و شرایط را برای از بین رفتن زود هنگام باتری تالیسمان فراهم کند. باتری حاوی الکترولیت است، گرمای بیش از حد می تواند فرایند شیمیایی که درون باتری خودرو شما رخ می دهد را تسریع کرده و باعث تبخیر آب از الکترولیت باتری شود. کاهش سطح الکترولیت به ساختار داخلی باتری آسیب می رساند و باتری تالیسمان را به سمت فرسوده شدن سوق می دهد. با دور کردن باتری خودرو از گرما می توانید تا حد زیادی از باتری خودرو خود محافظت کنید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری CT200

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا آگاهی دارید که چگونه ممکن است از باتری تالیسمان تا آخرین لحظه استفاده کرد؟

برای اطمینان از سلامت باتری تالیسمان، پایانه ها، پیچ ها، گیره ها و کابل های باتری خودرو خود را از نظر شکستگی، آسیب یا شل شدن اتصالات بازرسی کنید. اینها باید تمیز، محکم و عاری از هر گونه خوردگی باشند تا بتوانید بگویید باتری در شرایط ایده آل قرار دارد. برای محافظت بیشتر، روکش نازکی از گریس را روی پایه ها و اتصالات کابل اعمال کنید تا بدانید که هیچ اتفاق بدی از نظر خوردگی برای پایانه ها و سر باتری های باتری تالیسمان شما پیش نمی آید. با انجام این مراحل، می توانید از باتری خود انتظار داشته باشید که طول عمر مفید 3 ساله را بر روی خودرو شما داشته باشد و برای شما دردسر ایجاد نکند.

شرکت امداد باتری کهن در تمامی مناطق تهران از جمله میرداماد ، سعادت آباد و تهرانپارس خدمات رسانی انجام می دهد.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا I20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *