باتری خودروهای ایران خودرو

باتری رانا

باتری رانا

مشخصات باتری رانا

باتری رانا شما به صورت فابریک باتری 50 آمپر است که در قالب L2 تولید می شود. باتری 55 و 60 آمپر باتری های دیگر قالب L2 هستند که بر روی خودرو شما قابل نصب اند، چرا که ابعاد یکسانی با باتری 50 آمپر دارند. باتری های یک قالب ابعاد یکسان دارند و تنها در ظرفیتشان با هم تفاوت دارند پس می توانند به جا هم به کار روند. می توانید از باتری 50 آمپر اوربیتال پریمیوم بر روی خودرو خود اسفاده کنید، اینگونه علاوه بر این که باتری با کیفیت بالا به دستتان می رسد، از 18 ماه گارانتی تعویض رسمی شرکت سپاهان باتری نیز بهره مند خواهید شد. همچنین اگر باتری مناسب رانا را از امداد باتری کهن خریداری کنید، ارسال و نصب باتری در مجیدیه ، مرزداران ، نوبنیاد و سایر مناطق تهران به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

استفاده نادر از وسیله نقلیه یا استفاده مکرر از وسیله نقلیه در درایوهای بسیار کوتاه می تواند بر طول عمر باتری رانا تأثیر منفی بگذارد. اگر ماشین شما برای مدت طولانی در پارکینگ می‌نشیند یا فقط چند دقیقه در روز با آن رانندگی می‌کنید، ممکن است باتری شما سریع‌تر از آن‌چه دینام بتواند آن را شارژ کند، انرژی خود را از دست بدهد. با گذشت زمان، این ممکن است عملکرد و دوام باتری را کاهش دهد و شما را مجاب به تعویض باتری رانا کند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

14010824 : قالب باتری رانا به سال تولید آن بستگی دارد، به این شکل که اگر رانا شما قبل از سال 1395 تولید شده باشد می توانید از قالب های L1 و L2  استفاده کنید و اگر سال تولید خودروتان از سال 1396 به بعد است، باید فقط و فقط از قالب L1 استفاده کنید، زیرا سینی باتری آن تغییر ابعاد داشته است و شما نمی توانید از باتری با ابعاد بزرگتر استفاده کنید.

قیمت باتری رانا

اعتبار کارخانه تولید کننده بر روی قیمت باتری رانا تاثیر می گذارد و برند های مختلف تولید شده در شرکت نیز قیمت های متفاوت دارند. قیمت گذاری اصلی باتری ها که در کارخانه ها انجام می گیرد بر اساس قیمت سرب، ظرفیت باتری و دیگر مواد سازنده باتری تعیین می گردد.

امروزه به دلیل وجود تحریم ها، باتری های خارجی به کشور وارد نمی شوند و اگر هم باتری خارجی وجود داشته باشد از طریق قاچاق به کشور وارد شده و ممکن است در اثر ضربات زیادی که ممکن است به آن وارد شده باشد، خراب شده باشد اگر در حین رسیدن به دست شما طول عمر آن تمام نشده باشد.

در زمان خرید باتری رانا از امداد باتری کهن، لازم است باتری فرسوده خود را تحویل دهید زیرا قیمت باتری بر این اساس تعیین شده و اگر باتری فرسوده شما نباشد، لازم است به ازای هر آمپر مبلغی را اضافه تر پرداخت نمایید.

شما می توانید برای اطلاع  از قیمت باتری رانا از برند های سپاهان باتری با پشتیبانی تماس بگیرید، پشتیبان های امداد باتری کهن آمادگی هرگونه مشاوره در خصوص خرید باتری به شما مشتریان عزیز را دارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

 

خرید باتری فابریک رانا با قیمت مناسب
فروش باتری سپاهان مناسب رانا با تاریخ جدید

تست باتری رانا

علائمی هستند که با مشاهده آن ها لازم است اقدام به تست باتری رانا کنید، تعدادی از شایع ترین علائم ناشی از خرابی باتری در زیر برای شما آورده شده است :

خودرو برای روشن شدن به راه اندازی مکرر نیاز دارد، چراغ ها در زمان غیر فعال بودن دینام، کم نور هستند یا ماشین روشن نمی شود. یکی از روش های مرسوم تست باتری رانا استفاده از ولت متر است. یک ولت متر ولتاژ باتری ماشین شما را اندازه گیری می کند و به شما اطلاع می دهد که در حال حاضر چه مقدار از انرژی در باتری خودروی شما ذخیره شده است. چراغ های جلو را به مدت دو دقیقه روشن کنید تا از شر شارژ سطحی باتری خلاص شوید. ولت متر را روی DC تنظیم کنید، ولت متر را به پایانه های مثبت و منفی باتری وصل کنید. اگر ولتاژ شما در حدود 12.6 ولت نیست، ممکن است یک باتری رانا خراب داشته باشید، برای این که دقیق تشخیص دهید، نیاز است تست باتری رانا را انجام دهید. موارد دیگری نیز برای تست باتری رانا وجود دارد که بهتر است با توجه به اینکه به تجهیزات نیاز دارد، به دست متخصص آن سپرده شود.

 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

خرید باتری اوربیتال پریمیوم مناسب مگان

تعویض باتری رانا

باتری خودرو شما انرژی لازم برای شروع به کار موتور را تامین می کند و در مواقع روشن نبودن موتور، برق لوازم جانبی ماشین را تامین می کند. سرمای زمستان و گرمای شدید تابستان می تواند بر سلامت باتری تأثیر بگذارد. اجازه دهید کارشناسان آموزش دیده امداد باتری کهن تشخیص، سرویس و در صورت نیاز تعویض باتری رانا شما را انجام دهند. در صورت نیاز به تعویض باتری خودرو ، ما با افتخار طیف وسیعی از باتری های اتومبیل را با ترکیبی عالی از طول عمر، قدرت و قیمت مناسب ارائه می دهیم. منتظر از بین رفتن باتری خود نباشید؛ سلامت باتری خود را به طور مداوم و منظم برسی کنید و تعویض باتری رانا را در زمان مناسب انجام دهید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دلایل متعددی وجود دارد که چرا خودرو شروع به کار نمی کند، اگر به باتری مربوط باشد، صدای “کلیک ، کلیک ، کلیک” یکی از نشانه هایی است که وقتی سوییچ را می چرخانید یا دکمه استارت را فشار می دهید، می شنوید. اگر تست های لازم بر روی باتری شما انجام شود و معلوم شود که باتری انرژی لازم را برای به کار انداختن موتور دارد، می توان نتیجه گرفت که مشکل خودروی شما از جایی غیر از باتری است.

 

باتری با کیفیتباتری رانا با کیفیت بالا

گارانتی باتری خرید باتری رانا

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری رانا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری رانا با خدمات پس از فروش

باتری رانا سیلد اسیدی و اسیدی چه تفاوتی دارند؟

فناوری باتری رانا همچنان در حال تکامل است و باتری های جدید یا همان باتری های سیلد اسیدی به گونه ای طراحی شده اند که کارآمدتر و با دوام تر باشد و عمر بیشتری نسبت به باتری های قدیمی تر از نوع اسیدی داشته باشند.

باتری رانا جدید را باتری سیلد اسیدی می نامند البته عده ای هم به آن باتری خشک می گویند که به کار بردن اصطلاح خشک برای این باتری درست نیست چرا که این باتری هم مثل باتری رانا ی اسیدی دارای محلول الکترولیت است و تفاوتش با باتری اسیدی تنها در پلمپ بودنش است.

در باتری اسیدی در صورت کاهش محلول الکترولیت می توانید با اضافه کردن آب مقطر باتری رانا را تا حدودی احیا کنید اما در باتری های بدون نیاز به نگهداری، به دلیل مهر و موم بودن باتری رانا  غلظت محلول الکترولیت در صورت استفاده ی صحیح، متغیر نخواهد بود و نیاز به اضافه کردن آب مقطر نیست هرچند که کیفیت کلسیم به کار رفته در این باتری نیز در این موضوع اهمیت دارد و در صورتی که صفحات باتری از کلسیم دارای مرغوبیت کافی بر خوردار نباشد، شاهد از بین رفتن آب الکترویت باتری رانا خواهیم بود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری وراکروز

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

طول عمر باتری رانا تحت تاثیر چه عواملی است؟

طول عمر باتری رانا ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد، مثلا هوای گرم تبخیر آب الکترولیت داخل باتری رانا شما را تسریع می کند. اگر در یک آب و هوای دائماً گرم زندگی می کنید، این می تواند به معنای کاهش طول عمر باتری رانا باشد. لرزش بیش از حد ناشی از شل شدن گیره های نگهدارنده باتری در اثر رانندگی در جاده های ناهموار ممکن است باعث شود که قطعات داخلی باتری رانا شما سریعتر خراب شوند و طول عمر باتری رانا شما از این طریق کاهش یابد. اگر مدت زمان زیادی خودرو را در حالت بیکار رها کنید یا فراموش کنید چراغ های جلوی خود را تنها برای یک شب خاموش کنید، ممکن است با کاهش طول عمر باتری رانا رو به رو شوید.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پیکانتو

070901 :  باتری در صورت از کار افتادن دینام یک وسیله نقلیه به کارکرد لوازم ضروری ادامه می‌دهد. به عبارت دیگر، ظرفیت ذخیره، توانایی باتری برای حفظ حداقل بار الکتریکی خودرو در صورت خرابی سیستم شارژ است. در بدترین شرایط (رانندگی در زمستان در شب)، این حداقل ممکن است به جریان برای احتراق، لامپ های نور پایین، برف پاک کن شیشه جلو و یخ زدایی در هنگام رانندگی با سرعت کم نیاز داشته باشد. بنابراین می توان گفت سلامت و یا خرابی دینام می تواند بر طول عمر باتری رانا شما تاثیر مثبت و یا منفی بگذارد، در نتیجه برای کمک به حفظ طول عمر باتری خودرو خود می توانید به صورت ماهیانه تست سلامت دینام انجام دهید و مطمئن شوید باتری به درستی توسط دینام شما شارژ می شود و خطری آن را تحدید نمی کند.

سولفاتاسیون از چه طریقی بر باتری رانا تاثیر می گذارد؟

سولفاته زدن باتری رانا از علل شایع خرابی زود هنگام این باتری در رتبه بندی قرار می گیرد. حتی قبل از اینکه باعث شود باتری شما به طور کامل از بین برود، سولفاته به چندین روش بالقوه ناتوان کننده، روی طول عمر باتری رانا شما تأثیر می گذارد.

سولفاتاسیون شامل تشکیل کریستال های سولفات سرب در سطح صفحات باتری رانا است. در سطوح کوچک، این کریستال ها هیچ تهدید جدی ایجاد نمی کنند اما همانطور که رسوبات به تدریج بزرگتر می شوند، به طور موثری عملکرد باتری رانا شما را کاهش می دهند. در واقع بر میزان شارژ پذیری باتری تاثیر گذاشته و از این طریق طول عمر باتری رانا را کاهش می دهند.

280901 ف ف : کاری که شما می توانید در این باره انجام دهید این است که سولفاته های باتری رانا را از بین ببرید. می توانید با استفاده از محلول جوش شیرین و آب آن ها را تمیز کنید. این سولفاته ها می توانند بر طول عمر باتری اثر منفی بگذارند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

چرا نباید به علائم هشدار دهنده ی ضعیف شدن باتری رانا اکتفا کرد و حتما باید تست باتری را انجام داد؟

اگر موتور استارت به آرامی اقدام به راه اندازی موتور می کند، ممکن است مشکل باتری رانا داشته باشید. یکی از نشانه های ضعیف شدن باتری در خودرو، چراغ‌سقفی کم نور، در حالت دور موتور آرام یا سکون کامل است.

هر باتری رانا معیوب، ضعف خود را از طریق علائم آشکار نشان نمی دهد و ممکن است باتری خودرو ضعیف داشته باشید اما علائمی را مبنی بر خراب بودن آن دریافت نکنید. برای جلوگیری از گیر افتادن در اثر مشکل باتری، باتری خودرو را به دنبال هر بار تعویض روغن تست کنید تا مطمئن شوید که اتصالات کابل تمیز و محکم هستند و سخت افزار نگه داشتن آن ایمن است.

280901 ف  ف: تست باتری را با ساده ترین روش خودتان نیز می توانید انجام دهید. یک دستگاه مولتی متر تهیه کنید و ولتاژ باتری را هم در زمان خاموشی موتور و هم روشنی موتور خودرو، اندازه بگیرید. این مقدار باید 12.6 ولت باشد و زمانی که موتور را روشن می کنید از 13.6 تا 14.6 خواهد بود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری ساینا

عواملی که بر طول عمر باتری رانا تاثیر دارند، کدام اند؟

یک عامل کلیدی در طول عمر باتری لرزش است که باعث خرابی فیزیکی قطعات داخلی باتری می شود. سخت‌افزار مخصوص نگه‌داشتن باتری‌ رانا را در جای خود محکم کنید و از حرکت آن‌ جلوگیری کنید و از این طریق برای به حداقل رساندن اثرات لرزش بر روی باتری رانا قدمی بردارید. از دست دادن یا شل بودن نگه داشتن می تواند عمر باتری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
در حالی که نسبت به فاکتورهای دیگر رایج نیست، اما سیستم شارژ نادرست عملکرد باتری را نیز کاهش می دهد. کم یا بیش از حد بودن شارژ باتری رانا به صورت مداوم، پیری باتری را تسریع می کند. بنابراین برای این که از طول عمر کافی باتری بر روی خودرو خود اطمینان حاصل کنید لازم است که از سلامت سیستم شارژ خودرو اطمینان حاصل کنید.

ض: عوامل مختلفی هستند که بر روی حفظ طول عمر مفید باتری خودرو موثر اند ، مثلا شما اگر عادت کنید باتری رانا را همیشه با شارژ کامل ذخیره کنید، می توانید تا حد زیادی از طول عمر باتری خودرو اطمینان خاطر حاصل کنید. برای این که مطمعن باشید باتری خودرو به طور کامل شارژ می شود، ابتدا باید از سلامت سیستم شارژ خودرو اطمینان خاطر حاصل کنید، سپس به اندازی کافی با خودرو رانندگی کنید تا بتوانید دینام را وادار کنید که شارژ مورد نیاز برای تکمیل شارژ باتری را تولید کند. برای حفظ طول عمر باتری خودرو و شارژ کامل آن همچنین لازم است تا حد امکان از سفرهای کوتاه درون شهری اجتناب کنید و یا این سفر ها را ادغام کنید تا یتوانید مدت زمان بیشتری با خودرو رانندگی کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری سیتروئن c5

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

آیا ناهمواری جاده بر عملکرد باتری رانا تاثیر دارد؟

14010814    :     ناهمواری جاده به طور غیر مستقیم با صفحات سربی باتری رانا تماس دارد. به این شکل که با رانندگی کردن در جاده نا هموار، باتری ماشین تکان های زیادی می خورد و این تکان ها باعث می شود سرب صفحات سربی باتری ماشین ریزش کند و از طول عمر باتری کاسته شود. زیرا باتری تا زمانی می تواند به درستی کار کند که سرب صفحات داخلی با الکترولیت باتری واکنش دهد.
یکی از راه های کاهش ریزش سرب صفحات داخلی باتری، نصب صحیح باتری بر سر جای خود است، تا از تکان های فراوان جلوگیری کند. شما می توانید باتری ماشین خود را از امداد باتری تهیه کنید، تا کارشناسان ما نصب باتری رانا شما را به درستی انجام دهند.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

181001 ف ف:  تاثیر هوای سرد بر روی باتری رانا به چه صورت است؟

سرما خوردگی افراد را کند می کند و آن ها را تنبل می کند. درمورد باتری ماشین هم همین اتفاق می افتد. به همین دلیل است که علیرغم اینکه باتری ماشین در این فصل تحت تاثیر قرار می گیرد، کمتر یا بدون هیچ نشانه ای است. این امر حتی زمانی که زمان تعویض باتری ماشین شما فرا رسیده است، صادق است. باتری های خودرو ها بر حسب آمپراژ سرد CCA درجه بندی می شوند. CCA تعریف می کند که برای هر باتری خودرویی که به درستی کار کند، باتری خودرو باید بتواند شارژ خود را در شرایط آب و هوایی شدید به مدت 30 ثانیه نگه دارد بدون آنکه به ولتاژ قطع شارژ معینی سقوط کند. باتری ها باید دمای خاصی را حفظ کنند تا جریان الکتریکی برای روشن شدن باتری ایجاد شود.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

211201 ف:   دلایلی که باتری رانا قدرت کافی را تامین نمی کند چیست؟

طول عمر باتری یک وسیله نقلیه محدود بوده و تا دو سال می باشد. پس از آن مدت زمان باتری رو به فرسودگی خواهد رفت و نتیجه آن است که عملکرد تمامی سیستم هایی که عملکردشان به باتری مربوط می شود دچار اختلال خواهد شد. اگر باتری شما انرژی کافی را تامین نکند، ممکن است تمام اجزای الکتریکی ماشین شما به درستی کار نکنند. در نهایت، باتری بد نیز منجر به خوردگی و نشتی می شود. با گذشت زمان، باتری ها اسید نشت می کنند که می تواند به اجزای فلزی مجاور آسیب برساند. در این شرایط تنها راه درست آن است که اقدام به تعویض باتری خود نماییم.

شماره تماس:79 28 51 88 – 021

12 دیدگاه در “باتری رانا

 1. مانی گفت:

  سلام من قراره برم ماشین رانا از نمایندگی تحویل بگیرم. میخواستم بپرسم باتری رانا فابریکش چند آمپر هست و چه قالبی داره؟ چطور باید اونجا چک بکنم که باتری رانا چه برندی داره؟

 2. سحر گفت:

  سلام من ماشینم رانا هستش و باتری رانا از سایت شما خریدم و خودتون اومدین باتری رانا رو تو پارکی خونم نصب کردید خواستم تشکر کنم ازتون خیلی ممنون از وقتی باتری دنا عوض کردید ماشینم خوب کار میکنه ممنونم

 3. پدرام گفت:

  سلام. دیروز که دایی من با خانواده مهمون خونه ی ما بودن، وقتی می خواستن برگردن ماشینشون استارت نخورد و روشن نشد . ما فهمیدیم که باتری ماشین دایی من خراب شده و از اونجایی که من دوبار تا بحال از شما باتری خریدم و راضی بودم میخوام نمایندگی شما رو هم به داییم معرفی کنم. فقط ماشین دایی من رانا هست و میخوام لطف کنید به من بگید باتری رانا چه آمپری هست؟ و طول عمرش چقدره؟

 4. admin گفت:

  سلام. اگر خودروی شما استارت نمی خورد به احتمال زیاد مشکل از باتری رانا می باشد ولی امکان اینکه مشکل دیگری هم وجود داشته باشد دارد، پس شما باید در ابتدا از خرابی باتری خودرو مطمئن شوید سپس اقدام به تعویض آن نمایید. باتری فابریک رانا 50 آمپر می باشد و در صورتی که سال ساخت خودروی رانا 1396 به بالا باشد می توان باتری آمپر بالاتر هم برروی آن نصب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را درمورد باتری خودرو انجام دهند.

 5. علی گفت:

  سلام خسته نباشید. من سه سال پیش ماشینم رو خریدم و تمام قطعاتش تا الان کار میکنن و سالم هم هستن. تا الان از ماشینم راضی بودم. شما نوشتید طول عمر مفید یک باتری رانا بین ۲ تا ۳ سال هست و سوال من اینه که باتری ماشین من چند آمپر هست که تا الان خوب کار کرده؟ به احتمال زیاد همون باتری فابریک خودش باشه ولی من امپرش رو نمیدونم. میشه بهم بگید

 6. admin گفت:

  این نکته را در نظر داشته باشید که این دو تا سه ساله که ما داخل سایت نوشتیم، به طور متوسط هستش. در شرایط های متفاوت باطری رانا میتونه بیش از سه سال و حتی کمتر از ۲ سال طول عمر داشته باشه و این موضوع کاملاً به نحوه نگهداری شما از باتری بستگی دارد . در ثانی باتری فابریک رانا باتری ۵۰ آمپر قالب L1 هستش که با توجه به اینکه باتری ماشین شما نزدیک به سه سال است که کار کرده، به نظرم خوبه تست باتری تو برنامتون بزارید تا خدایی نکرده باتری تون براتون دردسر ساز نشه.

 7. ساعی گفت:

  سلام. من به تازگی گواهینامه گرفتم و میخوام شروع به رانندگی کنم. ماشینمون هم رانا هست. یکم اولش استرس دارم ولی میخوام ترسم بریزه و زود به زود رانندگی کنم. من یکم تو دنده عوض کردن از دنده چهار به سه یا از سه به دو ناشی هستم و راه نیفتادم. یکم به ماشین فشار میاد وقتی میتونم. ماشینمون امروز که شوهرم میخواست بره سرکار روشن نشد. خواستم ازتون بپرسم مگه دلیل روشن نشدن ماشین بخاطر فرسودگی باتری رانا نیست؟؟ چون من نگرانم که شاید به دلیل رانندگی من ماشین استارت نمیخوره. لطف کنید راهنماییمون کنید مرسی ازتون.

 8. admin گفت:

  همیشه استارت نخوردن ماشین به دلیل داشتن باطری رانا فرسوده نیست ، موارد زیادی هستند که در راه اندازی موتور خودرو شما نقش دارند که باتری تنها یکی از این موارد هستش و نمیشه همیشه عدم راه اندازی موتور خودرو را به باتری ماشین ربط داد. به مکانیک مراجعه کنید تا دینام خودرو، باطری ماشین، استارت خودرو و سایر مواردی که در راه اندازی ماشین همکاری دارند رو بررسی کند تا مشخص بشه کدام مورد دچار اختلال شده که شما نتونستید ماشین رو راه اندازی کنید.

 9. تهماسبی گفت:

  پنج ماه از خرید باتری رانا از برند اوربیتال سیلور شرکت شما میگذره و توی این پنج ماه من تقریباً یکی دو بار از ماشین استفاده کردم و بقیه مواقع رو تو پارکینگ خونه بوده. حالا نمیدونم چه مشکلی داره باتری که شما به من دادید که تو این مدت با اینکه من اصلاً فشاری به باتری نیاوردم دشارژ شده ! من می خوام حضوری با مدیر تون صحبت کنم ببینم چرا باتری خراب به من داده که در عرض پنج ماه دشارژ شده! لطفاً آدرس به من بدید تا بتونم شکایتم را به گوش مدیرتان برسونم.

 10. admin گفت:

  دوست عزیز هم آدرس و هم شماره تلفن در سایت درج شده و شما میتونید با هر کدام راحت تر بودید ارتباط برقرار کنید اما این نکته رو قبل از هر چیزی گوش کنید که باطری رانا شما زمانی زندگی ایده‌آل ای رو تجربه میکنه و میتونه طول عمر کافی به شما ارائه بده که با خودرو به اندازه کافی رانندگی کنید نه اینکه ۵ماه خودرو را در پارکینگ بزارید و فقط یکی دوبار ازش استفاده کنید. این شرایط زندگیش ایده آل نبوده و همین باعث شده که باتری دشارژ بشه.

 11. پونکی گفت:

  من برای راه اندازی موتور خودرو با مشکل مواجه شدم و اولین چیزی که بهش شک کردم سلامت باتری رانا بود، برای همین رفتم تست باتری انجام دادم و نتیجه تست سلامت باتری من رو نشون داد اما همچنان من مشکل دارم برای راه اندازی موتور ماشین. به نظر شما چه عامل دیگری ممکنه باعث شده باشه که من نتونم ماشین رو راه اندازی کنم و برای استارت زدن دچار مشکل بشم؟

 12. admin گفت:

  باتری رانا یکی از عواملی است که در راه اندازی خودرو نقش دارد و در واقع می‌توان گفت مهمترین عامل موثر در راه اندازی موتور خودرو هست اما تنها عامل نیست پس هر زمان که برای راه اندازی موتور خودرو با مشکل مواجه شدید فوراً به باتری ماشین شک نکنید و موارد دیگر از جمله خود استارت خودرو را در نظر بگیرید و سعی کنید تمامی موارد را مورد بررسی قرار دهید تا علت را سریعتر پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *