باتری سایر خودرو ها

باتری دوو ماتیز

باتری دوو ماتیز

مشخصات باتری دوو ماتیز

باتری 35 آمپر پایه بلند باتری نصب شده بر روی این خودرو توسط شرکت سازنده است. قالب این باتری B20 می باشد. ابعاد باتری دوو ماتیز مشخص است و بالاتر از این ابعاد نمی توان در آن استفاده کرد. درنتیجه باتری 35 آمپر مناسب ترین باتری برای این خودرو می باشد. باتری اوربیتال سیلور،  باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی از جمله برند های شرکت سپاهان باتری هستند که باتری 35 آمپر را تولید کرده اند. سپاهان باتری دارای استاندارد های جهانی بوده و صادرات محصولات این شرکت به کشور های همسایه، نشان از کیفیت بالای محصولات سپاهان باتری دارد.

باتری دوو ماتیز با تاریخ روز

تاریخ تولید یکی از مهمترین موارد در باتری محسوب می شود. شرایط آب و هوایی و طرز نگهداری از باتری در قدرت باتری و همچنین کیفیت آن تاثیر بسیاری دارد. درنتیجه در هنگام تهیه باتری باید به تاریخ تولید آن توجه کرد. شرکت سپاهان باتری بدلیل درخواست زیاد مشتریان برای تهیه باتری، روزانه باتری های مختلف را تولید می کند که این موضوع نشان از به روز بودن همیشگی باتری های این برند دارد.

طول عمر باتری دوو ماتیز

متوسط طول عمر باتری های جایگزین در خودرو ها، 1 تا 3 است. البته این مقدار بسته به شرایط نگهداری و آب و هوای محیط دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله،

دریافت داغی باتری فرسوده هنگام تعویض باتری لازم است. چراکه در هنگام خرید باتری شما هزینه سرب موجود در باتری را محاسبه نمی کنید و داغی باتری فرسوده را به جای مبلغ سرب می پردازید. درنتیجه درصورت عدم تحویل داغی به ازای هر آمپر هزینه ای را باید پرداخت کنید.

گارانتی باتری خودرو:

باتری های خودرویی سپاهان باتری دارای گارانتی معتبر مطابق با استاندارد های جهانی است. برای دریافت خدمات گارانتی نیاز است به نمایندگی سپاهان باتری مراجعه نمایید.

تست باتری دوو ماتیز

تست باتری توسط کارشناسان سپاهان باتری در محل شما انجام می شود. این تست قبل از تعویض باتری بوسیله دستگاه تست کنترل سلامت انجام می گیرد و سلامت باتری شما سنجیده می شود.

ارسال و نصب باتری دوو ماتیز

سپاهان باتری، باتری های خودرویی خود را با ارسال رایگان به محل موردنظر مشتری می فرستد. همچنین نصب این باتری برای مشتریان بصورت رایگان انجام می گیرد.

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

کیفیت بالا برای باتری ماشین ماتیز

باتری دوو ماتیز با گارانتی معتبر

باتری دوو ماتیز با ارسال شبانه روزی

باتری فابریک ماشین سایپاIX55

باتری ماتیز با خدمات پس از فروش

چه عواملی بر طول عمر باتری ماتیز موثر است؟

از مهم ترین عوامل یکه بر طول عمر باتری ماتیز موثر است، میزان شارژ باتری است. تست باتری ماتیز باید به طور مرتب انجام شود و در صورت نیاز، باید شارژ مجدد باتری انجام شود. اگر باتری فرسوده شده باشد و توانایی شارژ پذیری خود را از دست داده باشد، باید در اولین فرصت تعویض باتری ماتیز را انجام دهید. برای چک کردن میزان شارژ باتری، باید از میزان ولتاژ آن آگاه باشید.برای این که تست باتری ماتیز را انجام دهید و میزان ولتاژ باتری را اندازه گیری کنید، باید زمانی که خودرو خاموش است از مولتی متر استفاده کنید. یک باتری سالم باید 12.5 ولت ولتاژ تولید کند. اگر ولتاژ باتری خودرو کمتر از این مقدار باشد، به این معناست که شارژ باتری تخلیه شده است.

از دیگر عواملی که باعث میشود باتری خودرو دچار آسیب شود، عدم نگهداری صحیح از باتری ماتیز است. عامل مهم دیگر که تاثیر زیادی بر روی خرابی زودرس باتری ماشین خواهد داشت، استفاده زیاد از وسایل جانبی برقی مثل سیستم صوتی خودرو، در هنگامی که خودرو خاموش است، می باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا توسان

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

شارژ و دشارژ باتری ماتیز به چه صورت است؟

باتری ماتیز تولید شده در سپاهان باتری را باتری سیلد اسید می نامیم زیرا در داخل واحد صفحات سربی وجود دارد که در اسید غوطه ور شده اند. این یک واکنش شیمیایی ایجاد می کند که انرژی باتری ماتیز را آزاد می کند و ولتاژ و جریان را برای ما فراهم می کند. بنابراین باتری ماتیز انرژی را در قالب انرژی شیمیایی ذخیره می کند. این انرژی شیمیایی هر زمان که به آن نیاز داشته باشیم به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. باتری ماتیز همچنین قابل شارژ است، اگر باتری را با برق دینام تغذیه کنیم، می توانیم واکنش شیمیایی را معکوس کرده و باتری ماتیز را شارژ کنیم.

باتری سایر خودرو ها : باتری شاهین

چه زمانی نیاز است باتری ماتیز خود را به یک متخصص نشان دهید؟

ممکن است متوجه شوید باتری ماتیز شما دارای بوی بد است که اغلب به تخم مرغ فاسد تشبیه می شود. این احتمالاً به دلیل شارژ بیش از حد باتری ماتیز شما است و اغلب در نتیجه یک نقص در سیستم شارژ خودرو است که باید برطرف شود، در غیر این صورت احتمالاً همان اتفاق برای یک باتری ماتیز کاملاً جدید نیز رخ می دهد. این را می توان به صورت بصری نیز تشخیص داد، زیرا در برخی موارد می تواند باعث برآمدگی قاب خود باتری ماتیز شود. در این شرایط اکیداً توصیه می شود که خودروی خود را نزد یک متخصص واجد شرایط ببرید.

باتری سایر خودرو ها : باتری هوندا سیویک

کامپیوتر خودرو باتری ماتیز را چگونه تخلیه می کند؟

کامپیوتر خودرو شما می تواند زمانی که خودرو غیر فعال است، انرژی را از باتری ماتیز شما با سرعتی آهسته و ثابت دریافت کند و به مرور زمان آن را فرسوده کند، پس این موضوع که باتری مناسب ماتیز را تهیه کنید و بر روی خودرو نصب کنید، بسیار حائز اهمیت است. اگرچه شارژی که هر کامپیوتر می کشد ناچیز است، اما اثر تجمعی می تواند باتری خودرو شما را در زمانی که برای مدت طولانی بدون استفاده بماند، دشارژ کند. اگر به‌ ندرت از خودروی خود استفاده می‌کنید، از تخلیه باتری آن توسط سیستم‌های کامپیوتری روی خودرو جلوگیری کنید و آن را برای رانندگی مفید و کافی یک یا دو بار در هفته به اطراف خانه ببرید تا باتری ماتیز شما به طور کامل شارژ شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری دنا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *