باتری خودروهای ایران خودرو

باتری دنا

باتری دنا

مشخصات باتری دنا

دنا از خودرو های تولیدی شرکت ایران خودرو است. بر روی این خودرو باتری 66 آمپر سوزوکی قالب L3 نصب شده است. علاوه بر باتری 66 آمپر از باتری 74 آمپر سوزوکی این قالب نیز می توان استفاده کرد. باتری هایی که قالب مشترک دارند بدلیل یکسان بودن ابعاد می توانند به جای هم استفاده شوند. بعضی افراد ترجیح می دهند باتری های آمپر بالا را استفاده کنند تا خودرویشان از قدرت بیشتری برخوردار باشد اما لازم است بدانید که باتری ها تنها در استارت خوردن و روشن شدن موتور دست دارند و چنانچه از تجهیزات برقی هنگام خاموش بودن موتور استفاده کنید از شارژ باتری استفاده می شود. بقیه موارد برق خودرو از دینام تامین می شود.

این نکته نیز حائز اهمیت است که از آنجایی که کارخانه های خودرو سازی آگاهی لازم را نسبت به تمامی اجزای ماشین دارند، بهتر تشخیص می دهند که کدام باتری برای آن مناسب است. در نتیجه بهتر است از باتری فابریکی که بر روی خودرو نصب شده است استفاده کنید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

همچنین باتری های سپاهان در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB  تولید شده است که همه ی آن ها از کیفیت بالایی برخوردارند و برخی از باتری ها مانند باتری های سوزوکی بدلیل محبوبیت بالایی که دارند و اینکه زیر نظر شرکت ژاپنی سوزوکی ساخته شده است به کشور های همسایه صادر می شود. در ادامه می توانید محصول موردنیاز خود را از میان باتری های موجود انتخاب و در صورت نیاز به راهنمایی، با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید. هر باتری که برای خودروتان انتخاب کنید، با ارسال و نصب رایگان در نواحی مختلف تهران از جمله میدان انقلاب ، هروی ، ستارخان و ونک در کوتاه ترین زمان به دستتان خواهد رسید.

قیمت باتری دنا

قیمت گذاری باتری ها از جمله قیمت باتری دنا شما ، براساس مواردی توسط شرکت سازنده انجام می شود. آمپراژ و کیفیت از عوامل تاثیر گذار در این امر است. لازم است این نکته را یادآور شویم که باتوجه به اینکه باتری های ایرانی شامل هزینه های گمرک و انبارداری نمی شوند؛ برای خربد قیمت مناسب تری خواهند داشت.

201201 ف:   قیمت باتری دنا به عوامل زیادی بستگی دارد. اندازه ی قالب باتری و مقدار آمپر آن، بر روی قیمت تاثیر بسزایی دارد. هر چه آمپر بالاتر و قالب بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. از آنجایی که باتری های 66 آمپر و 74 آمپر بر روی دنا قابل نصب هستند، توجه داشته باشید که با وجود قالب برابر آن ها، به دلیل اختلاف میزان آمپر شان، در قیمت نیز تفاوت دارند. برند باتری نیز از آنجایی نقش مهمی بر طول عمر آن، با توجه به کیفیت آن ها دارد، بر روی قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

مزیت دیگری که خرید باتری دنا پلاس تولید داخل دارد این است که چون  باتری های ایرانی زمان زیادی در انبار ها نگهداری نمی شوند و بلافاصله به دست مشتری می رسند، طول عمر بالاتری دارند و به لحاظ هزینه مقرون به صرفه اند. برند باتری نیز بر قیمت باتری دنا شما تاثیر گذار است. باتری های اوربیتال پرمیوم و اوربیتال سیلور باتری هایی هستند که علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارند از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای مطلع شدن از قیمت باتری دنا پلاس از برند سپاهان باتری می توانید با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید. همچنین پشتیبان های ما آمادگی هرگونه مشاوره در خصوص خرید باتری به شما مشتریان عزیز را دارند.

خرید باتری سپاهان فابریک دنا پلاس
ارسال و نصب رایگان باتری رانا در تهران

تست باتری دنا

چگونه می توان باتری خود را در وضعیت خوبی نگه داشت؟

مانند بسیاری از قسمتهای دیگر یک وسیله نقلیه، باتری خودرو نیز برای عملکرد مطلوب نیاز به مراقبت و توجه خاصی دارد. توصیه می شود سلامت باتری را هر 6 ماه یکبار از طریق تست باتری دنا اصولی و برنامه ریزی شده، کنترل کنید. هیچ چیز برای شما بدتر از از کار افتادن ناگهانی باتری دنا پلاس در وسط سفر نیست، بنابراین سعی نکنید عمر باتری خود را بیشتر از آنچه باید افزایش دهید. اگر باتری شما اسیدی است، حتماً در مراحل تست باتری دنا پلاس خود سطح الکترولیت درون آن را چک کرده و در صورت لزوم با دقت به آن آب مقطر اضافه نمایید. اگر باتری شما سولفاته زده است آن را با آب جوش تمیز نمایید. این تنها بخش اندکی از مواردی است که با آن می توان تست باتری دنا را انجام داد و وضعیتت سلامت باتری را تحت کنترل گرفت.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

050901 : استفاده از مولتی متر برای آزمایش باتری دنا آسان است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید می توانید به پایانه های باتری (اتصالات فلزی در بالا یا جلوی باتری) دسترسی داشته باشید. باتری ها معمولا در قسمت موتور در یک طرف موتور قرار می گیرند. اگر وقتی کاپوت را باز می‌کنید، باتری فوراً مشخص نیست، به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید. در خودروهای مدرن، باتری اغلب دارای یک پوشش پلاستیکی است که باز می‌شود، لولا می‌شود یا گاهی اوقات نیاز به جدا کردن با چند پیچ ​​دارد. همچنین ممکن است یک پوشش قرمز روی ترمینال مثبت (+) وجود داشته باشد که بلند شود یا باز شود. هنگامی که باتری در معرض دید قرار گرفت، بسیار مراقب باشید که هیچ چیز فلزی به پایانه ها برخورد نکند و باعث اتصال کوتاه شود، بنابراین آچار یا سایر ابزارها را روی باتری قرار ندهید.

 

فروش باتری رنو کپچر با تاریخ جدید

طول عمر باتری دنا

باتری از اصلی ترین بخش های تامین کننده انرژی درون خودروهاست و اهمیت آن آنقدر بالا است که میزان سلامتی اش بر کیفیت راندمان خودرو تاثیر مستقیم می گذارد. همچنین تاریخ تولید باتری تاثیر زیادی در کیفیت و سلامت باتری دارد، بنابراین در هنگام خرید باتری توجه داشته باشید که تاریخ تولید باتری را مشاهده کنید و درصورتی که بیش از 6 ماه از تولید باتری گذشته بود از خرید آن اجتناب نمایید. باتری های داخلی بدلیل اینکه پس از تولید به نمایندگی تحویل داده می شود زمان کمتری را به نسبت باتری های وارداتی در انبار نگه داشته می شود. این یعنی طول عمر باتری دنا وارداتی به مراتب کوتاه تر از باتری تولید ملی است.

امروزه رقابت گسترده ای بین برندهای تجاری مختلف باتری خودرو ایجاد شده است. با فرهنگ خرید ایرانی، پس از قیمت، اصولاً کیفیت و طول عمر باتری دنا پلاس می تواند به عنوان شاخص مهم خرید هر محصولی عنوان شود. طول عمر استاندارد باتری دو سال است اما آنچه که این دو سال کارکرد را تضمین می کند، نحوه عملکرد باتری خودرو است که شاخص کیفیت، تضمین کننده این موضوع است.

شرایطی مانند شرایط ترافیکی محل سکونت شما، شرایط اقلیمی، تجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و نحوه ی عملکرد صاحب خودرو با آن از موارد مهم در طول عمر باتری دنا محسوب می شود. همچنین عواملی مانند استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها در زمان خاموش بودن دینام و همچنین گرمای بیش از حد هوا بر روی طول عمر باتری تاثیر می گذارد. درصورت استاندارد نبودن هر یک از موارد تاثیر گذار، عمر مفید باتری خودروی شما کاهش خواهد یافت.

14010821 :   طول عمر استاندارد باتری های خودرویی حدود دو و نیم الی سه و نیم سال است، اما نکته قابل توجه این است که همین باتری ای که بر روی یک خودرو، حدود چهار سال کار می کند، ممکن است بر روی یک خودرو دیگر، کمتر از یک سال کار کند و این نتیجه نحوه برخورد شما با باتری است که با آن درست برخورد کنید و یا بی رحمانه از آن استفاده کنید.

اگر خودرو خود را مدام در دست انداز های خیابانی بیندازید و یا آن رابه درستی نصب نکرده باشید و باتری در سینی خود تکان بخورد، باعث افزایش ریزشب صفحات سربی می شوید و باتری با پیری زودرس مواجه می شود. اما شخصی دیگر باتری را به درستی نصب می کند و برای عبور از دست انداز ها، سرعت را کم و مراعات می کند، در نتیجه باتری آن ممکن است جوان بماند. تمام این ها به شما بستگی دارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

 

باتری با کیفیتباتری دنا با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری دنا با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری دنا با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری دنا با خدمات پس از فروش

خطای انسانی چه تاثیری بر باتری دنا دارد؟

برای همه ما پیش آمده است که به طور تصادفی چراغ های جلو خود را روشن گذاشته ایم و یک باتری دنا سالم را به طور کامل دشارژ کرده ایم و این یکی از دلایل بسیاری است که ثابت می کند چرا خطای انسانی یک قاتل برتر باتری است. همه ی انسان ها اشتباهاتی می کنند که می تواند منجر به مرگ باتری دنا شود.

باتری دنا واقعا فوق العاده است، همه چیز را در زمانی که موتور خودرو خاموش است، در خودرو تغذیه می کنند. افرادی که تلفن ها، تبلت ها و رایانه های خود را در حال خاموش بودن موتور شارژ می کنند می توانند از باتری دنا با آمپر بالاتر استفاده کنند اما تفاوتی که در مدت زمان استفاده از باتری ایجاد می شود تنها چند دقیقه است.

شما می توانید با قاطعیت تصمیم بگیرید که هنگام خروج از خودرو چراغهای جلو خود را همیشه خاموش کنید ولی باز هم ممکن است فراموش کنید، درواقع کسی قصد فراموش کردن چیزی را ندارد و این کاملا تصادفی است.

 

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

میزان تجهیزات الکترونیکی خودرو چه تاثیری بر طول عمر باتری دنا دارد؟

به عنوان یک قاعده کلی، هرچه تجهیزات الکترونیکی و ECU خودروی شما پیچیده‌تر باشند، فشار روی باتری دنا بیشتر می‌شود. بسیاری از خودروهای جدید همچون خودرو شما دارای رایانه ی قدرتمندی هستند که همیشه در حال کار هستند، حتی زمانی که خودرو پارک شده و موتور آن خاموش است. این تجهیزات و کامپیوتر می توانند انرژی را از باتری دنا شما با سرعتی آهسته و ثابت دریافت کنند و به مرور زمان آن را فرسوده کنند. اگرچه شارژی که کامپیوتر از باتری دنا می کشد ناچیز است، اما اثر تجمعی می تواند باتری خودروی شما را در زمانی که برای مدت طولانی بدون استفاده بماند، تخلیه کند و حتی شاید شما را به فکر تعویض باتری دنا فرو ببرد.

260901 ف ف : میزان استفاده ی شما از تجهیزات الکترونیکی همچون نصب سیستم بر طول عمر باتری دنا موثر خواهد بود. در این مواقع می توانید بجای آمپر باتری فابریک دنا که 66 می باشد، از 72 آمپر استفاده کنید. این مقدار آمپر می تواند تا حدودی جوابگوی نیاز هوای الکترونیکی خودرو باشد. اما به هر حال هر چه بیشتر از لوازم برقی در خودرو در حالت خاموشی موتور آن استفاده کنید، به همان میزان عمر باتری نیز زودتر به پایان خواهد رسید.

باتری سایر خودرو ها : باتری میتسوبیشی اوتلندر

چه عواملی بر طول عمر باتری دنا موثر اند؟

از مهم ترین عواملی که بر طول عمر باتری دنا موثر است، میزان شارژ باتری است. تست باتری دنا باید به طور مرتب انجام شود و در صورت نیاز، باید شارژ مجدد باتری انجام شود. اگر باتری فرسوده شده باشد و توانایی شارژ پذیری خود را از دست داده باشد، باید در اولین فرصت تعویض باتری دنا را انجام دهید. برای چک کردن میزان شارژ باتری، باید از میزان ولتاژ آن آگاه باشید.

برای این که تست باتری دنا را انجام دهید و میزان ولتاژ باتری را اندازه گیری کنید، باید زمانی که خودرو خاموش است از مولتی متر استفاده کنید. یک باتری سالم باید 12.5 ولت ولتاژ تولید کند. اگر ولتاژ باتری خودرو کمتر از این مقدار باشد، به این معناست که شارژ باتری تخلیه شده است.

171001 ف ف :  عمر مفید باتری دنا و سایر باتری های خودرویی بین دو تا سه سال است. البته ممکن است این مدت زمان گاهی افزایش و یا کاهش یابد و این بستگی به نحوه مراقبت های شما از خودرو دارد. استفاده ی بیشتر و بی رویه از سیستم های الکترونیکی خودرو به خصوص در زمان خاموشی موتور خودروی دنا، می تواند کاهش طول عمر باتری را تشدید کند. سعی کنید حتما چند وقت یکبار تست دینام نیز انجام دهید. از آنجایی که این قطعه نقش مهمی بر طول عمر باتری دارد، در نتیجه تست آن امری ضروری است. سالم بودن دینام به ما اطمینان خاطر خواهد داد که باتری به طور کامل شارژ می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری رانا

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

محکم بودن اتصالات باتری دنا چه تاثیری بر حفظ سلامتش دارد؟

لرزش باتری دنا در نتیجه رانندگی در جاده های ناهموار می تواند به آسیب دیدن باتری کمک کند. لرزش باتری خودرو شما می تواند باعث خراب شدن سریعتر قطعات داخلی آن شود. علاوه بر این، لرزش شدید می تواند باعث شود اتصالات باتری خودرو شما شل یا حتی قطع شوند. باتری نا ایمن ایده آل نیست و به طور بالقوه بسیار خطرناک است. ترمینال مثبت در صورت تماس با هر فلزی روی بدنه خودرو ممکن است باعث اتصال کوتاه شود و این می تواند باعث آتش سوزی یا آسیب جدی دیگر شود. باید از محکم بودن باتری در جایگاهش در خودرو اطمینان حاصل کنید و دائماً بست های نگهدارنده ی باتری دنا را چک کنید تا در صورت نیاز به محکم کاری، به موقع این کار را انجام دهید. بعد از رانندگی در خیابان های پر فراز و نشیب، برسی وضعیت بست ها و اتصالات باتری دنا الزامی است.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری پاترول

تاثیرات گرما بر باتری دنا چگونه است؟

گرما واکنش شیمیایی باتری ها را برای تولید برق تسهیل می کند، اما سرعت تخریب صفحات باتری دنا ی شما را نیز افزایش می دهد. در آب و هوای سردتر شمالی، باتری ممکن است چهار سال یا بیشتر دوام بیاورد، اما در مناطق گرم جنوبی حدود سه سال معمول تر است. باتری‌ها همچنین در یک محیط نامساعد در موتور خودرو زندگی می‌کنند که در آن دما در هوای گرم به راحتی می‌تواند از 200 درجه فارنهایت تجاوز کند. برای مقابله با این گرما، خودروسازان ممکن است باتری دنا را در یک منطقه ایزوله نصب کنند، یک محافظ حرارتی روی باتری نصب کنند، یا باتری را در خارج از محفظه موتور، اغلب زیر صندلی عقب یا کف صندوق عقب قرار دهند. این موضوع بستگی به نظر مهندس سازنده ی خودرو شما دارد.

ض: چگونه از باتری دنا در برابر گرما نگهداری کنیم؟ گرما در اثر عوامل مختلفی ممکن است سلامت باتری خودرو شما را تحت تاثیر قرار دهد، مثلا ممکن است خودرو را در برابر نور خورشید پارک کنید و از این طریق سلامت باتری خودروتان را تحت تاثیر قرار دهید. یا ممکن است در آب و هوای گرم با خودرو بیش از اندازه رانندگی کنید و  این اتفاق باعث شود طول عمر باتری خودرو شما کاهش پیدا کند. می توانید از عایق های مخصوص برای باتری خودرو استفاده کنید تا بتوانید تاثیر گرما بر باتری را کاهش دهید و این شرایط را تحت کنترل بگیرید. اگر از باتری ماشین در برابر گرما محافظت کنید، در زمستان و پاییز هم می توانید با اطمینان خاطر بیشتری از باتری بر روی خودرو استفاده کنید و نگران آسیب هایی که ممکن است در زمستان در باتری خودرو شما ظاهر شوند نباشید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا رنگ ماشین من بر طول عمر باتری دنا تاثیر دارد؟

14010814    : پاسخ این سوال مثبت است اما تاثیر بسیار کمرنگی در طول عمر باتری دارد، به این شکل که اگر رنگ ماشین شما تیره باشد (دنا مشکی) گرمای بیشتری در زیر کاپوت ماشین جمع می شود و باتری تحت تاثیر گرما قرار می گیرد و زودتر فرسوده می شود، اما ماشین با رنگ روشن (دنا سفید)، گرمای کمتری را در محیط موتور ماشین محصور می کند و به حفظ طول عمر باتری کمک می کند.

با توجه به توضیحات بالا، نیازی نیست شما نگران رنگ و یا طول عمر باتری دنا خود باشید، زیرا این میزان گرما تاثیر قابل توجهی ندارد و شما می تواند با رعایت نکات نگهداری دیگر که تاثیر بیشتری دارند، از طول عمر باتری خودرو خود محافظت کنید.

14 دیدگاه در “باتری دنا

 1. رضایی گفت:

  سلام وقت شما بخیر من ماشینم دما پلاس هستش و دنا پلاس من مدل 95 هستش و باتری دنا پلاس من 66 امپر که روی باتری من نصب هستش میخام شما
  یک باتری دنا پلاس مناسب برای من معرفی کنید که بتونم خریداری کنم ؟

 2. نیازی گفت:

  سلام من ماشینم دنا هستش میخام که باتری دنا بخرم و میخام که اگه امکانش باشه باتری دنا مناسب برای خودروی من چند آمپر میتونه باشه میشه لطف کنید بگید
  باتری دنا برای خودروی من اگر بخام مناسب باشه در حد لالیقا چند آمپر میتونه باشه میشه بگید لطفا ؟

 3. جوادی گفت:

  وقت بخیر
  سیامی هستم . ماشین من دنا پلاس هستش. سوال داشتم میشه باتری دنا رو در ماشین دنا پلاس نصب کنم؟ باتری دنا پلاس چند آمپره؟

 4. سالار گفت:

  سلام وقت بخیر باتری دنا پلاس احتیاج دارم و تو جاده موندم زنگ زدم امداد رسانی اومد باتری به باتری کردن و ماشین روشن شد منم اومدن ولی باید باتری دنا پلاس عوض کنم میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم باتری دنا پلاس عوض کنم ؟

 5. داوود گفت:

  وقت بخیر. من هیچ تصادفی نکردم و ماشین سالم بود. دیروز متوجه شدم چراغ های جلوی خودرو روشن نمیشن درصورتی که کلید خاموش روشن کردن چراغ ها هم سالمن. روشن نشدن چراغ ها به باتری دنا ربط داره؟ لطفا زودتر پاسخ سوال من رو بدید تا بیخودی باتری سفارش ندم که هم پول من بره هم شما گرفتار شید.

 6. admin گفت:

  وقت بخیر. روشن نشدن چراغ های خودرو در حالت خاموش بودن خودرو مربوط به خرابی باتری دنا می باشد ، در غیر این صورت اگر خودروی شما روشن است و چراغ های خودرو روشن نمی شوند نشان دهنده ی خرابی دینام خودروی شما می باشد. پس اگر خودروی شما استارت بخورد نشان می دهد باتری خودرو سالم می باشد.

 7. سارینا گفت:

  سلام. چراغ های جلوی خودروی ماشینم خیلی ضعیف شدن. کلا چراغهای جلو کم نور شدن و من نمیدونم واقعا قضیه چیه چون باتری دنا رو هم دو هفته پیش عوض کردم و کاملا سالم هست. الان نمیدونم باید چیکار کرد میشه لطف کنید من رو راهنمایی کنید ؟ خیلی اعصابم خورده واقعا اصلا شب ها نمیشه راحت رانندگی کرد و همش نگرانم.

 8. admin گفت:

  اول اینکه باید خودت چراغ ها و سیم‌کشی هاشون را بررسی کنید که سالم باشند، اگر از سالم بودن چراغ ها اطمینان خاطر حاصل کردید، حالا باید در نظر بگیرید که این ضعیف شدن نور چراغ ها زمان خاموش بودن موتور اتفاق میفته یا زمانی که در حال رانندگی باخودرو هستید . در صورتی که در زمان خاموش بودن موتور چراغ های شما عملکرد ضعیف دارند و از سلامت خود چراغ و اتصالات اطمینان خاطر دارید ، ممکنه باطری دنا شما تو این زمینه مقصر باشه. بهتره باتری را تست کنید و از وضعیت سلامتش مطلع بشید. اگر غیر از این است مشکل از باتری نیست و باید به دنبال راه حل دیگری باشید.

 9. آشتیانی گفت:

  چراغهای ماشین من خوب کار نمی‌کنند و این مشکل نمیدونم از چیه. من خب تقریبا باتری دنا رو چهار سال پیش تعویض کردم ولی همچنان تا دیشب به خوبی کار می‌کرد ولی دیدم که چراغها کم نور شدن. حالا امروز صبح هم دیدم که سه دفعه سعی کردم استارت بزنم یکم کند عمل می کرد و ماشین یک صدای ریزی داد. بعد سه بار درست استارت خورد و من رانندگی کردم. حالا گفتم از شما بپرسم که اگر من باتری رو تعویض کنم این مشکلات حل می شوند یا نه؟

 10. admin گفت:

  کم نور شدن چراغ های خودرو زمانی که موتور ماشین شما غیرفعال است و دینام کار نمیکنه، استارت های مکرر برای راه اندازی خودرو و طول عمر ۴ساله باتری دنا شما همگی به این موضوع اشاره دارند که باید اقدام به تست باطری خودرو کنید، چرا که احتمالاً باید باتری قدیمی رو با یک باتری جدید جایگزین کنید تا بتونید عملکردهای باتری در خودرو را بدون اختلال و مشکل داشته باشید. در صورتی که تست را انجام دادید و فهمیدید نیاز صد درصد به تعویض باتری دارید می توانید باتری مناسب ماشین را از محصولات سپاهان باتری با قیمت مناسب و گارانتی بلند مدت خریداری کنید.

 11. جباری گفت:

  کارشناس محترم من می خوام ازتون بپرسم اگه من کمک فنر های ماشین را عوض کنم و کمک فنرهای اسپرت رو ماشینم بندازم نیازی هستش که آمپر باتری دنا را ارتقا بدم و از باتری ۷۴ آمپر ماشین استفاده کنم یا نه؟ چون شنیده بودم وقتی تغییراتی تو ماشین ایجاد می کنی بهتره آمپر باتری ماشین را هم بالا ببری تا کارایی ماشین پایین نیاد و عملکرد ماشین ضعیف نشه. برای همین گفتم از شما بپرسم اگه لازمه من ثبت سفارش باتری را همینجا انجام بدم.

 12. admin گفت:

  نه دوست عزیز نیاز نیست زمانی که کمک فنر های خودرو را عوض میکنید اقدام به تعویض باتری دنا کنید و به فکر این باشید که آمپر باتری ماشین را افزایش دهید چون این کار به بهبود عملکرد خودرو کمک نمیکنه و همچنین باتری هم در اثر تعویض کمک فنر تحت فشار قرار نمیگیره که بخواد کم بیاره و نیاز باشه که از باتری با آمپر بالاتر روی خودرو استفاده کرد. اگر به هر دلیلی نگران سلامت باتری ماشین هستید یا فکر می کنید که قدرت پاسخگوی نیازهای خودرو شما را ندارد با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 13. راشین گفت:

  میخواستم ازتون بپرسم در صورتی که من در منطقه بریانک سکونت داشته باشم و بخوام تعویض باتری دنا انجام بدم شما باتری مناسب ماشین من را برای من به این منطقه ارسال می کنید یا اینکه باید به این فکر باشم که خودم حضوری بیام باتری را از شما بخرم؟ آخه من تعریف شما رو زیاد شنیدم و می خوام که حتماً خرید باتری ماشین را از شما انجام بدم، برای همین اگر که شما ارسال ندارید بگید که من برنامه ریزی کنم خودم بیام بخرم.

 14. admin گفت:

  در صورتی که در منطقه بریانک ساکن هستید و نیاز به تعویض باتری دنا دارید می توانید ثبت سفارش برای خرید مناسب ترین باتری را در سایت انجام بدید یا با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان باتری مناسب را به شما معرفی کرده و با ارسال و نصب رایگان درب منزل به شما تحویل دهند . همچنین در صورت نیاز می‌توانید درخواست کنید تست دینام هم برای شما در محل به صورت رایگان انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *