باتری خودروهای تویوتا

باتری تویوتا جی تی

باتری تویوتا جی تی

مشخصات باتری تویوتا جی تی

باتری 60 آمپر پایه بلند باتری نصب شده بر روی است خودرو توسط کارخانه سازنده است.این باتری در قالب D23 تولید شده است.در ماشین تویوتا جی تی از باتری 70 آمپر پایه بلند با قالب D26 نیز می توان استفاده نمود.باتری های هم قالب از نظر ابعادی، یکسان هستند و تنها تفاوتشان در آمپراژ آن هاست؛ پس می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در برخی خودرو ها نیز جای باتری بزرگتری برای باتری تعبیه شده است که این امر موجب می شود از قالب های دیگر نیز بتوان در این خودرو استفاده کرد.استفاده از باتری با آمپر بالاتر از باتری فابریک در خودرو ها می تواند به عملکر بهتر خودرو و تجهیزات برقی آن کمک کند و کارایی خودرو را بالا ببرد.همچنین برای افرادی که در فصل گرما از کولر به طور مداوم استفاده می کنند، نصب باتری با آمپراژ بالاتر انتخاب خوبی است.به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند در صورت امکان از باتری با آمپراژ بالا استفاده کنند.هرچند باتری های فابریک در خودرو ها به گونه ای تعبیه شده اند که پاسخگوی نیازهای برقی خودرو باشند و باتری مناسبی برای ماشین است.

باتری مناسب تویوتا جی تی

کارخانه سپاهان باتری از با کیفیت ترین کارخانه های باتری سازی در خاورمیانه است.این کارخانه باتری خود را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی و باتری EFB تولید و در بازار عرضه کرده است.این برند ها از نظر قدرت و مواد اولیه سازنده با هم متفاوت اند.همچنین این باتری ها بدلیل کیفیت بالایی که دارند علاوه بر فروش بالا در بازار ایران، به کشور های همسایه صادر می شوند.

در ادامه می توانید از میان باتری های عرضه شده مناسب خودروی خود، باتری مورد نظرتان را انتخاب نموده و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.باتری خودرو از قطعات مهمی است که در صورت خرابی مشکلات زیادی رابری صاحب خودرو ایجاد می کند.باتری ماشین از مهمترین بخش های خودرو است که طیف وسیعی از کارها و دستگاه ها از زمان شروع کارکرد موتور تا برق کامپیوتر خودرو توسط آن مدیریت می شود.درواقع از آنجایی که تامین انرژی لازم برای استارت زدن و بکار انداختن خودرو بر عهده باتری است، درصورت خرابی آن، خودروی شما روشن نخواهد شد.

درنتیجه توجه به سلامت باتری و تست و کنترل آن از امور مهمی است که باید به صورت مداوم برای خودرو انجام گیرد.اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. اقداماتی است که برای تست باتری جهت پیشگیری از خرابی های احتمالی لازم است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

ساده ترین راه تست باتری، اندازه گیری ولتاژ است که با استفاده از ولت متر یا مولتی متر انجام می گیرد.چنانچه ولت متر عدد 12.6 را نشان دهد سالم بود باتری معلوم می شود.البته به صورت کلی عدد بالای 12 در ولت متر نشان دهنده سلامت باتری است اما چنانچه این عدد کاهش یابد بای باتری را تعمیر یا تعویض کرد.به طور معمول باتری ماشین نباید تحت حرارت خیلی بالا یا پایین و تکان و ضربه زیاد باشد.همچنین ساکن ماندن زیاد باتری ها نیز موجب سولفاته شدن آن ها می شود.

باید در نظر داشته باشید در صورت مراقبت اصولی از باتری و تست و کنترل مداوم سلامت آن، ممکن باتری 5 سال عمر کند اما عمر باتری ها معمولا 3 سال است و بعد از آن باید تعویض گردد.نمایندگی شرکت سپاهان باتری، سلامت باتری شما را به صورت رایگان کنترل می کند تا متحمل هزینه اضافی نشوید.همچنین سلامت سیستم برقی و دینام خودروی شما را نیز به صورت رایگان تست می کند.

قیمت باتری تویوتا جی تی

باتری های ایرانی به دلیل عدم وجود واسطه و هزینه های گزاف گمرک و انبارداری از قیمت مناسبتری برخوردارند.اما تعیین قیمت به عواملی نیز وابسته است که از جمله آن ها می توان نوع برند باتری و مواد اولیه آن، میزان آمپراژ باتری و … را نام برد.همچنین بعد از تعیین قیمت نهایی مبلغ باتری فرسوده از قیمت کل کسر می شود که این کار در صورت دریافت داغی است.باتری ها از سرب ساخته شده اند که قیمت سرب همچون طلا قیمت مصوبی ندارد و بر اساس بازار جهانی قیمت گذاری می شود.در صورت نبود داغی لازم است به ازای هر آمپر مبلغی براساس قیمت روز سرب پرداخت شود.نمایندگی های سپاهان باتری می توانند 12 درصد قیمت اصلی را بر روی مبلغ نهایی باتری اضافه کنند.همچنین بسیاری از نمایندگی ها هزینه ارسال و نصب را نیز از مشتریان دریافت می کنند.نمایندگی سپاهان باتری اصفهان مفتخر است باتری های خود را به قیمت کارخانه و با ارسال و نصب رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت مراجعه کرده و یا با همکاران واحد فروش تماس بگیرید.تاریخ تولید باتری ها از موارد حائز اهمیتی است که در سلامت و قدرت باتری تاثیر داشته و حتی طول عمر باتری را تعیین می کند.باتری ها در اثر انبار کردن به صورت خود به خود دچار دشارژ یا تراوش الکترو شیمیائی و سولفاته شدن می شوند.برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است باتری ها کامل شارژ شده و سپس در محیطی با دمای سرد و بالای دمای انجماد قرار گیرند.به لحاظ علمی عمر مفید باتری ها از زمان تولید آ ن ها و قرار گرفتن الکترولیت ما بین صفحات آغاز می گردد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

پر واضح است که در چنین شرایطی چنانچه مدت زیادی از زمان تولید باتری گذشته باشد باتری کارایی و قدرت اولیه را برای ما نخواهد داشت.درنتیجه باید در هنگام خرید به تاریخ تولید باتری ها توجه نماییم و از خرید باتری هایی که بیش از یک سال از تاریخ تولید آن ها گذشته است خودداری نماییم.مدت زمان گارانتی باتری از مواردی است که به سیاست های کارخانه تولید کننده بستگی دارد و بر اساس عواملی همچون نوع و برند باتری، نوع خودرو و … تعیین می گردد.

گارانتی باتری های سپاهان باتری شامل محصولاتی می شود که از طرف کارخانه مشکل تولید داشته باشند و در شرایط مناسب کارکرد باتری، عمر کمتری کرده باشند.در اینصورت کارخانه باتری شما را با باتری نو تعویض خواهد کرد اما تعمیر بر روی محصول صورت نمی گیرد.مدت زمان گارانتی باتری های سپاهان باتری بر حسب نوع باتری بین 12 تا 21 ماه است.شما می توانید برای فعالسازی گارانتی باتری خود، بارکد روی جعبه محصول را به شماره های درج شده بر روی برگه گارانتی ارسال نمایید.همچنین از آن جایی که گارانتی باتری های سپاهان باتری شرکتی است، نیاز است برای استفاده از خدمات آن به نمایندگی ها مراجعه نمایید.

تعویض باتری تویوتا جی تی

ارسال باتری خریداری شده توسط مشتری در شهر تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری اصفهان به صورت رایگان انجام می گیرد.همچنین نصب باتری برای بر روی خودروی شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

در حال حاضر باتوجه به اینکه دولت ارز دولتی جهت واردات باتری خارجی تخصیص نداده، تمامی باتری های خارجی موجود در بازار کشور قاچاق محسوب میگردند و همچنین به دلیل اینکه از راه قانونی وارد نمیشوند از زمان مناسب استفاده از این باتری ها میگذرد که این امر باعث کاهش شدید طول عمر باتری میگردد .

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

فراموش نکنییم تمامی باتری های داخلی دارای گارانتی معتبر میباشند که در مدت گارانتی مشکلی برای باتری شما پیش بیاید، تعویض میگردند. اما در باتری های خارجی این امر محقق نخواهد گردید.در حالت عادی باتری ها به طور متوسط حدود 2 سال عمر می کنند.

البته با توجه به شرایط تغییر این مدت زمان ممکن است.هرچند طول عمر باتری ها علاوه بر نوع و کیفیت ساخت به مصرف کننده نیز بستگی دارد.عواملی مانند شدت گرما و سرما، نحوه استفاده از باتری، تعدادتجهیزات برقی نصب شده بر روی خودرو و استفاده بیش از حد از کولر و چراغ ها می تواند بر عمر باتری تاثیر گذار باشد.توجه داشته باشید که در صورت استاندارد نبودن هریک از این عوامل، عمر باتری شما کاهش خواهد یافت.

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل شما رو به پایان است و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ماشین دارید.نشانه باتری سالم این است که تمام قطعات برقی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند.تعویض باتری خودرو کار ساده و آسانی است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت از متخصص استفاده شود.همچنین بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مشکل خودروی شما از باتری است تا هزینه اضافی بر گردن شما نیفتد.کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری، کنترل های لازم را به صورت رایگان برای شما انجام داده و در صورت نیاز اقدام به تعویض رایگان باتری شما می کنند.

باتری با کیفیتباتری جی تی با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری جی تی با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری جی تی با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری جی تی با خدمات پس از فروش

باتری جی تی در زمستان چه شرایطی دارد؟

هنگامی که دما به زیر 20 درجه می رسد، به طور کلی سرعت شروع به کار خودرو کاهش می یابد و هرچه به زیر 0 برود کندتر می شود. اگر به طور ناگهانی متوجه کند شدن سرعت راه اندازی موتور شدید و دما پایین نیامده است، باتری جی تی خود را در اسرع وقت آزمایش کنید و این نشانه را نادیده نگیرید چرا که اگر مشکل از باتری تویوتا جی تی باشد، ممکن است ماشین شما روشن نشود.

اگر باتری جی تی شما در تست سربلند شد و متوجه شدید روشن نشدن موتور ارتباطی با باتری ندارد، احتمالاً یک تخلیه یا کشش انگلی باتری جی تی را در حالی که خودرو خاموش است تخلیه می‌کند و برای حل مشکل باید سیستم الکتریکی را به صورت تخصصی بررسی کرد. اگر کشش انگلی را در خودرو رفع نکنید باید هزینه های زیادی بابت خرید باتری تویوتا جی تی به صورت مکرر انجام دهید چرا که این برق دزدی قاتل باتری های شما خواهد شد.

باتری سایر خودرو ها : باتری سورنتو

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *