باتری خودروهای بهمن موتور

باتری بسترن B30

باتری بسترن B30

مشخصات باتری بسترن B30

Besturn B30 در نوامبر 2015 در بازار خودروهای چین راه اندازی شد.در این خودرو از باتری 50 آمپر قالب L1 استفاده شده استابعاد محفظه باتری این خودرو مشخص است و حداکثر آمپراژی که می توان در آن استفاده کرد باتری 50 آمپر است.گاهی هم ابعاد محفظه را منطعف می سازند تا بتوان از باتری های آمپر بالا هم استفاده کرد.البته این کار در خودرو های معمولی لازم نیست و تاثیری هم نخواهد داشت.اما در خودرو هایی که تجهیزات برقی زیادی در آن ها بکار رفته است این امر باعث کارکرد هرچه بهتر خودرو می شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

ذکر این نکته ضروری است که باتری های فابریک مناسب ترین نوع باتری برای خودرو هستند.برای این که متوجه شویم آیا باتری در حال پیر شدن است یا شواهدی مبنی بر خرابی قریب الوقوع وجود دارد، آزمایش باتری هر شش ماه ایده خوبی است.تست باتری معمولاً یک سرویس رایگان است که توسط نمایندگی ها ارائه می شود.یک مطالعه سریع و ساده به شما اطلاع می دهد که آیا باتری شما هنوز قوی است یا نیاز به تعویض دارد.مهم است که باتری و سیستم الکتریکی خود را به طور منظم آزمایش کنید، نه فقط زمانی که علائم ضعف شروع می شود.آزمایش فعالانه آن (یا اطمینان از مکانیک خود) دو بار در سال به کاهش شانس شکست شما کمک می کند و در طول عمر باتری تاثیر  گذار است.

28081401  :   توجه داشته باشید، باتری 50 آمپر در کارخانه سپاهان باتری، در دو قالب L1 و L2 تولید می شود که از نظر ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند. این ابعاد و قالب ها مطابق استاندارد های جهانی هستند و شما باید به هنگام خرید باتری بسترن بی 30 خود توجه داشته باشید که از قالب L1 استفاده کنید، زیرا ابعاد قالب L1 است که برای سینی باتری خودرو شما مناسب است. در نتیجه به شما توصیه می کنیم حتما به هنگام خرید باتری خودروتان، از کارشناسان فروش بخواهید تا باتری قالب L1 برای شما ارسال کنند، تا به هنگام نصب باتری دچار مشکل نشوید.

فروش باتری سوزوکی کیا پیکانتو با قیمت کارخانه

قیمت باتری بسترن B30

قیمت باتری ماشین عددی است که باتوجه به یکسری عوامل توسط کارخانه تعیین می شود.برند باتری، مقدار آمپراژ آن، وزن باتری و…. در تعین این عدد موثرند.شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری ها به سایت مراجعه کرده و یا با همکاران واحد فروش تماس بگیرید.تاریخ تولید باتری را می توانید از روی بدنه باتری بخوانید.این تاریخ به صورت سریالی و مجموعه ای از اعداد انگلیسی نوشته شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

توجه به تاریخ باتری بخاطر تاثیری که در سلامت باتری دارد مهم است.عمر مفید باتری ها از زمان ساخت آن ها شروع می شود.در نتیجه بهتر است هنگام خرید به تاریخ توجه کرده و از خرید باتری هایی که بیش از 6 ماه از تولید آن ها گذشته خودداری نمایید.زیرا باتری ها به خودی خود سولفاته می شوند و انبار داری نامناسب و طولانی نیز این امر را تشریع می بخشد و باتری زود خراب خواهد شد.نمایندگی سپاهان باتری اصفهان در راستای حفظ حقوق مشتری باتری های خریداری شده را به محل خودرو در تهران به صورت رایگان ارسال می نماید.همچنین نصب باتری نیز برای خودرو شما رایگان است.

خريد باتري اوربيتال EFB بسترن B30 مناسب
خريد باتري سوزوکي مناسب بسترن B30

طول عمر باتری بسترن B30

120901 : طول عمر باتری بسترن بی 30 در برند های کارخانه سپاهان باتری دارای طول عمر استاندارد جهانی، یعنی سه ساله هستند، اما ما نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که باتری خودرو شما حتما حتما سه سال عمر می کند زیرا باتری تحت تاثیر عوامل زیادی است که به شما بستگی دارد و ما نمی داینم رفتار شما با باتری چگونه است، آن را یک جعبه سرسخت بد ترکیب می دانید و یا با آن مانند قلب خودروتان برخورد می کنید. بنابراین اگر باتری خوردوتان به دلیل بد رفتاری شما از بین برود، مسئولیت آن با خودتان است و شما تعیین کننده طول عمر باتری هستید. باتری نیاز به نگهداری صحیح دارد تا بتواند عملکرد فوق العاده خود را ارائه دهد و به راحتی به شما و خودروتان خدمات رسانی کند.

باتری های خودرو اعضای قوی و بی صدا تیم خودروسازی هستند.آنها بدون توجه به شدت گرما، هوای سرد و رانندگانی که تقاضای زیادی از آنها دارند، کار خود را انجام می دهند.در حالی که باتری ای که به خودرو اجازه می دهد در اولین پیچ کلید شروع به کار کند کاری شادی آور است، اما برای همیشه دوام نمی آورد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

در واقع ، بسته به محل زندگی و نحوه رانندگی ، وضعیت سیستم شارژ و چندین عامل دیگر ، باتری خودرو به طور متوسط بین دو تا چهار سال دوام می آورد.و وقتی از بین می رود ، عموماً هیچ نشانه ای از مشکل وجود ندارد و تنها ماشین روشن نمی شود.عوامل بسیاری بر طول عمر تاثیر گذار است.توجه به هریک از عوامل موثر در طول عمر باتری می تواند باعث شود باتری شما طول عمر بیشتری داشته باشد.

 

تعویض باتری بسترن B30

سه روش اصلی برای از بین بردن باتری خودرو وجود دارد: گرما ، ارتعاش و تخلیه.گرما، خوردگی و تبخیر الکترولیت ها را تسریع می کند که هر دو می توانند باتری خودرو را از بین ببرند.اگر باتری دارای سدهای هوا یا لوله هایی باشد که هوا را به داخل یا اطراف آن هدایت می کند ، حذف آن می تواند از خنک شدن مناسب جلوگیری کند.ارتعاش صفحات اطراف را تکان می دهد و می تواند اتصالات داخلی را شل کند.نگه داشتن مناسب باتری از لرزش بیش از حد جلوگیری می کند تا باتری را خراب نشود.سولفاته شدن صفحه بر وضعیت سلامت تأثیر می گذارد و می تواند در یک باتری تخلیه شده نیز رخ دهد.روشن نگه داشتن چراغ ها در طول شب یا روشن بودن وسایل برقی در تمام طول روز ممکن است نیاز به یک شروع سریع داشته باشد ، اما باتری هرگز به طور کامل بازیابی نمی شود.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سفرهای کوتاه همچنین باتری خودرو را از بین می برد، زیرا ژنراتور به اندازه کافی کار نمی کند تا با هر بار روشن شدن ماشین، باتری را به طور کامل شارژ کند.یک شارژر شناور یا نگهدارنده باتری ایده خوبی برای کسانی است که به مسافرت های طولانی نمی روند.همه این موارد می تواند بر طول عمر باتری تاثیر گذاشته و موجب شود ما مجبور به تعویض باتری شویم.بهتر است تعویض باتری را برای عدم آسیب به خودرو به دست متخصص آن بسپاریم.نمایندگی سپاهان باتری متخصصان خود را برای هرچه بهتر انجام شدن تعویض باتری خودروی شما به محل خودرو فرستاده و تعویض باتری را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد.

باتری با کیفیتباتری بسترن B30 با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری بسترن B30 با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری بسترن B30 با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری بسترن B30 با خدمات پس از فروش

چه چیزی بر طول عمر باتری بسترن B30 تاثیر دارد؟

اولین و اصلی ترین عامل سن است. به طور معمول، باتری بسترن B30 حدود سه سال دوام می آورد. در حالی که در برخی موارد ممکن است به سه یا چهار سال برسد، اما این حالت خیلی نادر است. گرما و ارتعاشات ماشین در حال حرکت می تواند بر سلامت باتری بسترن B30 شما تأثیر بگذارد.

گرمای شدید می تواند باعث خرابی سریع باتری بسترن B30 شود. برخی از تولید کنندگان با نصب محافظ حرارتی با این مشکل مبارزه می کنند. ارتعاشات می تواند به طور فیزیکی به باتری بسترن B30 آسیب برساند و طول عمر باتری شما را کوتاه کند. در حالی که هیچ کاری نمی توانید برای جلوگیری از این امر انجام دهید، گاهی اوقات باید بررسی کنید که قطعات نگهدارنده باتری سالم و محکم هستند.

در نهایت، عادات رانندگی شما و نوع وسیله نقلیه ای که رانندگی می کنید می تواند بر طول عمر باتری بسترن B30 تأثیر بگذارد. باتری ها به طور طبیعی تخلیه می شوند حتی اگر از آن استفاده نمی کنید. با این وجود، شما هنوز باید ماشین خود را روشن کرده و برای شارژ مجدد آن را برانید. خوب است که هر چند وقت یکبار آن را برای رانندگی طولانی بیرون بیاورید و رانندگی های کوتاه مکرر را کمتر انجام دهید تا به باتری کمک کند تا قدرت را حفظ کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری اکسنت

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

تعویض باتری بسترن B30 را در چه بازه ی رمانی ای باید انجام دهیم؟

درست مانند هر چیز قدیمی، باتری بسترن B30 شما با گذر زمان قدرت خود را برای عملکرد بهینه از دست می دهد و برای نگه داشتن شارژ دچار مشکل می شود. باتری بسترن B30 قدیمی خیلی سریعتر از باتری جدید شارژ خود را از دست می دهد. اگر ماشین شما به طور مداوم عملکردی پایین‌تر از حالت نرمال را ارائه می‌دهد و نمی‌تواند قدرت کافی برای به حرکت درآوردن ماشین را تامین کند، ممکن است عوامل خارجی موثر نباشد و تنها یک دلیل منطقی و طبیعی پشت این موضوع باشد، آن هم این است که طول عمر باتری بسترن B30 شما به پایان رسیده است نیاز به تعویض دارد. به طور معمول باید باتری بسترن B30 را هر 2 تا 4 سال یکبار تعویض کنید، اگرچه کارکرد واقعی آن به تعدادی از عوامل خارجی بستگی دارد اما معمولاً از این بازه زمانی خارج نمی شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری کولیوس

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

سولفاته شدن باتری بسترن B30 به چه دلیل است؟

صاحبان خودرو باید بدانند که سولفاته شدن به طور طبیعی برای باتری اتفاق می‌افتد و تا حدی روی تمام باتری‌ها تأثیر می‌گذارد و تنها مختص به باتری بسترن B30 شما نیست. تقریباً هر بار که انرژی باتری شما استفاده می شود، مقدار کمی کریستال سولفات تشکیل می شود. با این حال، باتری هایی که تحت شرایط خاص قرار می گیرند، شانس بیشتری برای ایجاد سولفاته دارند. یکی از شایع‌ترین دلایل سولفاته شدن باتری‌ خودرو و نیاز شما به تعویض باتری بسترن B30 این است که دائماً کم‌شارژ می‌شوند. باتری شما باید تا آخرین درجه شارژ شود و به حالت اشباع کامل برسد تا شما را مجاب نکند زودتر از موعد اقدام به تعویض باتری بسترن B30 کنید. کم شارژی تشکیل کریستال های سولفات را بسیار آسان تر می کند. در مقابل، یک باتری بسترن B30 کاملاً شارژ شده دارای توانایی کافی برای به حداقل رساندن سولفاتاسیون است.

260901 ف ف : ممکن است به هنگام مشاهده ی این سولفاته ها بر روی باتری بسترن B30 فرض کنید که کاری از دست شما بر نمی آید. اما بهتر است بدانید که شما می توانید با استفاده از مخلوط جوش شیرین و آب این سولفاته های باتری را برطرف کنید. رها کردن باتری به حال خود در این موقعیت، سبب افزایش سرعت فرسودگی این قطعه خواهد شد، پس تلاش کنید تا حد امکان آن ها را از بین ببرید تا کمک به افزایش طول عمر آن شود. سولفاته زدن بر روی سر باتری ها می تواند نشانه ای از پایان عمر باتری نیز باشد و این اتفاق اغلب پس از گذشت دو تا سه سال از عمر این قطعه رخ می دهد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آلودگی به نام سولفاته باتری بسترن B30 را توضیح دهید …

سولفات باتری بسترن B30 ، نوعی آلودگی است که توسط خود باتری بر روی آن تشکیل می شود. تشخیص خوردگی ترمینال باتری خودرو آسان است. این مواد سفید، سبز یا آبی روی قطب های باتری بسترن B30 شما، پایانه‌های باتری یا کابل‌های باتری است. ماده سفید رنگی که در اطراف پایانه های باتری می بینید یا سولفات سرب یا سولفات مس بی آب است. سولفات مس بدون آب هنگامی که در معرض رطوبت قرار می گیرد به رنگ آبی تغییر می کند. ماده مایل به آبی که در اطراف پایانه های باتری خورده می بینید، سولفات مس هیدراته است و معمولاً در اتصالات مسی مشاهده می شود.

101001 ف ف :   سولفاته شدن باتری بسترن B30 عبارت است از تشکیل یا تجمع کریستال های سولفات سرب در سطح و در منافذ ماده فعال صفحات سربی باتری ها. یک باتری که از سولفاته شدن رنج می برد، کاهش قابل توجهی در قدرت میل لنگ نشان می دهد. ممکن است متوجه شوید که باتری شما هنگام راه اندازی ماشین خود دچار مشکل می شود. سولفاته کردن همچنین احتمال جوش را افزایش می دهد که شامل جوشیدن اسید و ریختن آن از باتری می شود. سولفاته شدن زمانی اتفاق می افتد که باتری اسید سرب از شارژ کامل محروم شود. این امر در مورد باتری هایی که شارژ کم دارند رایج است. یک موتور در حالت بیکار یا با سرعت کم نمی تواند باتری را به اندازه ی کافی شارژ کند.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری میتسوبیشی میراژ

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا این امکان وجود دارد که با قطع مونتاژ خودرو بسترن در ایران، دیگر باتری بسترن تولید نشود؟

هرگز جای نگرانی وجود ندارد، خیالتان راحت!

14010817    :  باتری خودرویی در کارخانه های تولید کننده مانند سپاهان باتری، طبق استاندارد های جهانی تولید می شود و به این شکل نیست که کارخانه، خاص یک خودرو باتری تولید کند، در واقع باتری را در قالب های استاندارد و آمپر های مشخص تولید می کند، کارخانه خودرو ساز نیز با توجه میزان مصرف برقی خودرو، فضای مشخصی را برای قرارگیری باتری مناسب خودرو تعبیه کرده است. در نتیجه باتری ای که مناسب برای بسترن شما است، برای بسیاری از خودرو های دیگر نیز قابل استفاده می باشد و حتی زمانی که دیگر آن خودرو تولید نشود، باتری آن توسط کارخانه تولید کننده باتری تولید و در بازار عرضه می شود.

011201 ف ف: به علاوه توجه داشته باشید که در رابطه با باتری های خودرویی این گونه نیست که باتری بسترن B30 تنها برای این خودرو مناسب باشد. باتری های خودرویی در اندازه ها و قالب های مختلفی تشکیل شده و دسته بندی می شوند. برخی قالب ها با برخی آمپر ها تنها برای برخی خودرو ها مناسب هستند. بطور مثال می توان گفت باتری فابریک این خودرو که 50 آمپر است برای خودروهایی نظیر پژو 206، کوییک و … نیز مناسب می باشند. برای اطلاع از مقدار آمپر و قالب مناسب باتری برای سایر خودرو ها می توانید با شماره تلفن زیر تماس گرفته تا کارشناسان ما در این باره شما را راهنمایی کنند.

16 دیدگاه در “باتری بسترن B30

 1. رمضانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر من ماشینم بسترن b30 هستش , و میخام باتری بسترن b30 خودمو عوض کنم و میخام بدونم که نظر شما در این موضوع چی میتونه باشه
  میشه لطف کنید به من بگید که باید باتری بسترن b30 مناسب من چی میتونه باشه و طریقه ی انجام و گرفتن اون چی میتونه باشه ؟

 2. سقایی گفت:

  سلام
  قیمت بسترن b۳۰ رو میشه لطف کنید به من اعلام کنید چون از قیمت ها خبر ندارم ممنون میشم

 3. طالع گفت:

  سلام. مسافت شهرستان ما خیلی دور هست و حدود ۱۱ ، ۱۲ ساعت راه هست. من سالی دوبار میرم مسافرت و الان از عمر باتری بسترن بی ۳۰ خودروی من ۳ سال می گذره. من ماه بعدی میخوام برم مسافرت و میخواستم از شما بپرسم راه دور ، به موتور، دینام و باتری ماشین آسیبی نمی رسونه و طول عمر باتری رو کاهش نمیده؟ بنظرتون من قبل از این مسافرت های طولانی باید چه مراقبت های اولیه ای انجام بدم که اتفاقی در بین راه نیفته؟

 4. admin گفت:

  سلام. طول عمر استاندار یک باتری خودرویی بین 2.5 تا 3 سال می باشد ولی ممکن است یک باتری بسترن b30 خیلی بیشتر عمر کند و همه این ها به نوع باتری و نحوه رانندگی شما بستگی دارد که افزایش یا کاهش یابد. در حالت کلی بهتر است قبل از مسافرت حتما خودروی خود را به یک تعمیرگاه برده تا آن را چک بکند و سلامت قطعات خودرو اطمینان حاصل کنید.

 5. فدائی گفت:

  خسته نباشید. باتری خودرو بسترن بی ۳۰ من فرسوده شده و من یک باتری بسترن بی ۳۰ نو خریدم. به هنگام نصب باتری روی خودرو به اشتباه قطب مثبت و منفی را جا به جا وصل کردیم . متاسفانه فیوز سوخت. الان من نمیدونم آیا باتری خودرو هم سوخته و یا سالم هست و میشه دوباره استفاده کنیم ازش؟؟

 6. حسن پور گفت:

  سلام کارشناس گرامی، سنسور یا حسگر پارک خودروی من از کار افتاده. در ضمن ماشینم بسترن بی ۳۰ هست. بنظرتون پدید اومدن این مشکل ناگهانی، میتونه از نشانه های فرسودگی باتری بسترن بی ۳۰ باشه؟؟

 7. admin گفت:

  برای اینکه بدونید باتری بسترن B30 شما سالم هست یا نه باید باتری رو به نمایندگی های معتبر سراسر کشور ببرید تا باتری براتون تست بشه. در واقع تنها با تست باتری هستش که وضعیت سلامت باتری به طور دقیق مشخص میشه. اگر باتری سالم بود به خاطر داشته باشید که حتما تست باتری رو در برنامه ماهانه خود قرار بدید چرا که به شما کمک میکنه از وضعیت باتری مطلع باشید و بتونید برای زمانی که ممکنه نیاز به تعویض باتری پیدا کنید برنامه ریزی کنید و خدای نکرده در راه گیر نکنید به خاطر اینکه باتری تون مشکل پیدا کرده. در کل تست باتری خیلی عادت خوبی هستش.

 8. admin گفت:

  اگر که به سلامت باتری بسترن بی ۳۰ شک دارید لازمه که حتماً تست باتری رو در برنامه تون قرار بدید. تست باتری فرایندی هستش که باید در نمایندگی های معتبر و توسط دستگاه های مخصوص انجام بشه. شما میتونید نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش سپاهان باطری رو اطراف خود پیدا کنید و این درخواست را از آن ها بکنید که این کار رو براتون انجام بدن و خیالتون بابت سلامت باتری راحت بشه، یا نیاز به تعویض داره یا اینکه سالم و شما میتونید ازش برای مدتی همچنان استفاده کنید.

 9. مدیری گفت:

  اینکه هوای شهر تبریز انقدر آلوده میشه میپرسم این سوال رو، آیا باتری های خودرویی که در حال فرسودگی باشند سبب ایجاد آلودگی در هوا میشه؟ آخه باتری بسترن b30 من فعلا کار میکنه ولی یک نشونه هایی از فرسودگی نشون داده. خواستم بپرسم ببینم اگر باتری خودرو هم موادی منتشر میکنه که آلوده هست به من بگید ممنون میشم.

 10. admin گفت:

  نه جناب مدیری باتری بسترن بی ۳۰ وقتی که در حال فرسودگی باشه باعث آلودگی هوا نمی شه، در واقع باتری ها فقط زمانی باعث آلودگی محیط زیست می شوند که دفعشون به صورت نامناسب انجام بشه یعنی اگر باتری فرسوده رو مثل یک زباله معمولی در سطل زباله بیندازید یا اینکه اون را در طبیعت رها کنید آسیب بسیار جدی به محیط زیست وارد کرده اید که خودتان نمی دانید چقدر مضر است. به همین خاطر باتری فرسوده در هنگام نصب باتری جدید از شما تحویل گرفته میشه و برای بازیافت به کارخانه برگردانده میشه.

 11. سامیار گفت:

  نوشته سه روش اصلی برای از بین بردن باتری بسترن بی ۳۰ وجود دارد که یکی از این سه روش رو تخلیه باتری عنوان کردید ، سوال اینه که منظورتون دقیقا از تخلیه باتری چی بوده؟ بالاخره انرژی باتری باید مورد استفاده قرار بگیرد دیگه، نقش باتری خودرو اینه که انرژی که تجهیزات برقی نیاز دارند رو بهشون برسونه پس طبیعتا این کار انرژی باتری ماشین شما را تخلیه می‌کند اما اینکه شما نوشتید تخلیه باعث از بین رفتن باتری ماشین میشه من را گیج کرده! میشه یه توضیح در این مورد بدید که من از سردرگمی خارج بشم؟

 12. جانبازان گفت:

  یه اتفاق عجیب برای باتری بسترن بی ۳۰ افتاده که من تا حالا با این شرایط مواجه نشده بودم و اولین بار هستش که میبینم باطری ماشین تغییر شکل میده و دیواره هاش پف میکنه! شوکه شدم ولی خوب گفتم بالاخره این اتفاق برای کس دیگری هم افتاده دیگه ، توی اینترنت بگردم ببینم چرا این اتفاق میفته و راه حلش چیه؟ الان می خوام بدونم من با این باتری پف کرده چیکار باید بکنم و اینکه می خوام بدونم آیا قابل اعتماد است یا ممکنه خطرناک باشه؟

 13. admin گفت:

  منظور از تخلیه باتری بسترن B30 که به عنوان یکی از عوامل اصلی تخریب باتری ازش یاد شده این بوده که اجازه ندید باتری شارژشرو به طور کامل از دست بده و با شارژ کم یا کاملاً بدون شارژ ذخیره بشه چون چنین شرایطی باعث کاهش طول عمر باتری ماشین شما میشه و از طرفی باطری ماشین شما چرخه های شارژ و دشارژ محدودی داره و اگه اجازه بدید که باتری میزان زیادی از شارژ خودشو از دست بده در واقع سرعت طی شدن این چرخه ها را افزایش داده اید و در کاهش طول عمر باتری ماشین دخیل بوده اید.

 14. admin گفت:

  وقتی که باتری بسترن B۳۰ شما با همچین شرایطی مواجه میشه باید فوراً به فکر تعویض باتری باشید چون باتری که پف کرده مثل بمب ساعتی میمونه که هر لحظه ممکنه منفجر بشه و خیلی خطرناکه برای همین باید حتماً از یک کارشناس بخواهید که باتری مناسب ماشین شما را براتون بیاره و روی خودرو نصب کنه. برای انجام این کار می توانید با کارشناسان سپاهان باتری تماس بگیرید و باتری مناسب ماشین با ارسال و نصب رایگان در مناطق مختلف تهران مثل پیروزی و منیریه درب منزل تحویل بگیرید.

 15. پارسا گفت:

  تمام زمانی که من دنبال خرید باتری مناسب برای تعویض باتری بسترن B30 بودم تبلیغات محصولات سپاهان باتری را در همه سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی دیدم و گویا این برند محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد برای همین می خوام که از بین محصولات این شرکت باطری مناسب ماشین را بخرم اما هیچ اطلاعاتی در مورد محصولات شما ندارم، ممنون میشم اگر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار من قرار بدید تا بتونم تصمیم گیری کنم.

 16. admin گفت:

  اگر شما به دنبال این هستید که اطلاعات کافی برای خرید باتری بسترن بی ۳۰ را از ما دریافت کنید می توانید با شماره تلفنی که در سایت قرار دارد و مختص به ارتباط با کارشناسان فروش هست تماس بگیرید و از ایشان درخواست کنید اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید خرید عالی را تجربه کنید و هرگونه اطلاعاتی که در این زمینه نیاز دارید را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *