باتری خودروهای ام جی

باتری ام جی MG RX

باتری ام جی MG RX

مشخصات باتری MG RX

باتری 60 آمپر توسط کارخانه سازنده بر روی ام جی RX نصب شده است.این باتری با ابعاد 19×17.5×27.8 در قالب L3 است.هر کدام از قالب های تولید شده دارای آمپراژ هایی با ابعاد یکسان است.بنابراین از باتری های 66 و 74 آمپر قالب L3 نیز می توانیم در ام جی آر ایکس استفاده کنیم.اگر بر روی خودروی خود تجهیزات اضافه ای نصب کرده اید، لازم است به همان اندازه آمپراژ باتری خودروی خود را نیز افزایش دهید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

استفاده از لامپ های اضافی و سیستم های صوتی قوی از مواردی هستند که نیاز به آمپر بالاتری دارند.براین اساس باتوجه به تجهیزات خودروی خود باتری مناسب را انتخاب نمایید.شرکت سپاهان باتری، باتری با قالب L3 را در برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی تولید کرده است.از میان این برند ها می توانید باتری مناسب ام جی آر ایکس را انتخاب نمایید.تمامی باتری های سپاهان با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید شده است و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

قیمت باتری MG RX

سپاهان باتری یک برند با کیفیت ایرانی است که با قیمت مناسب به بازار عرضه شده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

قیمت باتری ها توسط کارخانه سازنده بر اساس آمپراژ، مواد تشکیل دهنده و کسر قیمت داغی باتری تعیین شده است.برای اطلاع از قیمت های باتری های این شرکت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت های بروز اطلاع پیدا کنید.

تست باتری MG RX

برای جلوگیری از خرابی های احتمالی دینام و باتری و برق خودرو، لازم است هر 6 ماه سلامت باتری خود را تست کنید.نمایندگی سپاهان باتری برای آگاهی از مشکلات باتری و برق خودرو، با استفاده از دستگاه های مخصوص قبل از تعویض، باتری شما را تست می کند.با این کار از مشکلات برقی خودرو آگاه می شوید.تست باتری ام جی RX بصورت رایگان انجام می گیرد.شرکت سپاهان باتری براساس کیفیت و طول عمر باتری، گارانتی 12 تا 18 ماهه را برای باتری های خود تعیین کرده است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

این گارانتی شامل خدماتی است که اگر پس از نصب، باتری شما دچار مشکل شود؛ موظف به رفع آن است.برای فعالسازی کافیست بارکد محصول را برای شرکت سپاهان باتری ارسال نمایید تا شام خدمات پس از فروش این شرکت شوید.باتری های خودرویی که مدت زمان طولانی در انبار ها نگهداری می شوند، کیفیت و قدرت خود را از دست می دهند.هنگام خرید باتری باید به اریخ تولید آن توجه کنید که بیش از 6 ماه از آن نگذشته باشد.باتری های سپاهان باتری به صورت رایگان به محل مورد نظر شما ارسال می شوند.همچنین نصب باتری بر روی خودروی شما نیز بصورت رایگان انجام می شود.

طول عمر باتری MG RX

همانطور که خودرو برای حرکت به بنزین احتیاج دارد، قسمت های برقی خودرو به یک باتری به عنوان منبع تغذیه نیاز دارند.باتری ها به صورت متوسط بین 2 تا 4 سال عمر مفید دارند.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

مدت زمان عمر باتری ها به شرایط اقلیمی و نگهداری و نوع عملکرد خودرو بستگی دارد. باتری ام جی RX توسط کارشناسان ماهر بصورت رایگان برای خودروی شما تعویض می گردد.تعویض باتری کاری تخصصی است و باید به دست فرد متخصص تعویض شود درغیر اینصورت موجب آسیب رسیدن به خودروی شما می شود.

باتری با کیفیتباتری ام جی RX با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری ام جی RX با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری ام جی RX با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری ام جی RX با خدمات پس از فروش

در بین عوامل از کاهنده ی عمر باتری ام جی RX ، کدام رایج ترند؟

یکی از مهمترین عوامل موثر بر کاهش طول عمر باتری ام جی RX ، شرایط آب و هوایی است. تصور می شود که باتری در دمای بالا به این دلیل که در مجاورت گرما زیاد موتور خودرو و محیط فعالیت می کند، دچار اختلال می شود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض حرارت ممکن است بر طول عمر باتری ام جی RX تأثیر منفی بگذارد. دلایل متفاوتی وجود دارد که باتری MG RX می تواند از بین برود ، اما درجه حرارت شدید در این لیست بسیار بالا قرار می گیرد.

هوای سرد می تواند یک باتری ام جی RX ضعیف را از رده خارج کند زیرا دمای بسیار پایین باعث می شود آمپر بیشتری برای روشن کردن موتور ماشین لازم باشد و معمولا باتری های ضعیف در این شرایط کم می آورند، اما هوای گرم یک قاتل واقعی برای باتری MG RX است.

از سوی دیگر ، تخلیه انگلی یا همان برق دزدی حتی یک باتری ام جی RX کاملا جدید را از بین می برد. اگرچه باتری توسط دینام تقریباً به خوبی شارژ می شود، وجود تخلیه در سیستم باعث می شود که باتری دوباره دشارژ شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هوندا آکورد

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *