باتری خودروهای ام جی

باتری ام جی MG GS

باتری ام جی MG GS

مشخصات باتری MG gs

باتری 60 آمپر قالب L3 باتری فابریک خودروی ام جی جی اس است.در ام جی جی اس از باتری 66 و 74 آمپر قالب L3 نیز می توان استفاده نمود.باید توجه داشت که باتری ها با آمپر متفاوت اما قالب یکسان ابعاد یکسانی دارند در نتیجه از آنها به جای هم می توان استفاده کرد.شما می توانید باتوجه به سیستم هایی که بر روی خودروی خود نصب کرده اید آمپر مناسب را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

هرچه سیستم های نصب شده بر روی خودروی شما بیشتر است، به آمپراژ بیشتری برای کارکرد مناسب آن نیاز دارید.تمامی برند های سپاهان باتری، باتری مناسب ام جی جی اس را تولید کرده است.از برند های باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی سپاهان باتری، می توانید برای خودروی MG gs استفاده نمایید.برای اطلاع از قیمت های کارخانه شرکت سپاهان باتری می توانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و از قیمت های اصلی مطلع شوید.

تست باتری MG gs

کارشناسان متخصص شرکت سپاهان باتری قبل از تعویض باتری خودروی شما، با دستگاه های مخصوص سلامت آن را کنترل می کنند.این کار باعث بهبود عملکرد خودرو می شود و همچنین مشکل باتری شما را نشان می دهد.باتری های سپاهان باتری شامل گارانتی 12 تا 18 ماهه است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

برای فعال سازی این گارانتی کافیست بارکد محصول را به شماره درج شده بر روی ضمانت نامه ارائه دهید.تاریخ باتری تاثیر زیادی در طول عمر و قدرت باتری دارد.در صورتی بیشتر از 6 ماه از تاریخ تولید باتری می گذشت بهتر است آن را تهیه نکنید.ارسال باتری در تهران توسط نمایندگی سپاهان باتری به صورت رایگان انجام می شود.همچنین نصب باتری نیز رایگان است.

طول عمر باتری MG gs

عوامل زیادی بر روی طول عمر باتری تاثیر می گذارد.تاریخ باتری، شرایط اقلیمی، شرایط ترافیکی، نوع استفاده از خودرو و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد که بر روی طول عمر باتری تاثیر می گذارد.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

اما عمر متوسط باتری در حدود 2 سال است.تعویض باتری رایگان است.اما باید توجه داشته باشید که امری تخصصی است و درصورتی که توسط افراد نابلد تعویض گردد به خودروی شما آسیب وارد می کند.

باتری با کیفیتباتری MG GS با کیفیت بالا

گارانتی باتریباتری MG GS با گارانتی

ارسال باتری به صورت شبانه روزی در تهرانباتری MG GS با ارسال شبانه روزی

خدمات پس از فروش باتریباتری MG GS با خدمات پس از فروش

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

باتری 60 آمپر EFB

1,977,000 تومان

باتری 60 آمپر سوزوکی

2,742,000 تومان

باتری 66 آمپر سوزوکی

2,981,000 تومان

باتری 72 آمپر سوزوکی

3,101,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *