باتری سایر خودرو ها

باتری آلفارومئو جولیتا

باتری آلفارومئو جولیتا

مشخصات باتری آلفارومئو جولیتا

باتری مناسب آلفارومئو جولینا باتری 60 آمپر است. این باتری در قالب L3 تولید شده است. از دو باتری 66 و 74 آمپر قالب L3 نیز می توان در این خودرو استفاده کرد. شرکت سپاهان باتری انواع برند ها را با کیفیت بالا تولید می کند. باتری اوربیتال سیلور، باتری اوربیتال پریمیوم و باتری سوزوکی برند هایی از سپاهان باتری هستند که این قالب از باتری را تولید کرده اند. سپاهان یکی از بهترین تولیدکنندگان باتری خودرو در خاورمیانه است که باتری های خود را صادر می کند. باتری های خودرویی نهایتا 3 سال عمر مفید دارند. شرایط آب و هوایی، طرز استفاده راننده از خودرو و بسیاری از موارد دیگر هست که روی عمر باتری تاثیر مستقیم می گذارد.

قیمت باتری آلفارومئو جولیتا

برای اطلاع از قیمت باتری های خودرویی می توانید با شماره های نمایندگی تماس گرفته و از قیمت های روز مطلع شوید.

تست باتری آلفارومئو جولیتا

باتری ماشین از قطعات اصلی و مهم آن است که اگر از سلامت آن کاسته شود و یا ایراداتی در اتصالات آن وجود داشته باشد، می تواند عملکرد خودرو را درگیر کرده و مشکلات جانبی متعددی را ایجاد کند. در نتیجه تست سلامت خودرو بسیار مهم است. کارشناسان متخصص با تست باتری قبل از تعویض مشکلات آن را تشخیص می دهند.

گارانتی باتری خودرو:

همه ی باتری های سپاهان باتری دارای گارانتی هستند. از طریق تماس با سپاهان و اعلام بارکد محصول می توانید گارانتی آن را فعال نمایید. تاریخ تولید باتری ها در هنگام نصب محصول موضوع مهمی است که باید به آن توجه نمود. چراکه نگهداری باتری ها به مدت زیاد در انبار ها باعث کاهش کارایی و قدرت آن ها می شود.

تعویض باتری آلفارومئو جولیتا

تعویض باتری بصورت رایگان توسط نمایندگی های سپاهان باتری انجام می گیرد. ارسال باتری ها به محل مورد نظر شما نیز رایگان است.

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله هنگارم تعویض باتری ضروری است که داغی باتری فرسوده را تحویل نصب کننده باتری بدهید.

باتری آلفارومئو جولیتا

کیفیت بالا برای باتری ماشین آلفارومئو جولیتا

باتری آلفارومئو جولیتا

باتری آلفارومئو جولیتا با گارانتی معتبر

باتری آلفارومئو جولیتا

ارسال و نصب باتری آلفارومئو جولیتا

باتری آلفارومئو جولیتا

باتری آلفارومئو جولیتا با خدمات پس از فروش

باتری آلفا رومئو جولیتا را چگونه برسی کنیم؟

برای این که مجبور نشوید تعویض باتری آلفا رومئو جولیتا را بر روی خودرو خود زودتر از زمان مورد انتظار انجام دهید، باتری خود را برای آزمایش و تست به صورت مرتب و برنامه ریزی شده نزد کارشناس ببرید. اگر می‌خواهید باتری از برند جدیدی تهیه کنید، روی برندی سرمایه‌گذاری کنید که قدرتی برابر با مدلی که همراه وسیله نقلیه ارائه می‌شود داشته باشد و از خرید باتری آلفا رومئو جولیتا از برند های متفرقه دوری کنید.

اگر از جاده های بد یا مسیرهای خاکی استفاده می کنید، کابل های باتری آلفا رومئو جولیتا را مرتباً بررسی کنید که دچار آلودگی و خوردگی نباشند. سپس اتصالات شل را جستجو کنید و آنها را سفت کنید تا خود را از تعویض باتری آلفا رومئو جولیتا حفظ کنید. از آنجایی که جاده های ناهموار دارای دست اندازها هستند، می توانند باتری را به اطراف حرکت دهند و اتصال را ضعیف کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری پیکان وانت

شماره تماس: 79 28 51 88 – 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *