امداد باتری

امداد باتری ، نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری در تهران

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

خرید باتری از امداد باتری

04.03 : امداد باتری از نمایندگان رسمی کارخانه سپاهان باتری در شهر تهران است که دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش و خدمات باتری سپاهان است. شما می توانید با خرید باتری مناسب خودرو خود از نمایندگی ما،  از خدمات ویژه امداد باتری بهره ببرید. به عنوان مثال با خرید باتری از نمایندگی ما ، سفارش شما در اقصی نقاط تهران به صورت رایگان ارسال و بر روی خودروتان نصب می شود و باتری دارای گارانتی بلند مدت و تاریخ تولید جدید به شما تحویل داده می شود.

گارانتی باتری، ضامن اصالت و تاریخ تولید جدید و عملکرد ایده آل باتری بوده و شما باتری سالم همراه با گارانتی را فقط و فقط از نمایندگی باتری سپاهان می توانید تهیه کنید.

 

شماره حساب امداد باتری

1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا امداد باتری

IR 9805 – 700 – 282 – 110 – 14813210 – 001

شماره کارت امداد باتری

5474 – 0019 – 2970 – 5022

 

امداد باتری خودرو

تیم کارشناسی امداد باتری ، به صورت تمام وقت در تمامی ایام، حتی ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به شما عزیزان، در جهت خرید باتری است. با امداد باتری خودرو می توانید باتری مناسب خودرو خود را در کمترین زمان تعویض کنید.

کارشناس امداد باتری خودرو در تهران، در هر ساعت از شبانه روز که باتری خودرو شما دچار مشکل شود، در کمترین زمان خود را به شما می رساند و مشکلات باتری خودرو شما را حل می کند. فقط کافیست از طریق شماره تماس زیر، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

03.01.27 : کارشناسان امداد باتری کهن می توانند باتری خودرو شما را در هر نقطه از سطح شهر تهران همچون آجودانیه، پاسداران، گیشا و … ارسال کرده و نصب آن را به صورت رایگان در محل برای شما انجام دهد تا بتوانید با خیال راحت خودرو خود را استارت بزنید.

از دیگر مزایای خرید باتری از امداد باتری کهن ، قیمت های مناسب باتری ها است. ما به عنوان نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری، تمامی باتری ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم تا در جلب رضایت ایشان موفق تر باشیم.

توجه داشته باشید امداد باتری کهن به عنوان نماینده رسمی سپاهان ، در ازای فروش باتری نو موظف به دریافت باتری فرسوده است، به همین دلیل طبق مصوبات کارخانه، مبلغی را معادل با قیمت به روز داغی از قیمت باتری نو کسر می کند، در نتیجه شما می توانید باتری ماشین خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

 

(قیمت های درج شده داخل سایت، با احتساب دریافت باتری فرسوده است)

 

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن

913 72 – 021