امداد باتری

امداد باتری ، نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری در تهران

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

خرید باتری از امداد باتری

امداد باتری از نمایندگان رسمی کارخانه سپاهان باتری در شهر تهران است که دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش و خدمات باتری سپاهان است. شما می توانید باتری مناسب خودرو خود را از نمایندگی سپاهان باتری تهیه کنید تا از خدمات ویژه ما بهره ببرید. به عنوان مثال با خرید باتری از امداد باتری ، سفارش شما به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب می شود و باتری که به شما تحویل داده می شود دارای گارانتی بلند مدت و تاریخ تولید جدید است.

گارانتی باتری، ضامن اصالت باتری و تاریخ تولید جدید باتری، ضامن سلامت باتری است و شما باتری سالم همراه با گارانتی را فقط و فقط از نمایندگی باتری سپاهان می توانید تهیه کنید.

شماره حساب امداد باتری

1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا امداد باتری

IR 9805 – 700 – 282 – 110 – 14813210 – 001

شماره کارت امداد باتری

5474 – 0019 – 2970 – 5022

 

امداد باتری شبانه روزی خودرو

تیم کارشناسی امداد باتری ، به صورت تمام وقت در تمامی ایام، حتی ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به شما عزیزان، در جهت خرید باتری است. با امداد باتری خودرو می توانید باتری مناسب خودرو خود را در کمترین زمان تعویض کنید.

کارشناس امداد باتری خودرو در تهران، در هر ساعت از شبانه روز که باتری خودرو شما دچار مشکل شود، در کمترین زمان خود را به شما می رساند و مشکلات باتری خودرو شما را حل می کند. فقط کافیست از طریق شماره تماس زیر، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن

913 72 – 021

 

باتری مورد نظر خود از بین محصولات سپاهان باتری را چگونه از امداد باتری کهن تهیه کنیم؟

برای این که بتوانید باتری مناسب خودرو خود را از بین محصولات سپاهان باتری تهیه کنید لازم است که با شماره تلفن درج شده در سایت تماس برقرار کرده و از کارشناسان فروش خبره سپاهان باتری که در شرکت امداد باتری مستقر هستند، درخواست راهنمایی کنید. بعد از خرید باتری ، در هر کجای شهر تهران که باشید باتری شما با ارسال و نصب رایگان در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید و تعویض باتری ماشین شما نیز در محل به صورت رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام خواهد شد. تهیه باتری از امداد باتری آسان ترین راه خرید باتری برای شما خواهد بود.

طول عمر باتری ماشین

چیزی که ماشین شما بدون آن نمی تواند فعال شود یک باتری خوب است. هیچ چیز بدتر از این نیست که خود را پشت فرمان بیابید در حالی که دیرتان شده است و سعی کنید موتور را راه اندازی کنید، اما موفق نشوید. برای یک راننده، هیچ چیز با مزایای تعویض باتری ماشین  قبل از مرگ آن قابل مقایسه نیست. با این حال، بسیاری از ما منتظر می مانیم تا زمانی که باتری کاملا بمیرد و متوجه عوامل متعددی بر کاهش عمر باتری خودرو نقش دارند، نمی شویم و یا به آن ها توجه نمی کنیم.

بسته به اینکه سیستم شارژ شما چگونه است، در کجا زندگی می کنید و عادات رانندگی شما چگونه است، میانگین طول عمر باتری خودرو بین 2 تا 4 سال متغیر است. اگر در آب و هوای گرم تری زندگی می کنید، باید باتری ماشین خود را زودتر بررسی و احتمالاً تعویض کنید.

فرایند طبیعی سولفاته شدن در باتری ماشین

سولفاتاسیون شامل تشکیل کریستال های سولفات سرب در سطح صفحات باتری ماشین است. در سطوح کوچک، این کریستال ها هیچ تهدید جدی ایجاد نمی کنند. اما همانطور که رسوبات به تدریج بزرگتر می شوند، به طور موثری انجام واکنش های شیمیایی داخل باتری شما را کاهش می دهند. در نتیجه، عملکرد و طول عمر باتری ماشین شما به سرعت کاهش می یابد. یک باتری که از سولفاته شدن رنج می برد، کاهش قابل توجهی در توانایی راه اندازی خودرو از خود نشان می دهد و احتمالا شما متوجه می شوید که باتری ماشین شما هنگام راه‌اندازی خودرو دچار مشکل می‌شود.

کارایی باتری ماشین

مهمترین کاری که باتری ماشین انجام می دهد روشن کردن موتور است. هنگامی که موتور روشن می شود دینام انرژی مورد نیاز اجزاء الکترونیکی خودرو را تولید می کند و همچنین باتری ماشین را شارژ می کند اما چون دینام در زمانی که موتور خودرو خاموش است کار نمی کند، سیستم استارت از نیرویی که در باتری ماشین ذخیره می شود استفاده می کند.

در حالی که موتور خاموش است، نیروی ذخیره شده در باتری ماشین شما برای تامین انرژی تمام برق مورد نیاز ماشین شما از جمله رادیو، شیشه ها یا هر چیزی که ممکن است در ماشین خود روشن یا شارژ کنید، استفاده می شود، اما نباید برای راه اندازی سیستم های الکتریکی در ماشین خود برای مدت طولانی در حالی که موتور کار نمی کند، اقدام کنید چرا که شما در معرض خطر خالی شدن باتری ماشین و سپس نداشتن قدرت کافی برای روشن کردن مجدد موتور مواجه هستید.

اهمیت سلامت اجزاء داخلی مرتبط با باتری خودرو

برای این که باتری خودرو ی خود را در شرایط مساعدی نگهداری کنید، لازم است از کل ماشین خود مراقبت کنید. ماشین شما از قطعات زیادی تشکیل شده است که با هم کار می کنند. اطمینان از اینکه خودروی خود را برای تست و برسی منظم نزد متخصص می‌برید و نگهداری صحیح وسیله نقلیه خود، راه‌های ساده‌ای برای اطمینان از اینکه طول عمر باتری خودرو ی شما به ظرفیت نهایی خود می‌رسد، می باشد. باتری خودرو تنها یکی از اجزای یک خودروی با کارکرد خوب است، بنابراین مطمئن شوید که از تمام قسمت‌های ماشین خود را به درستی نگهداری می‌کنید تا به دنبال آن عمر باتری خودرو شما افزایش یابد.

برسی وضعیت سلامت باتری خودرو

وضعیت باتری خودرو نیز می تواند تحت تأثیر نحوه رانندگی وسیله نقلیه خود قرار گیرد. رانندگی های کوتاه، باتری خودرو را به طور کامل شارژ نمی کنند و صفحات باتری را فرسوده می کنند. علاوه بر این، اگر باتری شما به درستی ایمن نشده باشد، ممکن است در حین رانندگی آسیب ببیند. برای بهینه سازی عمر باتری خودرو خود و حفظ آن در شرایط خوب، ماشین خود را از سرما یا گرمای شدید دور نگه دارید. برای کمک به حفظ طول عمر مفید باتری خودرو ، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ پارک کنید. دینام خودرو و ایمنی باتری خودرو را به طور مرتب بررسی کنید، مانند زمانی که روغن موتور خودرو را مرتب چک و تعویض می کنید.

تولید ولتاژ در باتری خودرو

باتری خودرو از فناوری سرب اسید برای تبدیل انرژی شیمیایی به برق استفاده می کند. این کار را از طریق استفاده از سلول‌ها انجام می‌دهد که انرژی را تا زمان مورد نیاز در خود ذخیره می‌کنند. اکثر باتری های استاندارد خودرو شامل شش سلول هستند که در یک ردیف در داخل محفظه پلاستیکی قرار دارند. هر سلول حاوی یک صفحه دی اکسید سرب و یک صفحه سرب است. آنها با هم دو ولت ولتاژ برای هر سلول ایجاد می کنند، به همین دلیل است که اغلب به عنوان باتری 12 ولتی شناخته می شود. اگر هر کدام از سلول ها در تولید سهم ولتاژ خود دچار مشکل شوند، این می تواند بر عملکرد باتری تاثیر منفی بگذارد.

میزان شارژ باتری ماشین

شارژ بیش از حد اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که باتری ماشین در حالی شارژ کافی را دریافت کرده است، هنوز به شارژر باتری متصل است و شارژر هوشمند نیست و نمی تواند جریان را قطع کند. آب موجود در الکترولیت قادر به پذیرش هیچ انرژی دیگری نیست و به هیدروژن و اکسیژن تجزیه می شود. سطح الکترولیت کمتر از سطح صفحات می شود و باعث آسیب جبران ناپذیری به آن قسمت از صفحه می شود و در نهایت باتری کاملاً خشک می شود. به جای اینکه باتری را در حین ذخیره سازی به شارژ مداوم متصل بگذارید، بهتر است آن را در مدار باز بگذارید و هر یا دو هفته یکبار آن را شارژ کنید تا انرژی از دست رفته در اثر تخلیه خود جایگزین شود.

خرید باتری خودرو از امداد باتری

آیا متوجه شده اید که در زمان غیر فعال بودن دینام، چراغ های جلوی اتومبیل شما مانند گذشته روشن و براق نیستند؟ این می تواند به این معنی باشد که باتری قدرت کافی برای روشن نگه داشتن چراغ های جلو را ندارد. آن را بیرون بیاورید و دوباره شارژ کنید.

چراغ های جلوی کم نور می تواند نشان دهنده این باشد که باتری کم کم در حال از بین رفتن است. هر چه زودتر از مکانیک بخواهید آن را بررسی کند تا مشکل را مشخص کند. یک کارشناس معتبر اگر تشخیص دهد باتری به تعویض نیاز دارد، به شما توصیه می کند که آن را قبل از مرگ نهایی تعویض کنید تا در خودرویی که روشن نمی شود گیر نکنید. می توانید برای خرید باتری جدید با کیفیت بالا و قیمت مناسب، با کارشناسان امداد باتری کهن تماس برقرار کنید.